Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абе тая Биляниш (Всяка нова) нали била тийнейджърка, пък гледам, че бебе има. :blink: На вид ми мяза на несполучлив микс от Гергана и Бейонсе. Най-красивата тийнейджърка певица - дръжки. Друга е. Няма да казвам коя.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Gerganafen каза:

Абе тая Биляниш (Всяка нова) нали била тийнейджърка, пък гледам, че бебе има. :blink: На вид ми мяза на несполучлив микс от Гергана и Бейонсе. Най-красивата тийнейджърка певица - дръжки. Друга е. Няма да казвам коя.

Тя и Малката има голямо дете, ама се води малка. Та и тая ще си е Всяка нова.

А на скрийншотите по-горе кои са момичетата? Разпознах единствено Гъбина. 

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Тя и Малката има голямо дете, ама се води малка. Та и тая ще си е Всяка нова.

А на скрийншотите по-горе кои са момичетата? Разпознах единствено Гъбина. 

Тройници от Али експрес? Кукунашева и се е досвидяло да плаща за самите подопечни на Спонджбоб, та ги е сменила. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Тя и Малката има голямо дете, ама се води малка. Та и тая ще си е Всяка нова.

А на скрийншотите по-горе кои са момичетата? Разпознах единствено Гъбина. 

Реалната Най-красива тийнейджърка + един анимиран телетъбис да запълва място на снимката и за носталгична нотка към детството. А, и една беквокалистка на Джордан гледам също се е пременила в АлиЕкспрес одежди.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Такааа, аз лично за добро утро рипортнах профила на педелин за разпространяване на фейк нюз. До една степен беше забавно да се смеем на простотията му, но е следван от много безмозъчни тийнове, които ще вземат приказките му за ваксини, дискотеки и тн за нормално, а не бива. Дайте му малко почивка от инатаграм, направете нещо добро за бъдещето поколение, защото както на мен така и н вас....

 

  • Like 2
  • Love 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Krislena каза:

ДААА ОТВАРЯТ ПОНЕ МОЛОВЕТЕ !!!!!!!😡

Заради простите хора нищо не отваря. Можеше да има повече контрол просто - не повече от еди колко си хора да се пускат, да се спазват някакви мерки като в Турция и да си имаме молове. Но не, дай юруш на маслините конспиративни теории. Затова сега нищо. Кор за всички :( 

 

 

  • Like 4
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, NazzkO каза:

Такааа, аз лично за добро утро рипортнах профила на педелин за разпространяване на фейк нюз. До една степен беше забавно да се смеем на простотията му, но е следван от много безмозъчни тийнове, които ще вземат приказките му за ваксини, дискотеки и тн за нормално, а не бива. Дайте му малко почивка от инатаграм, направете нещо добро за бъдещето поколение, защото както на мен така и н вас....

 

За чалга и музика може и да спорим, но наистина по сериозните теми сме на едно мнение 101%, както и трябва да бъдат разумните хора. Не знам какъв човек трябва да си, за да говориш глупости. Нямате си и на идея какво се случва по болниците. Хората стоят отвън и плачат, защото близките им са интубирани. Всеки ден са на студа, и са там не от простотия, а от страх да не чуят най - лошото. Търсят се донори с антитела, какво ли не, а нашият полу идиот Галин тръгнал да говори глупости. Ми както каза шефа ти, ако таланта ти е да пееш - пей мама ти да еба. Направи концерт като Глория, Преслава, Ивана, Камелия. Гледай кво правят големите, пък останалото остави на умните. 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, NazzkO каза:

Такааа, аз лично за добро утро рипортнах профила на педелин за разпространяване на фейк нюз. До една степен беше забавно да се смеем на простотията му, но е следван от много безмозъчни тийнове, които ще вземат приказките му за ваксини, дискотеки и тн за нормално, а не бива. Дайте му малко почивка от инатаграм, направете нещо добро за бъдещето поколение, защото както на мен така и н вас....

 

Аз от колко време агитирам да му спретнем една групова докладванка и да го пратим на социален санаториум... Много тъпо животно е.

преди 2 часа , AysheYaneva каза:

A34C3418-3626-4BAC-96B6-9AB1E85B9766.jpeg

24917EFB-DE84-4031-A554-6BE6C4A3958F.jpeg

729933F4-AE96-4EBF-88CB-E5EEC3615EAF.jpeg

Как да не са от АлиЕкспрес, като цялата Алфа се крепи на тях? Кариерите им, носовете им, филърите им, поведението им - всичко е купено от АлиЕкспрес.

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Стой си затворен като искаш и хич не излизай до живот като мишка. 

Аз затворен няма да си остана и ще си излизам, ама с такива елементарни и първосигнални коментари, май ти ще си останеш умствено затворена като мишка. 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Moovit каза:

Аз затворен няма да си остана и ще си излизам, ама с такива елементарни и първосигнални коментари, май ти ще си останеш умствено затворена като мишка. 😂😂😂

E тя работи в пицария, те доставят и до вкъщи. Па ше има тави за миене. Е да говори с Коце да си поръчва той и аверрите му от там и сичко е 6.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

E тя работи в пицария, те доставят и до вкъщи. Па ше има тави за миене. Е да говори с Коце да си поръчва той и аверрите му от там и сичко е 6.

Значи трябва да приготвят нова рецепта за него - пица с кокаиново брашно.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам Анелия да избухне днес, а вие да рипортвате педелин. Ше има гивъуей за тези, които го направят и няма ограничения за нроя на пътите. Милият... целият му розов балон се руши... какъв жалкар, да продава от алиекспрес и шеметно да търси снимка на платове в гугъл да доказва, че той ги шие, като всички знаем, че единственото шито нещо е той.

Иначе за гивъуея... какво предпочитате, савекс или една нощ в приказките?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, NazzkO каза:

Очаквам Анелия да избухне днес, а вие да рипортвате педелин. Ше има гивъуей за тези, които го направят и няма ограничения за нроя на пътите. Милият... целият му розов балон се руши... какъв жалкар, да продава от алиекспрес и шеметно да търси снимка на платове в гугъл да доказва, че той ги шие, като всички знаем, че единственото шито нещо е той.

Иначе за гивъуея... какво предпочитате, савекс или една нощ в приказките?

Бих предпочела една нощ в Приказките с Галин. Ще предавам лайв от спалнята за всички вас. Очаквам висок рейтинг и похвала. 

  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Krislena каза:

Screenshot_20201221-130645_Instagram.jpg

Screenshot_20201221-130627_Google.jpg

Screenshot_20201221-130718_Instagram.jpg

Screenshot_20201221-130656_Instagram.jpg

Screenshot_20201221-130551_Instagram.jpg

Тези снимки нищо не доказват, буквално може да са в опаковка още, а дори да ги шият сами, не означава че идеята е оригинална и не са копирани.

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Тези снимки нищо не доказват, буквално може да са в опаковка още, а дори да ги шият сами, не означава че идеята е оригинална и не са копирани.

По интересно е как на първата снимка, единия пакет е удобно навит в подходяща форма. Явно Горгона и дилдото и му липсват ;) 

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...