Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 17 часа , xroflx9 каза:

Леля Данче е казала че няма да купува гледания!

WWW.INSTAGRAM.COM

8,308 likes, 130 comments - dani_sing1 on September 28, 2023: "Това е нашата нова песен, преживяна, преминала през д�..."

 

Че то преди да не би да нямаше ПР, налагане? "Планета" ТВ и "Нов Фолк" според нея с каква цел бяха създадени? Ама така е, когато не си била родена по време на ретрото, ама говориш.:lol:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 часа , Willy каза:

Пише последните 12 месеца. И не само де, от 2020 насам всяка година Галена е по-слушана от Азис. За стриймове от Бг пък да не говорим, че Василка вече едвам влиза и в топ 5 последно време.

U mo caMo gyemu nycka om 2-3 /\ema HacaM.

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Че то преди да не би да нямаше ПР, налагане? "Планета" ТВ и "Нов Фолк" според нея с каква цел бяха създадени? Ама така е, когато не си била родена по време на ретрото, ама говориш.:lol:

Ти пък, просто е изпуснала мекото като почнала да пее на стари години и си докарва допълнителни бръчки със злобеене. Все пак е родена по времето когато е имало точно един канал, Първа програма, и евентуално ренстранслираната Първа програма на СССР. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

4ecmumo! Heka B HeūHa 4ecm u3nueM no eguH

 

Любимата ни фолклорна песен описваща в автентични детайли ежедневието на гордата тракийка от време оно ;) 

Жива и здрава да е рождничката, да ни радва със избухвания из фейсбука още дълги години! 

 

 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Kriminal каза:

كلن عندن دبابات واحنا عنا حجار

👄بيهدموا ببيوتنا بقتلوا بالاطفال

Тя е ционистки ентитет и е*рейски концептуален артист. В черната листа на Хезболах е.

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даймънд до тази песен на Данна също пускаха платена реклама.

Не само за техните изпълнители, а и за песента на Анелия и Константин.

Явно парите за такива глезотии са свършили. И те намалиха участията - сигурно Сашка е виновна!

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Пашев западна яката, цяло лято не пусна песен на нито един от изпълнителите си. Мен ме кефи новата на Данна, но гледам няма и 100К гледания досега, което е потресаващ резултат след 6-месечна пауза. Явно толкова е и липсвала на публиката. Абсурдният дует "8 март" също беше огромен флоп, все още няма дори и 2 милиона гледания. Хич не е розово положението при Данчето.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Gerganafen каза:

Наистина Пашев западна яката, цяло лято не пусна песен на нито един от изпълнителите си. Мен ме кефи новата на Данна, но гледам няма и 100К гледания досега, което е потресаващ резултат след 6-месечна пауза. Явно толкова е и липсвала на публиката. Абсурдният дует "8 март" също беше огромен флоп, все още няма дори и 2 милиона гледания. Хич не е розово положението при Данчето.

Не й и трябва - розовото и без това  не е нейния цвят на тия години, да го остави за младите Барбита ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Gerganafen каза:

Наистина Пашев западна яката, цяло лято не пусна песен на нито един от изпълнителите си. Мен ме кефи новата на Данна, но гледам няма и 100К гледания досега, което е потресаващ резултат след 6-месечна пауза. Явно толкова е и липсвала на публиката. Абсурдният дует "8 март" също беше огромен флоп, все още няма дори и 2 милиона гледания. Хич не е розово положението при Данчето.

След случката с Денис тотално изперка. А правеше такива брутални песни, които бяха издухали Алфа в небитието.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа другата седмица ще забавлява населението в шоуто на Цитиридис

WWW.INSTAGRAM.COM

344 likes, 2 comments - shoutonanikolaos on September 30, 2023: "Гледайте АНДРЕА на гости в Шоуто - ПЕТЪК, 06 ОКТОМВРИ, 22..."
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Emanuela.Carey каза:

След случката с Денис тотално изперка. А правеше такива брутални песни, които бяха издухали Алфа в небитието.

 

Конкретно за тази нали беше станал скандал,че била направена в съавторство с Пашев,а накрая той си я приписал за изцяло негова.

Иначе Диамантите са по-лъскави от Алфите,но еднаквите текстове и мелодии и липсата на логика в издаването на песните им видя сметката.


 

06.10 новият национален празник!

WWW.INSTAGRAM.COM

352 likes, 2 comments - shoutonanikolaos on September 30, 2023: "Гледайте АНДРЕА на гости в Шоуто - ПЕТЪК, 06 ОКТОМВРИ, 22..."

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Emanuela.Carey каза:

След случката с Денис тотално изперка. А правеше такива брутални песни, които бяха издухали Алфа в небитието.

 

Тази година положението при Пашев е пълна трагедия. Пуснали са има-няма пет песни, дето приличат на не знам си колко стари негови песни. Правят паузи от по половин година. Пашев се опита да им направи лъскав имидж, който изчезна през миналата година. Въобще, след смъртта на Денис, нещата не са никак адекватни в този лейбъл. И в Алфа нямат концепция, ама при Пашев нещата са съвсем зле…

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички изпълнители имат пик 3-5 години и след това аут.. При Пашев тръгнаха силно 2019. Логично е да затънат всичките.То и затова Алфите се увеличиха. Само че няма пазар за толкова нови и хората не могат да ги възприемат. Буквално нито една алфа от тази година не мога да назова по име, а им слушах първите песни.

Разликата между Галин и Пашев - първият залага на много песни и колаборации, а вторият на малко. И Гери-Никол опита с 1 песен на година в чалгата, но видя, че проектите се изчерпват между втората седмица и първия месец и за да се забележи й трябват минимум 3 на година + някой фийч.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Всички изпълнители имат пик 3-5 години и след това аут.. При Пашев тръгнаха силно 2019. Логично е да затънат всичките.То и затова Алфите се увеличиха. Само че няма пазар за толкова нови и хората не могат да ги възприемат. Буквално нито една алфа от тази година не мога да назова по име, а им слушах първите песни.

Разликата между Галин и Пашев - първият залага на много песни и колаборации, а вторият на малко. И Гери-Никол опита с 1 песен на година в чалгата, но видя, че проектите се изчерпват между втората седмица и първия месец и за да се забележи й трябват минимум 3 на година + някой фийч.

Baq!!!

 

  • Haha 1
  • Love 2
  • Casper 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, meleto каза:

 Щом ми я промотираш, сигурен съм, че е на ниво Естра Нина  :D  Само не знам Екстра от 2000 или Екстра от 2023. :D

 

Baq!!!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

На почетното осемдесет и трето място 😍

IBB.CO

Image IMG-8344 hosted in ImgBB

И да си каже, че е  топ 100 България с 0,0005 гледания, а не така написано да си помислим, че е световен хит. 😂😂😂

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...