Jump to content


Ая ft. VessoU - Грешната избра


Препоръчани коментари

Музика: Веселин Николов - VessoU

Aранжимент: Йорданчо Василковски - Оцко

Текст: Веселин Николов - VessoU

Режисьор: HМM Team

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам тази коя е и откъде се пръкна, ама им е готина песента. Включването на Весо разваля песента общо взето. Не съм вярвал, че Алелей в 2022та година би ми харесало.

С. русото ми прилича на Даяна. С опушения кестен на Румина. Абсурдно решение, ако и е дебютна песен да смени толкова визии и прически, хората няма да я запомнят коя е изобщо. 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, ANGEL каза:

Не знам тази коя е и откъде се пръкна, ама им е готина песента. Включването на Весо разваля песента общо взето. Не съм вярвал, че Алелей в 2022та година би ми харесало.

С. русото ми прилича на Даяна. С опушения кестен на Румина. Абсурдно решение, ако и е дебютна песен да смени толкова визии и прически, хората няма да я запомнят коя е изобщо. 

 

И на мен ми прилича на Даяна и Румина в този клип. Иначе песента е готина, хареса ми, както и първата й! Не е дебютна, ето я първата песен:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак надути пръщящи високи от бай Цоцко, иначе добър замисъл за музиката. Тоя селянин излишния да спрат да го пробутват на всяка тяхна песен.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази е много красива, но някой трябва да ѝ каже да не се пули така в камерата. Визията с тъмната коса е трябвало да си я спестят, не изглежда никак добре.

Готинка е мелодията, май и тази песен ще я слушам, ако ми се слуша чалга за в бъдеще (не съм сигурна, предстоят ми Фики и Даймънд, подозирам, че има шанс да ме откажат завинаги).

Весо и тук звучи добре, но само звучи - изглежда оплешивяващ. Сменете му гела!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За 2ри път да не ми хареса нещо от Весо.Принципно много ме кефят песните му,обаче това включване тук е потрес,като песента му 2.3.4.5 .Няма как всичко да е винаги на ниво,от време на време се случват и падения.А мацката,да изкара следваща песен,че много мучи в тая

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...