Jump to content

Vancho

Фермата 6: Пътят на една мечта

Препоръчани коментари

От 16.11.2020 г. от 23:48, Blueberry каза:

На мен реалните ми фаворити са Петър и Данчо, Калоян ксто индивидуален не ми харесва. 
Милена и Надя изнасят шоуто и затова това е най-слабият му сезон. Сто пъти предпочитам фокусите на Данчо и шегите на чичо Митко пред тия истерички.

Каква ирония, че покрай Даяна недоклатената и двамата ми опротиваха и сега съм за Ваня или Калоян 😂😂

От 19.11.2020 г. от 16:03, Blueberry каза:

Приключили са снимките, но не знам точно кога. 

Hide contents

Спойлерът ми гласи, че Борислав е на финал (заедно с Калоян, Ваня и Надя). Ако съдим, че Даяна е активна от 23 октомври, значи отпада седмица преди финала)

Правилно съм преценила 😂

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Уф, Даяна ме дразнеше много, но я предпочитам пред Надка. Ужасна жена. За Мара съм, но нямам надежди, че ще е на финал. Боби ми се вижда като най-малкото зло за победител.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 часа , BobiTo каза:

Нов дует "Борислав срещу Петър" @Blueberry готови ли сме да се сбогуваме с Пепи? 

Да, дрязни ме.

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

И Надя ме разочарова. Ах, къде си бай Анго? Роня сълзи за теб... определено най-достойният човек в тая Ферма.

Данчо съвсем ми падна в очите. Мега арогантен. И как въобще смее да говори за достойно поведение, чест и т.н? Пич, след Асен ти беше най-жалкият мъж в тая Ферма.  

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Vancho каза:

И Надя ме разочарова. Ах, къде си бай Анго? Роня сълзи за теб... определено най-достойният човек в тая Ферма.

Данчо съвсем ми падна в очите. Мега арогантен. И как въобще смее да говори за достойно поведение, чест и т.н? Пич, след Асен ти беше най-жалкият мъж в тая Ферма.  

Кой искаш да спечели? Аз съм за Калоян и Ваня.

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, THE IIconic каза:

И аз. Ако в средата на предаването някой ми го беше казал, щях да се смея от сърце. Но в последните седмици се доказаха като най-достойни. Калоян може да е имал "само" две битки, но срещу силни противници. Ваня пък 4/4. 

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Blueberry каза:

И аз. Ако в средата на предаването някой ми го беше казал, щях да се смея от сърце. Но в последните седмици се доказаха като най-достойни. Калоян може да е имал "само" две битки, но срещу силни противници. Ваня пък 4/4. 

Точно затова Ваня заслужено е на финал.

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 10 часа , THE IIconic каза:

Ванчето, която на моменти е страшно досадна и ми противееше, се оказа може би най-достойна да победи. Беше един от основните герои във Фермата, а и стана жената спечелила най-много дуели. Заслужава победата.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 10 часа , Vancho каза:

Ванчето, която на моменти е страшно досадна и ми противееше, се оказа може би най-достойна да победи. Беше един от основните герои във Фермата, а и стана жената спечелила най-много дуели. Заслужава победата.

Забележи, че беше досадна като беше периферен образ. Като почна да става главен и чувахме причините и следствията за всичко, на много хора стана симпатична. Не се е променила, а просто и се обърна повече внимание.

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Vancho каза:

Имам малък проблем с визията на Ваня. И голям проблем с червилото й. 

А Нада е като селска кума!

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, THE IIconic каза:

А Нада е като селска кума!

Много е смешна милата. 

Искам Ванчето да спечели, да си купи една гарсониерка, в която да кани ергени и да има Пиу банана, пиу пиу банана.

Сладурка.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Vancho каза:

Много е смешна милата. 

Искам Ванчето да спечели, да си купи една гарсониерка, в която да кани ергени и да има Пиу банана, пиу пиу банана.

Сладурка.

И аз искам Хепи Ванче да спечели. Много е хахава и го заслужава :laughing:

Администратор: Подписът е изтрит поради несигурна връзка.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час , Vancho каза:

Много е смешна милата. 

Сладурка.

Мечтата ти се сбъдна, чок банана спечели. Браво на Ваня, заслужи си го, изкефи ме как Надя остана последна и от участниците в всички сезони и от зрителски вот, маската която беше сложила я докара на финала, но тук я сринаха тотално. 

309mqkl.jpg

Заради тебе ще умра... <3

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

На финала и аз бях за Калоян или Ванчето. Ванпето може би спечели зрителския вот като най малкото зло, а не като тотален зрителски фаворит. 

Калоян вероятно ако не беше се излагал покрай онази Антония и не бяха правили с Петър анализи за финал, щеше да е тотален фаворит. 

Радеам се, че онези 2мата с обмислените стратегии и пледоариии увиснаха като сополи на финала по фермерски и зрителски вот. Надя си влезе с двете ръце и си излезе с тях. Язък, че толкова крои и мисли. Това е може би най антипатичния участник от всички сезони. Без значение кий кого харесваше, всички бяха обединену от нвтърпимостта към Надя. 

image.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 9 часа , Slavi каза:

На финала и аз бях за Калоян или Ванчето. Ванпето може би спечели зрителския вот като най малкото зло, а не като тотален зрителски фаворит. 

Превърна се в тотален фаворит в последните седмици, личи си и по коментарите. 

С баща ми, който беше категорично за Калоян, днес гледахме резултатите и единственият вариант Калоян да спечели беше, ако беше спечелил състезанието с гредите, а Ваня беше паднала първа и това по някакъв начин бе повлияло на зрителския вот той да спечели 1 точка повече от нея. 30 точки разлика не са никак малко.

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 9 часа , Blueberry каза:

Превърна се в тотален фаворит в последните седмици, личи си и по коментарите. 

С баща ми, който беше категорично за Калоян, днес гледахме резултатите и единственият вариант Калоян да спечели беше, ако беше спечелил състезанието с гредите, а Ваня беше паднала първа и това по някакъв начин бе повлияло на зрителския вот той да спечели 1 точка повече от нея. 30 точки разлика не са никак малко.

Може би наистина това, че Калоян не се представи добре на битките повлия и на вота му... Направо бях шаш като се отказа на 3тата минута... 

Беше толкова влюбен в Петър. Ако ги беше спечелил като нищи да си бяха заживели в приказка докато Петър го изцоца. Иначе дали сега Петър ще направи опит да се сближи с Ванче😁

image.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Slavi каза:

Може би наистина това, че Калоян не се представи добре на битките повлия и на вота му... Направо бях шаш като се отказа на 3тата минута... 

Беше толкова влюбен в Петър. Ако ги беше спечелил като нищи да си бяха заживели в приказка докато Петър го изцоца. Иначе дали сега Петър ще направи опит да се сближи с Ванче😁

Калоян е бил с абукат, няма как да виси 3 часа на тая греда. Колкото до Ванче, надявам се записванията за оплождане в новата гардисонерка да започнат скоро, а Пепа хич не я доближава! Като Хепи нямаше пари се занимаваше с Даяна общата - марш при нея!

309mqkl.jpg

Заради тебе ще умра... <3

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 часа , BobiTo каза:

Калоян е бил с абукат, няма как да виси 3 часа на тая греда. Колкото до Ванче, надявам се записванията за оплождане в новата гардисонерка да започнат скоро, а Пепа хич не я доближава! Като Хепи нямаше пари се занимаваше с Даяна общата - марш при нея!

Сори, ма Дайчето не тачи мъже, които нв обичат да танцуват и извън Фермата не би му обърнала внимание. 

Като цяло е чудо, че този стигна почти до финал. Един от най слабите мъже. Само Йогата, Кустев и Асен бяха по слаби. Добре, че беше красив и сприятелен с повечето, че да докрета до почти края. А сега да си вземе пресата за коса и бързо към Шумен... 

image.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Последно видели темата   0 Потребители

Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.

• Create New...