Jump to content


Кой композитор?(Чалгавизия 8)


Чалгавизия 8  

28 потребители гласуваха

  1. 1. Изберете композитор

    • Пламен Велинов
      0
    • Светослав Лобошки
      0
    • Велислав Драганински
    • Оцко
    • Кости
    • Мартин Биолчев
    • Илия Загоров
    • Токича
    • Мишо Бургуджиев
      0
    • Борис Павлов
      0
    • Митко Петров
      0
    • Diamond beat production - Пашев
    • Даниел Ганев

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Избрахте тема за Чалгавизия 8 - Песни само от определен композитор. 

Гласувайте за композитор чийто творештво искате да слушаме в следващият едишън.

(пишете ако съм пропуснал някой с голям избор на песни)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, стига с тоя Оцко. Пак в топ 3 ще са Петя, Галя и Джена, супер предвидимо ще е всичко, заради тукашните пристрастия. Или ако ще е той нека е само от периода 2007-8-9. 

Дайте Токича или Загоров, поне и двамата не са действащи вече и ще е по-интересно, пък и доста непознати песни ще се припомнят на по-малките потребители. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Ох, стига с тоя Оцко. Пак в топ 3 ще са Петя, Галя и Джена, супер предвидимо ще е всичко, заради тукашните пристрастия. Или ако ще е той нека е само от периода 2007-8-9. 

Дайте Токича или Загоров, поне и двамата не са действащи вече и ще е по-интересно, пък и доста непознати песни ще се припомнят на по-малките потребители. 

Преса и Галена нямат много песни от Оцко

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, GSA каза:

Ох, стига с тоя Оцко. Пак в топ 3 ще са Петя, Галя и Джена, супер предвидимо ще е всичко, заради тукашните пристрастия. Или ако ще е той нека е само от периода 2007-8-9. 

Дайте Токича или Загоров, поне и двамата не са действащи вече и ще е по-интересно, пък и доста непознати песни ще се припомнят на по-малките потребители. 

Всъщност тук ще изпъкнат Джена, Алисия, Емануела, Яница, Галин, Фики и подобни. Преслава има 2-3 песни и то само едната става, Галена има повече, но и нейните не са се запомнили толкова. 

 

Оцко имаше златен период във Фен ТВ, което смятам, че тук ще изпъкне. Неслучайно попитах откъде мога да видя всички негови композиции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, gabbati каза:

Всъщност тук ще изпъкнат Джена, Алисия, Емануела, Яница, Галин, Фики и подобни. Преслава има 2-3 песни и то само едната става, Галена има повече, но и нейните не са се запомнили толкова. 

 

Оцко имаше златен период във Фен ТВ, което смятам, че тук ще изпъкне. Неслучайно попитах откъде мога да видя всички негови композиции.

Ето playlist с 150 негови песни. Сигурен съм че липсват много обаче. С по-старите му и аз не съм много запознат.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам Ганев, щото много държа да участвам с Гъзарка, или вкраен случай може и Зоопарк от 1 до където там сме стигнали, че им изтървах бройката. 

Иначе може Оцко, Токича, кот такова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОКИЧА!!!!!!!!!!!! Но ще бъде тъпо без участието на песни на Гергана, ако още е в правилата, че песни от предишния изпълнител, който е спечелил нямат право да участват? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

ТОКИЧА!!!!!!!!!!!! Но ще бъде тъпо без участието на песни на Гергана, ако още е в правилата, че песни от предишния изпълнител, който е спечелил нямат право да участват? 

Стига с таа Гуца. Харесвам я, но само печелите с нея. Аз вече си имам песен. Дано никой не се сети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Стига с таа Гуца. Харесвам я, но само печелите с нея. Аз вече си имам песен. Дано никой не се сети.

То и аз си имам песен, а и за много такива се сещам, но си имам една специална! Така, че си чакам Токича! Но той има и много хитове за Гергана, Анелия, Малина, Деси Слава на времето...... и още доста. Дори и Магда има песни от него, Вероника ако не се лъжа? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

На мен ми е интересно като се ограничим по 2-3 песни на изпълнител, Токича има ли възможност за 30 участници?

Няма . Стига вече с тези ретро нафталини, предишния едишън беше много зле, сега пак ли?

ОЦКО или Ганев трябва да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unlocked this Тема

Токича - 7 вотове(вотове на акаунти с 0 коментари не се засичат)

Все пак, след малък research който направих, няма начин да имаме едишън с песни на Токича, заради бройката участващи и правилата на Чалгавизия - забранено е да се участва с песни на победителя и макс 2 самостоятелни и един дует на изпълнител.

Вторият с най-много вотове е Оцко. Суун пускам темата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Токича - 7 вотове(вотове на акаунти с 0 коментари не се засичат)

Все пак, след малък research който направих, няма начин да имаме едишън с песни на Токича, заради бройката участващи и правилата на Чалгавизия - забранено е да се участва с песни на победителя и макс 2 самостоятелни и един дует на изпълнител.

Вторият с най-много вотове е Оцко. Суун пускам темата.

Пускай, че искам да си пусна песента!!!!!! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...