Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Senhor каза:

Сърбия най-сетне с чалга на Евровизия. 12 точки от нас са гарантирани. А ние кога?

Най-яката евровизийска песен някога, след Келе келе. Дано и България скоро да участва с чалга. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

По едно време имаше пишката на мъжа на Рики. Не знам дали я има още.Има и теми като колко най-много сме ръкоблудствали на ден,къде сме се онождали и такива.

 

Днес отивам да проверя. Олииии....ох, било на Рики, прочетох на Рени. Той е ❤️❤️❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Senhor каза:

Сърбия най-сетне с чалга на Евровизия. 12 точки от нас са гарантирани. А ние кога?

вижте само сцената.. просто България е  на дъното на Балканите , даже по зле сме от Македния и Косово.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Donatella каза:

вижте само сцената.. просто България е  на дъното на Балканите , даже по зле сме от Македния и Косово.

Нашите едва концерти се организират да направят, ти сцени да гледаме😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Beat. каза:

"Феноменален" 2? :lol:

IMG_20200302_180501.jpg.5ad2eb7a542f9c6ce3cfdbd85dd52dc7.jpg

ЕВАЛА НА ГАЛЕНА ИСТИНСКА НОВАТОРКА..

maxresdefault.jpg

17886c8d980.jpg

_____________-

maxresdefault.jpg

image.png.87067eb262c87662ba17160aa69fff30.png
_________________________
0000016295.jpg

640x.jpg?_=1549969549
________________________-

229ae6c3190.jpg
MV5BMjA3NWIxZTktY2I3Yi00MjU4LWI0Y2QtZTBk

_______________________-

156783663713911.jpeg

_________________--

ne-samo-nie-kradem-vijte-kak-chujdi-pevi

_______________

%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B0.jpg
_______________

image.png.ecb54a599dc750a078bb4861e9a92ea8.png

image.png.a88e626cda691798b1f0e261a6c223bc.png
_______________________
image.png.83f75c0d17bdd3d350211d2bb35c53f8.png
r-960-540-grami.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Kitty каза:

И таз хубава!

Тотално съм шокирана, колко много от вас не знаят нищо по история! И по - конкретно, нацистката история. Аз знам, защото гледам много документални и игрални филми за Втората световна война и холокоста.

SS не е редовната германска армия. Редовната германска армия се е наричала "Вермахт" (сега германската армия се нарича Бундесвер"), а SS произлизат от SA (щтурмабтайлунг- щурмова група) - паравоенна организация, създадена от Ернст Рьом. Първоначално двете организации са били заедно, но след "Нощта на дългите ножове" от юни 1934, SA и SS се разделят. Щурмоваците продължават да съществуват, но главно участват в паради. SS от охрана на Хитлер се превръщат в доброволна войска, създадена и оформена от Хайнрих Химлер. SS е елитна организация и там не влиза кой да е. За да те приемат в SS трябва да докажеш чисто немско потекло поне пет - шест поколения назад (да нямаш евреи и чужденци в родословието си), да си рус, синеок, висок, да си здрав и издръжлив физически и да можеш да свириш на музикален инструмент. Последното е съвсем сериозно - Райнхард Хайдрих, който е висш член на SS и е сред ръководителите на окончателното решение на еврейския въпрос, е можел да свири на цигулка и е смятал, че всеки истински германец трябва да може да свири и да разбира класическата музика. Баща му е преподавател в музикална консерватория, оттам Хайдрих се запалва по музиката.

Членовете на SS минават четиригодишно обучения, два от тях са по политическо обучение, също така правят гимнастически упражнения, тренират спорт, учат и усъвършенстват музикалните си умения, учат също и езици, участват в паради, но не всички завършват школата на SS  и стават истински членове на организацията. Всички членове на SS са длъжни да предадат политическто досие на близките си (на кого симпатизират), също така не могат да се оженят за която жена пожелаят, браковете им са уредени от SS  организацията, лично Химлер им избира съпругите, трябва да отговарят на строги арийски критерии. Иначе могат да имат с която жена пожелаят сексуални контакти и деца, даже са задължени да бъдат с колкото се може повече жени и да създават колкото се може повече деца. Обикновено не ги признават.

SS са също така охрана на концентрационните лагери, но не точно, охраната на лагерите е поета от отдел на SS наречен "Мъртвешка глава". Там влизат най - бруталните и жестоките сред членовете.

SS имат и младежка организация "Хитлерюгенд SS", в нея са младите членове от 16 до 25 годишна възраст. Принципно участват в паради, но към края на войната те влизат в бойни действия във Франция.

Охраната на Хитлер пък е поета от "Лайбщандарте SS Адолф Хитлер". Те охраняват дома му "Бергхоф" както и него самия.

Като цяло SS  са престъпници, това са много жестоки и безчовечни хора, способни на всякакви мъчения и извращения. Само прочетете за Йозеф Менгеле и Йозеф Крамер, и ще ви стане ясно защо SS има толкова негативна слава.

Членовете на тази организация задължително членуват и в нацистката партия. Те си татуират членските номер под мишниците, мнозина от тях залитат по окултното, вярват във скандинавските митове, в черното слънце, легендата за ножа в гърба, и изобщо големи фанатици са.

Освен това и те, и редовната германска армия полагат клетва за вярност не към народа, а към фюрера.

Надявам се да съм ви ограмотила малко!

Имаш способността да структурираш тази информация в един форумски пост, помниш я и я представяш толкова навързано, а в същото време твърдиш, че не можеш да смяташ 2+2 и да теглиш пари от банкомат? 
Дори само докато го четох бях така: 

 

F3521232-2EE6-4FC0-828A-A1263223A2A1.jpeg

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики ме разби от смях! Трябва да спечели и тази вечер или поне да е на второ място след Антоан.

А фотошопа на Андри вече е подиграван даже и в национален ефир... Наистина ми е жал за нея.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Фики с излагацията за вечерта.

Точно обратното! Фики извлича яко позитиви от капките за втори пореден път, прочети коментарите под снимката му в страницата. Хората го преоткриват и му симпатизират все повече.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже и на мен ми се издигна леко в очите Фикуса - да се навиеш на такава мега излагация си е достойно за похвала. :D Поне привидно приема с чувство за хумор цялото нещо, не мрънка и не се мръщи, за което браво.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики явно е спрял да се взима толкова насериозно след бъзиците за краката и Издислав. И това взе, че го направи доста по-симпатичен.

Подобни образи винаги са били много забавни през годините и даже са печелили- например Геро като Спайс Гърлс, Криско като Ники Минаж или Софка като Тита. Публиката няма как да не направи Фики победител и за тази вечер, а и на мен той и Антоан засега са ми фаворитите за сезона (като изключим Президента, която няма нужда от победи, за да е лидерка).

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фикрета буквално се изгаври се с J-Lo. Кофти грим (двойните вежди wtf). кофти изпълнение, кофти английски. Маги, Галя, че и Дара се постараха много повече. Тото и Димитър бяха истински забавните женски образи. Напълно незаслужена победа.

  • Haha 1
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...