Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, GSA каза:

Джена цепела с Песен на годината? Извинете ама това “Моли се да не помня” беше супер абсурдна награда, при положение, че в номинациите почти всички песни бяха по-големи хитове.

Същата история беше и с “Режим неприлична”. 

Наградата си беше за 

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Джена цепела с Песен на годината? Извинете ама това “Моли се да не помня” беше супер абсурдна награда, при положение, че в номинациите почти всички песни бяха по-големи хитове.

Същата история беше и с “Режим неприлична”. 

Моли се беше голям соло хит, нищо че се надявах Хаваната да я вземе. 

Обаче, никакво сравнение с Режима, това е най-незаслужената награда в историята на Пайнер. 1 месец в годината и то без клип, накрая награда....

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Обаче, никакво сравнение с Режима, това е най-незаслужената награда в историята на Пайнер. 1 месец в годината и то без клип, накрая награда....

Албума "Лоша" излязъл дни преди края на годинта, дуета на Андреа и Борис също. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Ми те скандиранията не могат да се чуят от плейбека - нормално. 

 

Те не я отразяват вече.

 

преди 16 минути, Danger. каза:

Въпроса е защо все още Преслава е с по-висок хонорар от Галена? 

щото е ниво Глория 2006/7. Още пълни заради името си, но спада тази година е видим.  Скоро ще падне според мен ако не се случи нещо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-любимата ми песен на Галена от Феноменален насам. Убивам я от слушане всеки ден. 

Ганев колко и да го хейтим затова че прави еднакви, човекът компенсира с това че ги прави страшно качествени. Бийта и изпяването са един път!

 

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А в комбинация с видеото създава още по-приятно усещане... В последните години и в световната музика вече не правят често такива свежи, шарени високобюджетни клипове. 

Според мен Галена не трябва да пуска нова песен есента, а да си я подбутне някак тази чрез Гласът, та да стане популярна и сред широката аудитория. После за зимата да издаде някоя балада и съвсем да се стабилиза.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галош си има голям екип и си знае, че е тъпунгер та ги слуша. При нея слаби ходове почти няма. Има стратегия във почти всичко. Единствено интервютата трябва да оправи, че си личи чалга интелекта.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

А в комбинация с видеото създава още по-приятно усещане... В последните години и в световната музика вече не правят често такива свежи, шарени високобюджетни клипове. 

Според мен Галена не трябва да пуска нова песен есента, а да си я подбутне някак тази чрез Гласът, та да стане популярна и сред широката аудитория. После за зимата да издаде някоя балада и съвсем да се стабилиза.

Балада, дует и соло хит вече си има за тази година. Сега е време за нещо различно!🤗

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Галош си има голям екип и си знае, че е тъпунгер та ги слуша. При нея слаби ходове почти няма. Има стратегия във почти всичко. Единствено интервютата трябва да оправи, че си личи чалга интелекта.

Може вече да е решила да поработи и на тази тема.

image.png.1209e427f85afcddcb685645cbb78219.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Балада, дует и соло хит вече си има за тази година. Сега е време за нещо различно!🤗

Може вече да е решила да поработи и на тази тема.

image.png.1209e427f85afcddcb685645cbb78219.png

Трябва да й дават въпросите предварително и да си ги научава. Но това, че е тъпа не е проблем. Слуша си екипа и нещата стават. Виж Галин, Глора, Преса се мислят за титани на мисълта и показват какви ръбове са всъщност. То е излагацоя след излагация. Райна, Рена, Азис и те са някъде там. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Балада, дует и соло хит вече си има за тази година. Сега е време за нещо различно!🤗

Може вече да е решила да поработи и на тази тема.

Още един солов хит според мен октомври-ноември й е достатъчен - пак да си е попфолк като новата... Даже от кючек няма нужда - Феноменален и Ламборгини още се помнят. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Още един солов хит според мен октомври-ноември й е достатъчен - пак да си е попфолк като новата... Даже от кючек няма нужда - Феноменален и Ламборгини още се помнят. 

Сега мина Мерцедес в Цюрих и новата на Галчуна чума звучеше. Честно! Ясно е, че е било бг чаве, ма пак звучеше по улицата в пълния Цюрих. Да си чука… се чу. 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Сега мина Мерцедес в Цюрих и новата на Галчуна чума звучеше. Честно! Ясно е, че е било бг чаве, ма пак звучеше по улицата в пълния Цюрих. Да си чука… се чу. 

Супер песен! Накара ме да простя целия досаден спам на феновете й от Феноменален насам! Хъ-хъ! 

Много яко почва, като у гръцка таверна тумба-лумба, после вой! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Още един солов хит според мен октомври-ноември й е достатъчен - пак да си е попфолк като новата... Даже от кючек няма нужда - Феноменален и Ламборгини още се помнят. 

Ламбото не мисля че се помни, ама Феноменален още си мачка, а този ремикс доста се слушаше.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Сега мина Мерцедес в Цюрих и новата на Галчуна чума звучеше. Честно! Ясно е, че е било бг чаве, ма пак звучеше по улицата в пълния Цюрих. Да си чука… се чу. 

Цугюрих.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура няма ли да пуска нещо вече. Обожавам този проект, толкова колкото не харесвам последният й - МНОГО. В подобни песни й е силата.

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

@asylum по добре Феноменален от бозата Скандал. 

Скандал го чух веднъж общо. Феноменален и днеска си я пуснах у фитнесО. Доста е надъхваща. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Балада, дует и соло хит вече си има за тази година. Сега е време за нещо различно!🤗

Може вече да е решила да поработи и на тази тема.

image.png.1209e427f85afcddcb685645cbb78219.png

Няма да е минус две успешни балади в една година, даже напротив. А и балада, издадена около популярността й в музикално риалити- съвсем.

ПП: @asylum @Lelqtian с компанията сега слушахме музика в колата и в чалга плейлиста тръгна Шефът и шефката. ❤️ Рядко човек изпитва такова състояние на шок и удоволствие.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

 

Мозък не е цици, че да си купи.

Не е като да говори глупости, просто бавно й тече мисълта и докато избере правилни думи, а на това може лесно да се поработи.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Не е като да говори глупости, просто бавно й тече мисълта и докато избере правилни думи, а на това може лесно да се поработи.

Защо не работи върху това тогава?

преди 29 минути, Willy каза:

Цура няма ли да пуска нещо вече. Обожавам този проект, толкова колкото не харесвам последният й - МНОГО. В подобни песни й е силата.

 

Жестока песен, бих писала "недооценена", но сега гледам, че има почти 9 милиона, не е зле. Просто нито Цвъцка, нито Робчето имат фенове тук и я забравяме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

Няма да е минус две успешни балади в една година, даже напротив. А и балада, издадена около популярността й в музикално риалити- съвсем.

ПП: @asylum @Lelqtian с компанията сега слушахме музика в колата и в чалга плейлиста тръгна Шефът и шефката. ❤️ Рядко човек изпитва такова състояние на шок и удоволствие.

Аз изпитвам директно

 

!!!!

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...