Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От 16.04.2020 г. от 17:18, Slavi каза:

@DurtataVirindiq

Искаме другия път клипче как унижавате смядовската гювендия😁

Няма начин бейби единствената подлежаща на унижение е Паца но ако отново ще се се налага да присъствам на неина сценична изява ще трябва да събирем дарения в персонализиране gofundme страница заштото повече нямам намерение да харча от трудно спестените си финансови средсва да гледам как някаква мърлава мумия опитва да синхронизира  кривата си сура с ромско-инспирираните си бийтове.

 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, gabbati каза:

Кое е най-използваното приложение за музика в България от Spotify/Apple Music/iTunes/Google Play?

Аз ползвам Дийзър - другите сефте ги чувам. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, -A. каза:

Поздрав с една любима песен!

пс С това клипче е минала 3 милиона. 

 

Супер силен текст и послание. Мачка и заслужава много повече гледания, но тя пак ще ги направи постепенно.

Междувременно, копнея  "Ще ти мине" да направи милион.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Амброжка. каза:

E84A93D7-DA82-4D56-BC6A-99C223C91F14.png.dc1e164d625204d8f9969a329859eeff.png

 

Генерал Мутафчийски, Вие ли сте? Счети и Вас ли подкупи да и присъствате на промоцийката, с айфон последен модел? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Генерал Мутафчийски, Вие ли сте? Счети и Вас ли подкупи да и присъствате на промоцийката, с айфон последен модел? 

Райна го подкупи с естествен гъз + почивка на карибите и два месеца в лудница заедно с нея.

 

75F173CE-C5BB-4AC3-AF9F-33D6139B9F4E.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Райна го подкупи с естествен гъз + почивка на карибите и два месеца в лудница заедно с нея.

 

75F173CE-C5BB-4AC3-AF9F-33D6139B9F4E.jpeg

Ами разбира се, че Терзийска ще е с най-известния мъж в държавата. Все пак никоя не може да и стъпи на малкия пръст и нормално генерала да избере нея! 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Ами разбира се, че Терзийска ще е с най-известния мъж в държавата. Все пак никоя не може да и стъпи на малкия пръст и нормално генерала да избере нея! 

 

Разбира се, че ще избере цяла психиатрична клиника пред една певица от Гълъбово. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

слущайте сега ! тази вечар няма да получите тезе чакам бивщият ми коментар да сабере поне 10/десет/тен/цен/ лаика=реакциики и тогажв излагам ноавата си научнопопулярна фактологично доказана теза !!! лека вечар !!!!!!!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DurtataVirindiq каза:

слущайте сега ! тази вечар няма да получите тезе чакам бивщият ми коментар да сабере поне 10/десет/тен/цен/ лаика=реакциики и тогажв излагам ноавата си научнопопулярна фактологично доказана теза !!! лека вечар !!!!!!!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Любима. ❤️

тазя песен като я чух за прав пат и така ми прокарвеха ушите че помислих че сам дигнала кравно и ме е ударила у петите !! 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...