Jump to content


Нарушава ли правилата този коментар?


Нарушава ли правилата този коментар?  

32 потребители гласуваха

  1. 1. Нарушава ли правилата този коментар?


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Наскоро наложихме наказание на потребителят @omline според правило 2.5, което гласи

От 14.04.2019 г. от 13:56, meleto каза:

2.5 Не се допускат коментари на религиозна, сексуална, образователна тема, когато касаят потребители на форума.

за следния негов коментар:

От 13.02.2021 г. от 21:15, omline каза:

Щом имаш капацитета да напишеш грамотно пост в този форум, значи нямаш нужда от пример. Цялата гей-култура е едно недоразумение, което не трябва нито да съществува нито да бъде толерирано, защото няма логика нещо, което е толкова ""естествено" да си има цяла плеяда от добавени светоусещания, които трябва да приемеш наред със сексуалността. В този смисъл да сме наясно - ДА на гейовете, НЕ на културата им.

но беше отменено от @meleto по следната причина:
 

От 14.02.2021 г. от 14:56, meleto каза:

Премахнах наказанието на @omline, което е наложено и съгласувано между тримата модератори. Не подкрепям тяхното мнение и не намирам написаното за хомофобско. Във форума съществуват много по-крайни коментари, които не са скрити или били повод за наказание. Както вече казах пред модераторите, оставят се коментари, които обиждат открито Галин, с епитети като "гъба" и прочее, а в коментар, в който няма генерализация или насоченост към конкретен потребител, а лично мнение, се получава бан. Не е ОК от моя гледна точка. 

Да, крайно е изказването "не трябва да съществуват", но това е лично мнение. Потребителят е уточнил, че говори за културата, а не за хората, които са гей. Това е все едно потребител да влезе в темата със скандалите, да не е фен на жанра и да каже: "не подкрепям чалга културата и тя не трябва да съществува, но симпатизирам на Азис". Тогава да баннем, защото налице има евентуална чалгофобия??? Но тук не става ясно дали потребителят има предвид "не трябва да съществува в този си вид" или "не трябва да съществува генерално" или "не трябва да съществува и хората, които я подкрепят са отвратителни". Езикът и изразяването могат да са многопластови.

Дайте да блокираме всички, за да няма проблем...

Има нарушение на правилата и това е темата, в която се разисква, без да се споменава нищо, свързано с поп фолк музиката, но няма наказание за цитирания потребител, така че връщам достъпа на потребителя omline.


Понеже не успяхме да намерим общ език с него, оставяме на вас да решите дали нарушава правилата. Резултатът на анкетата ще определи дали ще бъде върнато, течащо с нов срок. Можете да гласувате в срок от 1 седмица (22 февруари, 00:00) след което анкетата ще бъде заключена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Наскоро наложихме наказание на потребителят @omline според правило 2.5, което гласи

за следния негов коментар:

но беше отменено от @meleto по следната причина:
 


Понеже не успяхме да намерим общ език с него, оставяме на вас да решите дали нарушава правилата. Резултатът на анкетата ще определи дали ще бъде върнато, течащо с нов срок. Можете да гласувате в срок от 1 седмица (22 февруари, 00:00) след което анкетата ще бъде заключена.

НЕ съм съгласен по тоя параграф. Като крайна инстанция, администратора вече е взел решение по въпрос на наказанието, и съм КРАЙНО против резултати от форумна анкета да поставят прецедент по въпроса дали потребител да получи наказание или не. 

Не, аз не съм съгласен с решението на крайната инстанция по тоя отношение на оригиналния пост, или използвания език във въпросния, но крайната инстанция си е крайна. 

ПС - В анкетата отказвам да гласувам при така поставения въпрос, поради посочената по-гор причина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да уточня, че няма залог в гласуването. Бъдете съвестни и гласувайте по убеждения. Резултатите могат да са насока или за мен, или за модераторите. Обратната връзка е много по-ценна от раздаване на правосъдие и поставяне на бан.

Не съм казвал, че от тях зависи връщане на наказанието. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

2.5 Не се допускат коментари на религиозна, сексуална, образователна тема, когато касаят потребители на форума.

 

Не виждам с какво коментарът му касае потребители на форума? Не е лична нападка, а споделя мнение по принцип... 

И аз отказвам да гласувам. Щом администраторът е преценил така, не бива да се оспорва повече. След малко ще публикувам анкета и дали е справедливо затварянето на темата ми "Коя е по-голяма мангасарка - Галя или Преса". Тогава администраторът се произнесе и се съобразих с мнението му. Щом може да се обжалва, тутакси пускам и аз анкета!

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@THE IIconic @FikLena
Аз съм се спрял в момента който съм пуснал тази анкета. Буквално сме оставили потребителите да решаватe съдбата му, така че е от изключителна важност да гласувате разумно, и не по лични подбуди. Имайте в предвид, че не беше лично мое решение да го накажем, а на целия екип. Аз просто съм представително лице на анкетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Fast каза:

@THE IIconic @FikLena
Аз съм се спрял в момента който съм пуснал тази анкета. Буквално сме оставили потребителите да решаватe съдбата му, така че е от изключителна важност да гласувате разумно, и не по лични подбуди. Имайте в предвид, че не беше лично мое решение да го накажем, а на целия екип. Аз просто съм представително лице на анкетата.

Не виждам с какво е обидил мен или някой друг от форума! Всеки си има право на мнение.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Не виждам с какво е обидил мен или някой друг от форума! Всеки си има право на мнение.

Аз мнения по темата повече няма да давам. Фактите са изложени, вие си решавайте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Аз мнения по темата повече няма да давам. Фактите са изложени, вие си решавайте.

Безсмислено е това, което правиш! Повече не мисля да ти се обеснявам.Успех с начинанието! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Великият модератор се изложи като кифладжийка. 14 на 7 гласа. Не трябва ли при тази очевидно грешна преценка на модераторите да последва санкция за тях?

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Fast каза:

@THE IIconic @FikLena
Аз съм се спрял в момента който съм пуснал тази анкета. Буквално сме оставили потребителите да решаватe съдбата му, така че е от изключителна важност да гласувате разумно, и не по лични подбуди. Имайте в предвид, че не беше лично мое решение да го накажем, а на целия екип. Аз просто съм представително лице на анкетата.

Каза ти се как вече 1) квото е имало, е решено, 2) тая анкета е с образователна цел и няма да реши нищо, щото 1), и 3) с това мероприятие се опитваш да закърпиш последните остатъци на собствената ти дикатура. 

С тия резултати е видно как няма да я бъде. 

Междудругото, защо в тази, за разлика от всички останали анкети, не е видно кой какво гласува? Или е нарочно да не видим как за пореден път потребители, които влизат единствено да гласуват но не участват активно из форумо, са дошли пак да ти ударят едно рамо ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Каза ти се как вече 1) квото е имало, е решено, 2) тая анкета е с образователна цел и няма да реши нищо, щото 1), и 3) с това мероприятие се опитваш да закърпиш последните остатъци на собствената ти дикатура. 

С тия резултати е видно как няма да я бъде. 

Междудругото, защо в тази, за разлика от всички останали анкети, не е видно кой какво гласува? Или е нарочно да не видим как за пореден път потребители, които влизат единствено да гласуват но не участват активно из форумо, са дошли пак да ти ударят едно рамо ... 

Забравил съм да включа опцията. Готово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст, излагаш се. Обиди и заядни към потребители стоят в скандалите, а ти се чудиш как да очерниш един видно по интелигентен от теб потребител. Спри се и започни да си вършиш работата принципно... 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...