Jump to content



Адам и Лидия - В ръцете на друг


Препоръчани коментари

преди 19 часа , Wild_Style каза:

Но Пепа Дженсъка можете да я гледате :laughing: На това му се вика двоен стандарт и е meh.

Гадно ли ти е? Преслава на 36 не изглежда толкова гадно колкото Лида на 20 или колкото е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Гадно ли ти е? Преслава на 36 не изглежда толкова гадно колкото Лида на 20 или колкото е там.

Не, не ми е гадно. Лидия поне за напред ще я гледаме с този фейс .. няма да е като леля си, на 36 да и хрумне че иска да прилича на колежка :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Wild_Style каза:

Не, не ми е гадно. Лидия поне за напред ще я гледаме с този фейс .. няма да е като леля си, на 36 да и хрумне че иска да прилича на колежка :laughing:

Вероятността за още корекции е огромна. Не вярвам да стои 15 години така. Ако изобщо се задържи в полезрението толкова време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, това не само е най-добрата песен на Алфа Мюзик, но и една от най-добрите за годината. Наистина няма недостатъци, харесва ми от първата секунда до последната. В първото си мнение казах, че е “приятна”, но я бях чул от телевизията веднъж и това беше. Като започнах да я слушам на колоните се изкефих на макс. Изпяването на Лилид дори не дразни, да не кажа, че и ми е приятно да я слушам, но тя много ме спечели с последната си тупалка. 
Страхотна зарибявка е песента, евала, евала! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е толкова зле колкото го изкарате. На мен и двамата ми звучат добре, факт е че не са много талантливи, но таргета, който гонят не го интересува. Тази песен няма да стане хита на година и ще се забрави след месец, но ще изкарат някой лев. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...