Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 19 минути, retr0 каза:

След обстойно гледане на този клип няколко пъти, реших твърдо! Не съм бил твърдо фен на никого,  но искам от сега нататък в този форум на мен да бъде гледано като фен на Малката! Като остарее и аргументите ми в защита на псевдонима й свършат, просто ще напусна форума, но в момента е ненормална и ме кефи максимално! Добавяме и нова група към Галенини, Преславови и Дженини - Малкини! Принадлежа там. 

 

Топ е! Да смени псевдонима само..Венеса,Ваниса,Ванисса, и тн

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Лидия? 

грешкаааа звездата на изображенитето има дете и е по извесна като българския маикал джексан

  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DurtataVirindiq каза:

грешкаааа звездата на изображенитето има дете и е по извесна като българския маикал джексан

Галена е смядовския Джексън. Бони е циганския Джексън. 

Някоя от тея 2 парантии ще да е. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Галена е смядовския Джексън. Бони е циганския Джексън. 

Някоя от тея 2 парантии ще да е. 

пак грешкааа джексана които търсиш е едноноздрената преславаааа

 

 

maxresdefault.jpg

  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайки "Като две капки вода" за пореден път се убеждавам колко талантливо момче е тази Фики, в пъти по-талантлив, отколкото онзи педерунгел - Гальо-свирката, който си мисли, че е корифей на фолк музиката.

Браво Фики! 

  • Like 7
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DurtataVirindiq каза:

пак грешкааа джексана които търсиш е едноноздрената преславаааа

 

 

maxresdefault.jpg

Никога не бих и предположил. Не намирам никакви прилики. 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, stereoto_ каза:

Гледайки "Като две капки вода" за пореден път се убеждавам колко талантливо момче е тази Фики, в пъти по-талантлив, отколкото онзи педерунгел - Гальо-свирката, който си мисли, че е корифей на фолк музиката.

Браво Фики! 

Супер си е Фикича! Най-добрият ни певец в момента! И има честта да е с най-добрата певица и президентка - Луна!

Кой би предположил, че те двамата ще са единствените успешни певци, генериращи доходи през 2020? + Камелия. 

+ Дамян 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете си тази песен и слушайте как Моника пее: „Обичам те, обичам тЕееЕе”, за сефте да го чуете в карантината💋

  • Haha 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Screenshot-20200420-230905-You-Tube.jpg

 

Вече официално 20м за феноменалният хит! Единствената песен от 2018 в топ 100 на apple music!

преслава да и яде газа

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Деси Слава: Деси Слава- След 1000 жени, Илиян- Моето момиче, Емануела- Нотариално заверен, Деси Слава- И на всички като тебе, Джена- Кой ме събра с тебе, Цветелина Янева- Болка моя, с Галена- В твоите очи, Фики- Бум, Яница- Твоето ферари, с Джордан- Ангелите плачат, Цветелина Янева- Страх ме е, Тони Дачева- Огън и вода.

+ "Ако те няма" на Глория, "И това ще преживея" , "Ако утре ме губиш" на Преслава, "Точка за мен" на Джулия, "Смелите си имат всичко" на Емилия

#доскучами

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Beat. каза:

+ "Ако те няма" на Глория, "И това ще преживея" , "Ако утре ме губиш" на Преслава, "Точка за мен" на Джулия, "Смелите си имат всичко" на Емилия

Айде Галена да се маха от пайнер и да пише очите Галена ft. Деси

 

  • Haha 7
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , penakavalli каза:

Ами, всъщност, въпреки че Галена ми е любимка, ми е по-добре да си кротува сега. Появи се веднъж в лайв, почна да разправя конспиративни теории за короната и пак стана повод за подигравки... 😁 Нека и Преслава малко се кротне със социалните мрежи - вчера, докато повечето непрекъснато говорят как трябва да си стоим вкъщи и да не излизаме без причина, което е и забранено като цяло, Преслава беше нашляпала сума ти сторита как обикаля по горите.

Не мисля, че съм лишен от чувство за хумор, но известен човек да имитира подигравателно хора от малцинства и необразовани пред огромната си аудитория според мен е доста пошло. И Галена да тръгне да го прави - пак ще ми дойде пошло.

А относно снимките съм забелязал, че и ти пускаш снимки на Галена, на които и аз като неин фен се смея. Няма значение като цяло кой е започнал великия спор "Преслава или Галена е по-по-най", а ако можехме всички да се шегуваме с любимките си и да ги критикуваме, когато се държат тъпо, изобщо нямаше да го и има.

Нека не се кротва в цоциалните мрежи, нека поства на воля като инфлуенцърката, която явно иска да бъде. Колкото повече се посвети на новата си избрана професия, толкова по-малко ще ни досажда с пеене. 

преди 5 часа , DurtataVirindiq каза:

хаиде да играем на една игричка

 

нека видим колко добре меломаните познават лиубимките си 

 

прилагам 3 .жпег-а по които можете да познавате

fgfghghffhg.jpg

fhgfghfhg.jpg

michael-jackson-nose-tyytuytutyu.jpg

1. Толбухинската мумия от предполагаемо женски пол?

2. Пепа Джексъна с новия нос?

3. Ефтиния клонинг на Галена, въобразил си как е успешна инфлуенцърка с реклама на памперси, долнопробни цигари и някви гадни козметики, но по 150 лв бройката? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовe, избрaни от Деси Слава в 20:00: Яница- Твоето ферари, В твоите очи,
Глория- Ако те няма, Джена- Ко,й ме събра с тебе, И това ще преживея, Ако утре ме губиш, Джулия- Точка за мен, След 1000 жени, Илиян- Моето момиче, Емилия- Смелите си имат всичко,
 
Днес ще бъдем с хитове, избрани от Борис Дали:
 

93705378_3155391837816412_3175290221243662336_o.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса избра самостоятелна на Преслава, но не и на Галена? 
Тъй като разбрахме, че е подготвяла плейлиста седмици наред, е нормално да има пропуски и обърквации, простено й е.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм дисапойнт. Една не включи Искам ферари на Анелия. Явно не щат да се харчат за собствено возило, все искат чуждото. Се е  Твоето ферари на императрица Яни, аман от комерсиални изпозвачки. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...