Jump to content



Райна - Един за друг


Препоръчани коментари

Хайде стига вече с тази комплексарщина, че еди коя си не била с маркови дрехи...Ми мноУ важнУ! Това ако за някой е проблем, за мен изобщо не е. Последното нещо, заради което ще оценя даден проект, /не само на Райна/, а изобщо са марковите дрехи - има ли ги или не. Нали не очаквате в подобен весел проект, Райна да нахлузи рокля последен модел на Версаче?! :D Честно казано, тя ще отиде на поредната екскурзия, но няма да го направи, щото някой ще каже - Eййй, браво...Маркова е наша Райнуша. Вдигнала е левела. :D Приличала ви на "Самолет"... Голяма драма... Вината в случая е на композитора, а не на Райна. Ще го повторя отново... Всяка си поръчва песен и си плаща. Не е длъжна да изслуша всичко, което излиза с подобен ритъм. Има нещо общо, но нататък песента се развива по коренно различен начин. Като цяло, отзивите са много добри. Скоро не е имала толкова положителна оценка на свой проект. От там насетне, всеки има право да си преценява, дали е неговата песен или не. Няма как да нацели вкуса на всички и да има всеобщо одобрение. Такова животно не съществува. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , i810 каза:

Хайде стига вече с тази комплексарщина, че еди коя си не била с маркови дрехи...Ми мноУ важнУ! Това ако за някой е проблем, за мен изобщо не е. Последното нещо, заради което ще оценя даден проект, /не само на Райна/, а изобщо са марковите дрехи - има ли ги или не. Нали не очаквате в подобен весел проект, Райна да нахлузи рокля последен модел на Версаче?! :D Честно казано, тя ще отиде на поредната екскурзия, но няма да го направи, щото някой ще каже - Eййй, браво...Маркова е наша Райнуша. Вдигнала е левела. :D Приличала ви на "Самолет"... Голяма драма... Вината в случая е на композитора, а не на Райна. Ще го повторя отново... Всяка си поръчва песен и си плаща. Не е длъжна да изслуша всичко, което излиза с подобен ритъм. Има нещо общо, но нататък песента се развива по коренно различен начин. Като цяло, отзивите са много добри. Скоро не е имала толкова положителна оценка на свой проект. От там насетне, всеки има право да си преценява, дали е неговата песен или не. Няма как да нацели вкуса на всички и да има всеобщо одобрение. Такова животно не съществува. :D 

Евала скъпа. Право куме в очи! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , i810 каза:

Хайде стига вече с тази комплексарщина, че еди коя си не била с маркови дрехи...Ми мноУ важнУ! Това ако за някой е проблем, за мен изобщо не е. Последното нещо, заради което ще оценя даден проект, /не само на Райна/, а изобщо са марковите дрехи - има ли ги или не. Нали не очаквате в подобен весел проект, Райна да нахлузи рокля последен модел на Версаче?! :D Честно казано, тя ще отиде на поредната екскурзия, но няма да го направи, щото някой ще каже - Eййй, браво...Маркова е наша Райнуша. Вдигнала е левела. :D Приличала ви на "Самолет"... Голяма драма... Вината в случая е на композитора, а не на Райна. Ще го повторя отново... Всяка си поръчва песен и си плаща. Не е длъжна да изслуша всичко, което излиза с подобен ритъм. Има нещо общо, но нататък песента се развива по коренно различен начин. Като цяло, отзивите са много добри. Скоро не е имала толкова положителна оценка на свой проект. От там насетне, всеки има право да си преценява, дали е неговата песен или не. Няма как да нацели вкуса на всички и да има всеобщо одобрение. Такова животно не съществува. :D 

Никой не я кара да носи маркови дрехи,но е смешно и да носи такива очеизбождащи реплики.

Тя затова е и това положение,щото прави първата песен,която й предложи Биолчев. Докато не започне да подбира повече мелодиите ще продължава да има хит на 5-6 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна се облича от българския бранд Алеса от години. Те си имат навика да правят сходни модели на известните марки. Не са баш реплики, но взаимстват доста идеи, мотиви, принтове.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.04.2023 г. от 16:38, Marin каза:

Вече се почудиха за какво да пеят тексат на песента име таргичен.

Текстът е писан от танцьор 😃 (и в реклами участва)

Песента не е зле 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не ме впечатли с нищо, спокойно може и без тази песен, както и без няколко от последните и.

Райна не е това което беше някога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...