Jump to content


Подкрепяте ли краен брой мандати на модераторите?


Подкрепяте ли краен брой мандати на модераторите?  

56 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 1 час , Lelqtian каза:

Дишай. Издишай. И споко, от тебе и без друго не сме очаквали някво различно мнение. 

По твоята логика, всеки активен потребител трябва да изкара минимум по 1 мандат, което е непосилно за форум с 50-100 пишещи. Като свършат, какво правим? Нека всеки, когото има време и им се занимава, да се кандидатира по колкото пъти си иска. За пореден път се опитваш да разклатиш стабилността, заради лични вендета. Стегни се най-после!

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

По твоята логика, всеки активен потребител трябва да изкара минимум по 1 мандат, което е непосилно за форум с 50-100 пишещи. Като свършат, какво правим? Нека всеки, на когото има време и им се занимава, да се кандидатира по колкото пъти си иска. За пореден път се опитваш да разклатиш стабилността, заради лични вендета. Стегни се най-после!

Тогава по твойта логика, форум с няма и 50 активни потребителя да ми обясниш защо са му повече от цифром и словом 1 (един) модератор, ако изобщо. 

И изобщо проблема ако се припознаваш като цел на анкетата, проблема си е лично твой. Пък и нали ме беше сложил в игнор листата? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При положение, че има 10-15 човека, които се номинират и участват в гласуването, не виждам как технически ще се изпълни подобно правило да речем след 2-3 мандата.

А и когато един човек има подкрепа, защо да не се дава възможност за следващ мандат? Даже е дискриминационно.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

При положение, че има 10-15 човека, които се номинират и участват в гласуването, не виждам как технически ще се изпълни подобно правило да речем след 2-3 мандата.

А и когато един човек има подкрепа, защо да не се дава възможност за следващ мандат? Даже е дискриминационно.

1) Конкретни лимити към мандатите не са посочени. 

2) С това ставате две отговорни лица, които по заобикелен начин си признавате как настоящата бройка модератори е крайно раздута спрямо активните потребители. Разбира се че при 5 модератора на няма и 50 човека ще изчепаме опциите след 2-3 мандата ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

1) Конкретни лимити към мандатите не са посочени. 

2) С това ставате две отговорни лица, които по заобикелен начин си признавате как настоящата бройка модератори е крайно раздута спрямо активните потребители. Разбира се че при 5 модератора на няма и 50 човека ще изчепаме опциите след 2-3 мандата ;) 

Тук няма значение колко са активните потребители. Бройката е съобразена с факта, че всеки от хората има право на личен живот и не е длъжен да седи денонощно на услугите на форумците. Освен това, вижда се, че всеки има претенции кой да го модерира.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Тук няма значение колко са активните потребители. Бройката е съобразена с факта, че всеки от хората има право на личен живот и не е длъжен да седи денонощно на услугите на форумците. Освен това, вижда се, че всеки има претенции кой да го модерира.  

Аз нямам претенции кой да ме модерира, просто повдигам въпроса защо особа, която преди броени дни обяви че няма да се занимава с мен, включително модериране, днес не само го прави, но има претенции как ми е наложил забрана да го обсъждам. 

Очевидно въпроса кой модерира модераторите все още седи на дневен ред и без отговор. Но това не е темата, на тази анкета, така че ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В уж комунистическата БСП сложиха лимит от максимум 2 мандата на председателя. В Рамания мнозинството не ще мандатност. Да живей Рама-комунизмът! Предлагам Мелето да се прекръсти на Тодор Живков, а Фастчо - на Цола Драгойчева. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , plambata каза:

Аз се чудя редно ли е в тази анкета да имат право да гласуват самите модератори? Гледам, че всичките са цъкнали Не, голям мерак, голямо чудо. 

Дам, пък бяха и първите които гласоподадоха ... Ма то резултатите и с тях, и без, гледам са показателни ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.03.2020 г. от 7:27, plambata каза:

Аз се чудя редно ли е в тази анкета да имат право да гласуват самите модератори? Гледам, че всичките са цъкнали Не, голям мерак, голямо чудо. 

Съгласен съм. Може би модераторите и аз не трябваше да гласуваме, защото в момента сме ангажирани. Мисля че резултатите са красноречиви.

Без модераторските гласове:

За: 25

Против: 19

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...