Jump to content

Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Blueberry каза:

Какво значение има дали ще изчака 6 месеца или 4? Според мен е чудесно, че пуска песента сега, дано наистина има и втора и да излезе и тя.

Да видим как се харчи готовата сирийска кешовица :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Супер!

FB_IMG_1645521771377.jpg

Супер! Само един дует ли са направили или има още един, че тук, четох, че @Blueberry е видяла подобна информация някъде? Мислех, че е само този дует. Дано песента е хубава. "Акула" ми е по-любимия им дует!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръгвай си и Акула бяха точно комични клипове с тази аматьорска игра, с изключение на тази сценa от Акула. Песента имаше слухове че този път е балада. Дали?

image.png.f0b596aa3d8410335f32b7d54f1ce44c.png

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От тая снимка ми прилича на евтина работническа драма а ла Зайка и Таксито. Не че имам някякви очаквания към тая смотла,но всеки път ме изненадва колко е жалка.

  • Haha 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Супер! Само един дует ли са направили или има още един, че тук, четох, че @Blueberry е видяла подобна информация някъде? Мислех, че е само този дует. Дано песента е хубава. "Акула" ми е по-любимия им дует!

Зайке ти ли си? 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, THE IIconic каза:

Зайке ти ли си? 

Голям фен съм й, но за съжаление ще те разочаровам. Ако иска да й подаря акаунта си с удоволствие! 
 

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, PHILIPP PLEIN каза:

За Ема и Денис прогнози имаме ли? 

Аз мисля,чя ще ударят милиона за ден.

Галена и Азис бяха на косъм, а счетоводителката и покойния Денис едва ли ще успеят. Колкото и грубо да прозвучи Денис не е Азис и съответно фенската му маса не е толкова голяма, колкото я изкарват някой хора. Макар и трагедията да беше ужасяваща, хората я забравиха. На дневен ред са други теми.

  • Like 5
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PHILIPP PLEIN каза:

За Ема и Денис прогнози имаме ли? 

Аз мисля,чя ще ударят милиона за ден.

Най-вероятно просто ще се доближат, макар че ако обявят дата и час, имат все пак шанс да съберат милион за ден. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.02.2022 г. от 15:38, DarkChild каза:

Колко ли плаща Тотя, за да рекламират нейния боклук?

Според мен им подарява карти за финтес, за си акат там от чая на спокойствие. Все пак тя е откривателката на този метод. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Диона се е върнала в Алфа мюзик. Новата й песен ще бъде качена в техния канал. 

Не се е върнала в Алфа, просто новата песен е дует с Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Не се е върнала в Алфа, просто новата песен е дует с Галин.

Така лиии, ти да видиш. Изтървала съм. 😂 Нищо де, така или иначе са в добри отношения, не е невъзможно да се върне. И без друго обикаля като блудния син. Дано е яка песента.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Така лиии, ти да видиш. Изтървала съм. 😂 Нищо де, така или иначе са в добри отношения, не е невъзможно да се върне. И без друго обикаля като блудния син. Дано е яка песента.

Съвсем нормално, като блудна дъщеря ли да обикаля? Не знам само защо доня Галина и Дион ще възпяват креватните си занимания с дилдо и други играчки в песен ????? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Stela каза:

Така лиии, ти да видиш. Изтървала съм. 😂 Нищо де, така или иначе са в добри отношения, не е невъзможно да се върне. И без друго обикаля като блудния син. Дано е яка песента.

Абсолютно! В Инстаграм някъв я нарича "фурнаджийска лопата" 😄 Фотографчето й скочил да я защити, бая се заяжда с коментиращите под повечето снимки 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Just_Me каза:

Абсолютно! В Инстаграм някъв я нарича "фурнаджийска лопата" 😄 Фотографчето й скочил да я защити, бая се заяжда с коментиращите под повечето снимки 😂

Право е фотографчето. 2022 сме, за мъжки род на лопата може да използват бел. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...