Jump to content


Деси Слава - Войната (2014)


Препоръчани коментари

Най-накрая един добър ход от Десс. Песента е супер, дори не знаех, че изобщо е клипирала - мислих, че я е оставила просто така като "Забранен", "Прекали" и т.н. Коя друга е пускала неиздаван клип на почти десетилетие? Кралица! :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Най-накрая един добър ход от Десс. Песента е супер, дори не знаех, че изобщо е клипирала - мислих, че я е оставила просто така като "Забранен", "Прекали" и т.н. Коя друга е пускала неиздаван клип на почти десетилетие? Кралица! :heart:

И мен много ме изкефи. Не очакваш нещо кой знае какво, не възлагаш големи очаквания и надежди и изведнъж хоп, зайчето на поп-фолка с нов клип на 9 годишна песен! ❤️ Ей, ся кака ви Деса ще ви покаже що е то класна дама! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Надявам се това да вдъхнови Преслава да качи клипът към "Зле разпределени"

И аз си мислех същото. Да излиза и "Зле разпределени" та да види хит тая година и нашата! :D Както и на "От мен питието", като кадри от нея видяхме в "Разкрий ме". :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Надявам се това да вдъхнови Преслава да качи клипът към "Зле разпределени"

Би било супер, току виж и тя е вкарала песен на 10+ години в трендинга, както стана със "Спри ме" и "Усещам". Така или иначе май вече не е чак толкова обвързана с Пайнер и зависеща от това какво харесват и не харесват те. Според мен ще скандализира яко, ако вярно качи "Зле разпределени", а и ще възроди песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Би било супер, току виж и тя е вкарала песен на 10+ години в трендинга, както стана със "Спри ме" и "Усещам". Така или иначе май вече не е чак толкова обвързана с Пайнер и зависеща от това какво харесват и не харесват те. Според мен ще скандализира яко, ако вярно качи "Зле разпределени", а и ще възроди песента.

Но й трябва малко акъл. Някой да й го напише това. Има толкова яки песни, по този начин ще се възродят. Деси Слава прави много добре, Галена също със "Спри ме", това беше добър ход! Дано и Преслава се сети. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е толкова евтино и старомодно, можеше да ни го спести. 
Песента има потенциал, ама този аранжимент ебава майката на всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Andrew Cunanan. каза:

Всичко е толкова евтино и старомодно, можеше да ни го спести. 
Песента има потенциал, ама този аранжимент ебава майката на всичко.

да май беше друг аранжимента?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Kriminal каза:

да май беше друг аранжимента?

Май щеше да бъде поп балада, ама не сме я чували с оригиналния аранжимент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно впечатление ми направиха слабите крака и нежния клип. В днешно време е станала изключително грубовата жена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...