Jump to content

Фермата 6: Пътят на една мечта


Vancho

Препоръчани коментари

преди 13 минути, Blueberry каза:

Че си ги отстоява, така е, но малко ми мишкува. Не мога да се аргументирам точно какво не ми харесва в нея, но със сигурност тя и Антония са единствените, които са ми по-скоро положителни образи.

Кустев и мен ме кефи. Първата седмица се издъни и е голям отворко, но като не е във водеща роля е готин.

Асен ще избере или чичо Митко, или Стоян за дуелист, то това е ясно... да си тръгва и да се свършва тая агония вече. 

Е нали чичо Митко вече го унижи 10 на 0. На дали ще посмее пак да го предизвика😁

 

Антония ме кефи. Понякога ме дразни, но повече ме кефи. Интересна ми е. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Vancho каза:

Имам усещането, че Асен ще избере Калоян.

Близо си бил. Аз си мислех, че ще е Петър, но само заради монтажите от предните дни, които са насочвали на това. В началото на седмицата не го очаквах :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Blueberry каза:

Близо си бил. Аз си мислех, че ще е Петър, но само заради монтажите от предните дни, които са насочвали на това. В началото на седмицата не го очаквах :laughing:

Асен го смачкаха страшно много психически и очаквах да се направи на смел ... което е достойно, но страхът му личи много. Доста жалко представяне във Фермата.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Асен го смачкаха страшно много психически и очаквах да се направи на смел ... което е достойно, но страхът му личи много. Доста жалко представяне във Фермата.

Той нямаше достойни мигове. Чак ми е чудно защо изобщо са го взели и с какво се е отличил пред други участници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Че си ги отстоява, така е, но малко ми мишкува. Не мога да се аргументирам точно какво не ми харесва в нея, но със сигурност тя и Антония са единствените, които са ми по-скоро положителни образи.

Кустев и мен ме кефи. Първата седмица се издъни и е голям отворко, но като не е във водеща роля е готин.

Отново споделям мнението ти. Как си личи, че сме една зодия, миличка. :hug:

Кустев ми става все по-симпатичен. В Даяна има дълбочина, харесвам я, но изглежда като човек на кръстопът. Преминала е през кофти период и е объркана.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Vancho каза:

Отново споделям мнението ти. Как си личи, че сме една зодия, миличка. :hug:

Кустев ми става все по-симпатичен. В Даяна има дълбочина, харесвам я, но изглежда като човек на кръстопът. Преминала е през кофти период и е объркана.

Объркана е и неориентирана, но поне го знае. Но Дана също е така, а си мисли, че всичко й е ясно. 

Сега си пуснах началото, Дана направи Асен сам да си говори. Еми евала :roll1: 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Асен и от жените щеше да падне, няма такъв лигльо. А Петър започна много да ме дразни, страшно клиширан образ, тихия симпатяга, който накрая се оказва мазния селяк.

Не мога да си изградя фаворит още, май е Кустев. Чичо Митко и Данчо не ме дразнят, а от жените Марчето напоследък ме кефи. Искам Дана да я разкарат на секундата, тъпо и неуравновесено същество, срам за феновете на Левски. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.10.2020 г. от 11:09, devotioner каза:

Асен и от жените щеше да падне, няма такъв лигльо. А Петър започна много да ме дразни, страшно клиширан образ, тихия симпатяга, който накрая се оказва мазния селяк.

Не мога да си изградя фаворит още, май е Кустев. Чичо Митко и Данчо не ме дразнят, а от жените Марчето напоследък ме кефи. Искам Дана да я разкарат на секундата, тъпо и неуравновесено същество, срам за феновете на Левски. 

Това за тихия симпатяга = мазния селяк е много добро :ba: 

Аз още си харесвам Петър и не харесвам Кустев, а Дана ми е по-скоро симпатична, отколкото анти. За Данчо, Митко и Мария съм на твое мнение.

Макар да съм за Петър, не харесвам Калоян и за мен е елементарен. Поне се усети, че Тончето си пада по Петър и заради това не харесва леля Ваня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петър и Калоян яко се излагат... Целия фейсбук е изригнал срещу простотията и самопувствието им. Не знам що си мислят, че те ще колят и бесят, но Кустев яко започна да им показва, че нещо са се объркали. 

 

Разбрах, че Петър бил от моя град. Факта, че е 92,а не го познавам, ми подсказва, че е бил някой заухав селяк в тийн годините. Ще поразпитам малко за него. Много противно същество... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвиждам два варианта за дуел тази седмица. Първият е Петър да избере Поли, а тя да дръпне Дана.

Вторият е Кустев да бъде първи дуелист и той да си избере Калоян.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Това за тихия симпатяга = мазния селяк е много добро :ba: 

Аз още си харесвам Петър и не харесвам Кустев, а Дана ми е по-скоро симпатична, отколкото анти. За Данчо, Митко и Мария съм на твое мнение.

Макар да съм за Петър, не харесвам Калоян и за мен е елементарен. Поне се усети, че Тончето си пада по Петър и заради това не харесва леля Ваня.

Обаче си личи, че Петър яко е страдал от липсата на женско внимание. Хвана за се за хептен Ванчето като за сламка за удавник. В началото тя се обсеби от него, но сега той е бетер нея... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Vancho каза:

Предвиждам два варианта за дуел тази седмица. Първият е Петър да избере Поли, а тя да дръпне Дана.

Вторият е Кустев да бъде първи дуелист и той да си избере Калоян.

Калоян е вице!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Slavi каза:

Петър и Калоян яко се излагат... Целия фейсбук е изригнал срещу простотията и самопувствието им. Не знам що си мислят, че те ще колят и бесят, но Кустев яко започна да им показва, че нещо са се объркали. 

 

Разбрах, че Петър бил от моя град. Факта, че е 92,а не го познавам, ми подсказва, че е бил някой заухав селяк в тийн годините. Ще поразпитам малко за него. Много противно същество... 

91 е Петър даже. Но може и да не е учил в Шумен.

преди 4 часа , Vancho каза:

Вицето не може ли да бъде избиран?

Може, как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Понякога Даяна ме съсипва с разсъжденията си. Идеал за мъж, не знам си кви изисквания, роднините гледала ...🤦‍♂️

Опитва се да изкара, че не е хлътнала по Данчо, но за всички е ясно. Той обаче има такова поведение, с което може да накара всяка жена да се побърка по него - хем е много мил, хем бяга по тъча нонстоп. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Опитва се да изкара, че не е хлътнала по Данчо, но за всички е ясно. Той обаче има такова поведение, с което може да накара всяка жена да се побърка по него - хем е много мил, хем бяга по тъча нонстоп. 

Да, страшно си противоречи. Уж критерии имала, а флиртува с Данчо, който със сигурност не ги покрива.

Иначе аз започнах да си променям мнението за Надя. Издига ми се в очите. Продукцията преди я представяше основно в конфликта й с Милена и на моменти я намирах за злобна и дребнава. От една седмица я разгръщат като образ и ми прави хубаво впечатление. Ти какво мислиш? 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Vancho каза:

Да, страшно си противоречи. Уж критерии имала, а флиртува с Данчо, който със сигурност не ги покрива.

Иначе аз започнах да си променям мнението за Надя. Издига ми се в очите. Продукцията преди я представяше основно в конфликта й с Милена и на моменти я намирах за злобна и дребнава. От една седмица я разгръщат като образ и ми прави хубаво впечатление. Ти какво мислиш? 

Данчо на мен ми покрива всички критерии. Преди 10 години със сигурност е бил топ хубавец, сега също нищо му няма. Дайче е лапнала яко въдицата.

и аз съм на това мнение за Надя - в началото обаче не я харесвах изобщо, още преди да стане конфликта с Милена. Мария също ми става много симпатична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Данчо на мен ми покрива всички критерии. Преди 10 години със сигурност е бил топ хубавец, сега също нищо му няма. Дайче е лапнала яко въдицата.

и аз съм на това мнение за Надя - в началото обаче не я харесвах изобщо, още преди да стане конфликта с Милена. Мария също ми става много симпатична.

Кои критерии ти покрива Данчо? Има годеница, а се зарибява с Даянчето, която в същото време определя като "хубава женица ама малка".  Кво ще рече тва? Аз го тълкувам като еб* ми се, бих я боднал тая актриса ама сме по телевизията и годеницата ще гледа, малък Данчо - стой мирен. 😀

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Vancho каза:

Кои критерии ти покрива Данчо? Има годеница, а се зарибява с Даянчето, която в същото време определя като "хубава женица ама малка".  Кво ще рече тва? Аз го тълкувам като еб* ми се, бих я боднал тая актриса ама сме по телевизията и годеницата ще гледа, малък Данчо - стой мирен. 😀

Хубав, висок, забавен, умен, старае се да е обективен, не е простак, но не е и сухар. Супер е Данчо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...