Jump to content



Фермата 6: Пътят на една мечта


Vancho

Препоръчани коментари

преди 19 минути, Blueberry каза:

Хубав, висок, забавен, умен, старае се да е обективен, не е простак, но не е и сухар. Супер е Данчо.

Ооо, миличка, мислиш с оная си работа. Няма да се хабя да те оборвам колко е "супер" Данчо. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Vancho каза:

Ооо, миличка, мислиш с оная си работа. Няма да се хабя да те оборвам колко е "супер" Данчо. 

Е като за мъж какво му е? Те почти всички са със слаби ангели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че по време на неговото управление Иван и Андрей се усетиха, че тази година продукцията им е доста скучна и затегнаха мерките, не значи, че се е провалил. Глобите бяха заради Ангел и то никой нямаше какво да направи. Строителството им беше прилично, само за вратата се заядоха. Реши да прати нови хора на търга, за да е по-интересно. Единствената му грешка беше, че заложи всичко на играта с въпроса и не си наложи мнението, в което беше убеден, та изгоряха с парите. Не беше най-доброто управление, но е далееееч по-силно от това на Милена и Антония.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо фермерство. Дори стопанина беше потресен как спи до късно, което не е ок за фермера на седмицата. Супер малко неща като задачи организира и затова получи средна ставка, ратаите му бяха извън всякакъв контрол. Нямаше пари за втория пазар, което за пръв път се случва. Милена получи голяма ставка и я наказаха, защото е поела инициатива за доп. работа без съгласуване. Доста ги юркаше да бачкат и затва я намразиха... Петър просто не е роден лидер. Дори по време на неговото фермерство, доста от фермерите се усетиха за коалицията им.

 

Коментирай как Антония много се заканваше да пръска панаири и като се върне след двубоя да стяга фермата, а сополивата Поли и пръсна нейния и я прати вкъщи. Много е смешно да давал закани, а да не си знаеш способностите. И Поли не харесвам, но много добре аргументира номинацията си, за което евала. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак Поли да й е пръснала панаира... би я с малко на едната битка, а последната се оказа "нейна". Пръскане на панаира беше Петър срещу Асен.

Много си повярва "тройната коалиция" и си пролича по нелепото подреждане на битките. Личи си, че са редени под прилив на емоции - Антония просто я видя, че чете алманаха и й го лепна за 1 точка. Най-разумното беше алманахът да е за 4 точки, защото е битка, при която те могат да се делят и да не обърне играта. Втората битка, която Антония взе с много, пък трябваше да е за повече точки. Тази за издръжливостта трябваше да я сложи 1-2, защото е непредвидима.

Сега ще стане интересно като ратаите са дуелисти. За мен най-вероятният нов фермер е точно Поли, защото Антония ще предложи Калоян или Петър и ще гласуват за опонента с цел да видят нещо различно. 

Иначе единият ми спойлер се оказа верен - Антония е напуснала.

 

Значи до 2 седмици чакаме женски дуел и отпадане на Даяна, а Дана ще викне точно Даяна на двубой, ако Поли е с имунитет. Няма да рискува с Мария, Надя и Ваня. Ваня подкрепи Поли и се съмнявам да е ратай. 

Очакване за следващата седмица: Ратаи Калоян и Дана, женски двубой Дана вс Даяна, отпада Даяна

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Slavi каза:

Ако Поли е фермер, не вяряам да е жвнски дуела. Още повече, че има да връща и на Петър и Калоян.

По принцип да, но предвид, че не е силен опонент, защо да не изгърми още една конкурентка? Ясно е, че тя ще е следващата, която ще подпукат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

По принцип да, но предвид, че не е силен опонент, защо да не изгърми още една конкурентка? Ясно е, че тя ще е следващата, която ще подпукат. 

Коментирай интуицията на Дана😆😆😆

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дана ми е много полюсна като всеки стрелец - хем ме кефи, хем ме дразни. В момента ми е по-скоро симпатична.

Хайде да го разкарват вече това противно Ванче...

между другото

 

мисля, че и Ангел напуска до две-три седмици. Добавил е една моя приятелка в социалните мрежи, а тя не го познава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста голяма изненада беше последната седмица. Не очаквах женски дуел, а то какво стана. Хсресва ми, че Калоян и Петър вече не са център на вниманието. Мария е страшна селянка. Тази си заслужава да я и заплющиш 3 шамара, па дори и фа те извадят после от формата. Бахти гнусното поведение. Поли и тя едно безхарактерно мекотело. Просто този сезон е с най дразнещите жени. Една Даяна само харесвам, но и тя не знае на моменти къде се намира. Тотален Биг брадър е този сезон

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry Дана ли напуска днес?

Надето е най-стока от жените. Определено ми е най-симпатична. Как само каза на Дана, че няма да е никога Фермер. 😂

Бай Анго го харесвам, но на моменти прекалява с провокациите.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

@Blueberry Дана ли напуска днес?

Надето е най-стока от жените. Определено ми е най-симпатична. Как само каза на Дана, че няма да е никога Фермер. 😂

Бай Анго го харесвам, но на моменти прекалява с провокациите.

Абе и тя е с някакви болни амбиции, ама и хванаха спатиите, но поне е способна жената. Но няма шанс за вота на зрителите... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме съмнява, че за първа година ще имаме победител, който няма да е първи по вот на публиката, а ще спечели на финала с битки или с точки от гласовете на останалите фермери... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danny каза:

Мен ме съмнява, че за първа година ще имаме победител, който няма да е първи по вот на публиката, а ще спечели на финала с битки или с точки от гласовете на останалите фермери... 

Те всички са такива дъна, че като нищо изобщо да няма вот. Други сезони е нямало такъв масов безцеремонен хейт по почти всички. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Те всички са такива дъна, че като нищо изобщо да няма вот. Други сезони е нямало такъв масов безцеремонен хейт по почти всички. 

Може би Борислав ще обере смс-ите, въпреки че и той понякога прави кофти изказвания. Но ако съдим по повечето сезони  хората си гласуват за бачкаторите. 

Някои епизоди ме няпрягат супер много, като например вчерашния - поведението на Мария не беше за гледане, трябвало е да я санкционират по някакъв начин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danny каза:

Може би Борислав ще обере смс-ите, въпреки че и той понякога прави кофти изказвания. Но ако съдим по повечето сезони  хората си гласуват за бачкаторите. 

Някои епизоди ме няпрягат супер много, като например вчера - поведението на Мария не беше за гледане, трябвало е да я санкциинират по някакъв начин. 

Толкова е безличен, че бях забравил, че е вътре, но нека спечели, че да умрат от яд схвмаджиите

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Те всички са такива дъна, че като нищо изобщо да няма вот. Други сезони е нямало такъв масов безцеремонен хейт по почти всички. 

Дъна чак не са за мен, но тая година нямам някой, който да кажа, че ми е абсолютен фаворит и искам да спечели... В конкретни ситуации някой печели симпатиите ми, но после ме разочарова с нещо.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , BobiTo каза:

Исках Антония да се върне, но имах някакво усещане, че ще е Милена, така и стана.

Цяла България я плюе и и се смее. Не съм очаквал, че млад човек може да се изцепи така. Тази не си взе поука първия път, когато Поли я изхвърли, а вместо това влезе още по нахакана и нагла. Този път и Милена и го наби. Това е реванш за предишния им дуел, в който Антония спечели малко нечестно. 

 

Иначе Милена влезе във фермата и бързо надроби интриги и направи сезона интересен. Жестока е просто. Няма равна😁

 

Интересен е и сблъсъка, който се очертава между Мара транса и Надя честното😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък нечестно да е победила Антония. С какво?

На мен Милена ми е непоносима и жалко, че ще я погледаме още, защото едва ли следващият дуел ще е женски...

Спойлерът за Даяна обаче не се сбъдна. Явно предварително е била заснела поздрава за приятелката си или са й позволили във "Фермата".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Vancho каза:

Мария ми стана страшно анти. Доста е ограничена като мислене. Въобще не схвана идеята на Надя, която искаше наистина да я побутне до финала.

Абе ако Мара отпадне, на Надето щеше да и е доста добре. Разчистила си е най голямата конкуренция буквално. Доста е хитра и не ми се вижда никак искрена. Всичко за което обвиняваше Милена, сега прозира в нея. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Абе ако Мара отпадне, на Надето щеше да и е доста добре. Разчистила си е най голямата конкуренция буквално. Доста е хитра и не ми се вижда никак искрена. Всичко за което обвиняваше Милена, сега прозира в нея. 

Надя не е криела, че има стратегия, но няма място за сравнение с Милена. Надя е най-работещата жена там. Може да има схеми в главата си, но не се скатава от работа и е най-дейната жена във Фермата.

И сега дори да застане открито срещу Мария - ще я разбера. Търпението си има граници. Тя опита да й обясни, а оная изпада в истерия и реве...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...