Jump to content



Чалгавизия 25 - Неклипирани песни vol.2


Препоръчани коментари

преди 13 часа , pechenko каза:

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1cwgwRQXZNAN4NrXXK6vGkrQLF0cjw8Aa/view?usp=sharing

Важнo!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т,, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

@Krislena, @Blueberry, @THE IIconic, @DevilWish, @asylum, @GSA, @Runevski, @Slavi, @Сашо, @payner_tv, @Willy, @BobiTo и директните финалисти - @Achito и @gabbati

краен срок за гласуване 24.08 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Сигурно 100 пъти помолих да напишете и кои песни участват, за да мога да гласувам, но това пак не се случи..... Ще гласувам ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ, защото сега имам тази възможност, но следващия път наистина вече ще помоля да си направите труда да дадете и имената на песните, които участват, за да може да се гласува по-лесно.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Сигурно 100 пъти помолих да напишете и кои песни участват, за да мога да гласувам, но това пак не се случи..... Ще гласувам ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ, защото сега имам тази възможност, но следващия път наистина вече ще помоля да си направите труда да дадете и имената на песните, които участват, за да може да се гласува по-лесно.

Нека все пак уважаваме труда на pechenko да прави видеоклиповете, които са доста по-интересни от един прост списък. Ще ти пратя песните на лично, за да гласуваш, но не може да го имаме като изискване към организаторите. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Blueberry каза:

Как винаги съм в по-слабия полуфинал, не знам :D Буквално последните две ми бяха на онче-бонче, да не казвам, че и първото място ми е песен, която не ми е хич любима.

Този път "От мен питието" и "Неочакван край" на Десислава са ми любимите. Нямаше как да няма вот за тези двете! :D На мен пък така ми беше по-лесно, защото имам точно 4 любими. На Мария и Райна също много ме радват песните. Интересно кои са в другия полуфинал, но ще видим.  

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Нека все пак уважаваме труда на pechenko да прави видеоклиповете, които са доста по-интересни от един прост списък. Ще ти пратя песните на лично, за да гласуваш, но не може да го имаме като изискване към организаторите. :) 

Принципно не винаги имам възможност и за това помолих, не че не оценявам труда им, разбира се. Гласувал съм и познай кой има 12 точки този път! :D Просто нямаше как! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

Сигурно 100 пъти помолих да напишете и кои песни участват, за да мога да гласувам, но това пак не се случи..... Ще гласувам ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ, защото сега имам тази възможност, но следващия път наистина вече ще помоля да си направите труда да дадете и имената на песните, които участват, за да може да се гласува по-лесно.

Ми толково ли е трудно да гледаш видието. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По моя вкус, първия полуфинал е по-силен, от моя дадох 12-че за Гергана, другото разпределих колко са ми познати песните. В първия да бях 12-че за Самотна стая и 10-че за Райна щях да дам... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Krislena каза:

@DevilWish

 

ЕДИН ДЕН е 24 Ч. (1440 МИНУТИ)

НЯМАШ 3 МИН СВОБОДНО ВРЕМЕ ТАКА ЛИ?

Ха, ха! Не съм казвал нищо за свободно време! Разбира се, че всеки може да отдели дори повече от 5-10 минути. Написах каквото исках, а това, че някой го е разбрал погрешно, всъщност си е негова работа. И от този сайт всъщност не мога да гледам видеото, а ми дава направо да го свалям...... ставаше въпрос, че ако го има поне в youtube нямаше да го правя на въпрос! Значи имам проблем с този сайт, за да го напиша или пак не ме разбра?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, THE IIconic каза:

Само ще кажа,че не подкрепих Глория и Деса.  Толкова яки песни имат,а хора се записаха с най- големите им пръдни

Е, ти пък.... :D Въпрос на вкус. Няма проблем. На мен лично "Заблуда" и "Неочакван край" са ми страшно любими песни пък. Аз за Глория много се колебаех между "Заблуда" и "За първи път", защото са ми страшно любими. Но има и други като "На чисто", "На мъжете, които не обичах", "Спасение", "Обсебена от теб"...... може и да пропускам някоя..... специално за тези се сетих. На Гергана "Измама" също беше голям пропуск. Мислех, че ще я даде и нея някой. Те са толкова много песни...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Е, ти пък.... :D Въпрос на вкус. Няма проблем. На мен лично "Заблуда" и "Неочакван край" са ми страшно любими песни пък. Аз за Глория много се колебаех между "Заблуда" и "За първи път", защото са ми страшно любими. Но има и други като "На чисто", "На мъжете, които не обичах", "Спасение", "Обсебена от теб"...... може и да пропускам някоя..... специално за тези се сетих. На Гергана "Измама" също беше голям пропуск. Мислех, че ще я даде и нея някой. Те са толкова много песни...

Ами да беше се записал със " За първи път" щях да ти дам 12 т., ама съдба!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Ами да беше се записал със " За първи път" щях да ти дам 12 т., ама съдба!

Голямо двоумение беше! :D Нищо де, минутата поне присъства в моя вот и заслужено! :) Следващия път ако има 3-та част и някой не ме изпревари, ще има "За първи път" или една "Водка с утеха", но ще видим! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Голямо двоумение беше! :D Нищо де, минутата поне присъства в моя вот и заслужено! :) Следващия път ако има 3-та част и някой не ме изпревари, ще има "За първи път" или една "Водка с утеха", но ще видим! :D 

Ако се записваш с Преса, не чакай точки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият полуфинал както започва тъпо, така назад има доста попадения. Избрах си точно 7 песни. В моя тези, които харесвам са значително по-малко. Доста неравнопоставено са разпределени фаворитите този път из полуфиналите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...