Jump to content



Преслава - От утре


Препоръчани коментари

Определено й се е получила добре песента, но изобщо не е сериозно от певица от ранга на Преслава да предлага песен, която вече е пята и е била хит и то не само от един изпълнител. 

 

П.п. не мога да повярвам, че Петя Радева е написала толкова добър текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорете каквото щете, но Преса е талант и класа. Сега слушах Дете съм и версията на Ина, която не знаех, че съществува. Ами, разликата е огромна. Другите са аматьорки в сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Говорете каквото щете, но Преса е талант и класа. Сега слушах Дете съм и версията на Ина, която не знаех, че съществува. Ами, разликата е огромна. Другите са аматьорки в сравнение.

Дали пък не ти се струва така, защото записите на Ина и Мария са правени преди около 20 години? Виж при клиповете няма никаква разлика в нивото

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, толкова преувеличавате, никога не съм чувал песните на Мара и другата.

Страхотна песен, много добро изпълнение и текст, учудващо за Радева. Доволен съм.

Клипа е за Добър 4, ама не сме очаквали нещо по-добро там.

много е хубава със зелената рокля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тези, които омаловажавате "Дете съм" не ви прави чест. Честно казано не помня колко точно беше успешна песента на Мария, но явно хората я помнят, щом веднага се досетиха. Факт е, че парчето вече го имаше на български и то с видео, а не е пълнеж забит в някой албум. Все едно някой да кавърдиса "От добрите момичета" примерно. Какво толкова, нали е забравена. Бихте го/я направили на нищо.

Ама защо все още обсъждаме Преса? Жената буквално си оплака кариерата с черна торта за годишнината. Викам да я закриваме вече. Една вечер коментари му стигат на тоя траурен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

На тези, които омаловажавате "Дете съм" не ви прави чест. Честно казано не помня колко точно беше успешна песента на Мария, но явно хората я помнят, щом веднага се досетиха. Факт е, че парчето вече го имаше на български и то с видео, а не е пълнеж забит в някой албум. Все едно някой да кавърдиса "От добрите момичета" примерно. Какво толкова, нали е забравена. Бихте го/я направили на нищо.

Ама защо все още обсъждаме Преса? Жената буквално си оплака кариерата с черна торта за годишнината. Викам да я закриваме вече. Една вечер коментари му стигат на тоя траурен проект.

Не е същото, От добрите момичета е авторска българска песен.

Тогава и Ина и черна овца, че е взела същата песен на Отварачката. Или на Ина е първа, не знам.

Много задълбочавате.

За тортата дори няма да коментирам.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Mr. Greshen каза:

Не е същото, От добрите момичета е авторска българска песен.

Тогава и Ина и черна овца, че е взела същата песен на Отварачката. Или на Ина е първа, не знам.

Много задълбочавате.

За тортата дори няма да коментирам.

 

 

Дали е български оригиналът или не, не би направило ситуацията много по-различна. Иначе любимата ни новаторка Прес вече го е правила и тоя номер с кавъра на авторска БГ песен. :D

Ина, Мина, Лина - вече не сме в зората на чалгата, хората са много по-информирани и вече не би трябвало да слушаме една песен в кавър версии от 1000 различни изпълнители.

Тортата е факт, това, че пуска проекта за професионалната си годишнина - също. Може би жената наистина е решила да се отказва, но вие като не разбирате от намеци...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Дали е български оригиналът или не, не би направило ситуацията много по-различна. Иначе любимата ни новаторка Прес вече го е правила и тоя номер с кавъра на авторска БГ песен. :D

Ина, Мина, Лина - вече не сме зората на чалгата, хората са много по-информирани и вече не би трябвало да слушаме една песен в кавър версии от 1000 различни изпълнители.

Тортата е факт, това, че пуска проекта за професионалната си годишнина - също. Може би жената наистина е решила да се отказва, но вие като не разбирате от намеци...

Когато започнат да издават авторски песни тогава ще спрат да се сърдят. Никаква Ина, Мария и другите песента не е тяхна и към днешна дата нямат никакви права над нея.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Brian каза:

Когато започнат да издават авторски песни тогава ще спрат да се сърдят. Никаква Ина, Мария и другите песента не е тяхна и към днешна дата нямат никакви права над нея.

Не говорим за права, ясно е, че си ги е платила, даже проектът се забави заради това. Става въпрос, че песента вече беше позната в България. Дори и чисто от колегиална гледна точка не е редно, все пак с Мария бяха в една фирма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Не говорим за права, ясно е, че си ги е платила, даже проектът се забави заради това. Става въпрос, че песента вече беше позната в България. Дори и чисто от колегиална гледна точка не е редно, все пак с Мария бяха в една фирма.

Тази на Мария е отдавна забравена. Какво лошо има да се възраждат стари песни? Или защото е Преслава и трябва да я плюем...

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Не говорим за права, ясно е, че си ги е платила, даже проектът се забави заради това. Става въпрос, че песента вече беше позната в България. Дори и чисто от колегиална гледна точка не е редно, все пак с Мария бяха в една фирма.

Тя Мара не си помни тези песни, нейната кариера започва след Моите задръжки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава в ''Пайнер'' ли е изобщо? Защото новите песни и клипове си ги качва вече в своя собствен канал, а не в този на ''Планета''? Текстът на ''От утре'' малко ми наподобява на Соня Немска - ''В сряда се приготви''... Проблемът е, че всичко живо има големи очаквания, когато се каже някое от големите имена. Затова и хейтът е показателен, когато не се оправдават очакванията на публиката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Brian каза:

Тази на Мария е отдавна забравена. Какво лошо има да се възраждат стари песни? Или защото е Преслава и трябва да я плюем...

 

преди 9 минути, Mr. Greshen каза:

Тя Мара не си помни тези песни, нейната кариера започва след Моите задръжки.

Не знам какво да ви отговоря вече - обясних подробно позицията си. Лично мое мнение, не целях да репликирам никого. Това дали всеки един слушащ чалга помни "Дете съм" няма значение, това дали Мара я е хванала деменцията - също. Въпросът е, че на нас ни се предлага сготвена наново манджа отпреди 100 години. И то не кавър по уважителен начин със стария БГ текст и кредит към предишния БГ изпълнител, а все едно с тоя нов текст заличава другите версии. Очаквах кавър на непозната у нас песен след цялото чакане, а получих това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , fearless` каза:

Дали пък не ти се струва така, защото записите на Ина и Мария са правени преди около 20 години? Виж при клиповете няма никаква разлика в нивото

Не, разбира се. Говоря за изпяване, фразиране, натъртване на определени думи за по-силен ефект. Айде, Мара звучи като пикла, което се вписва с текста й, но другата е пълна аматьорка.

А за клипа е ясно. Тя не обича да снима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеен проект, с много добър текст, дори и клипа ми допадна като изключим кадрите с дивана. Изпълнението е просто бетон. Но защо точно тази песен...Малко съм разочарован.Певицата с най-много хитове през годините с пореден кавър. Поне можеше да вземе някоя непозната в България песен.  Предполагам, че ще има успех. По-младото поколение изобщо не е чувало нито оригинала, нито кавър версиите. И както казва певицата "Този път толкова, следващия повече". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Brian каза:

Тази на Мария е отдавна забравена. Какво лошо има да се възраждат стари песни? Или защото е Преслава и трябва да я плюем...

Лошото е, че изкарвате Преслава за най-голямата, а тя не спира с кавърите на песни на колеги, което не се води нова песен, а опит за хит с претоплена манджа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, GSA каза:

Лошото е, че изкарвате Преслава за най-голямата, а тя не спира с кавърите на песни на колеги, което не се води нова песен, а опит за хит с претоплена манджа. 

Никой нищо не изкарва не сте длъжни да я слушате. 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямах очаквания и пак съм разочарована. Версията на Мария ми е много любима, няма да ѝ свикна на тази.

Поне за пръв път носа на Преса изглежда добре в клип...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Нямах очаквания и пак съм разочарована. Версията на Мария ми е много любима, няма да ѝ свикна на тази.

 

Гордея се с теб! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...