Jump to content


... И как Левски не успя да доведе в София


Препоръчани коментари

Бесен съм, най-вече след като видях в коя група са БАТЕ Борисов :angry: :slapin:

 

Любимия ми отбор - Реал Мадрид, един от най-добрите италиански отбори - Ювентус и победителите в Купата на Уефа, руския Зенит пропускат София и отиват да карат трактори в Минск :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина жалко, но с такава посредствена и безидейна игра за никъде не сме! Сега имаме пак лесен жребий за купата на УЕФА, но няма да съм изненадан ако и там ударим на камък :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евроидиотите на Европа

пълен срам ,дано сега да не сложат до другите "велики" колоси които са ги отстранили и Жилина

 

спешъл поздрав за всички леФскари с това Клипче !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо сте жалки! Като сте толкова наперени защо вие не докарахте Барселона, Челси и Вердер в България за толкова години. Направили един армейски комунистически тим и каквото тато каже става, спечелили титли и хванали бога за рога вече. Плунчовци! Играта на Левски няма какво да я коментирам, под всякаква критика е. Но да я критикуват шайка чорбари, които не могат да си избършат насрания гъз ми идва една идея прекалено. За всичко лошо на вас Батков ви е виновен, даже за цирея на задника. Божков беше Левскар, след това Томов беше Левскар, вие естествено бяхте на висота и нямахте никакви проблеми, отборът ви върви супер и допуска само 3 гола от мега силата ОФК Сливен (съжалявам, просто едни играят с трактористи в Европа, други берат домати в Сливен, но това е животът...радост и тъга). Лесно е да критикуваш отстрани, разбирам и неимоверната ви радост, вероятно ако цска беше на мястото на Левски и аз бих се радвал, но е супер тъпо да дразните и да пишете разни пародии. С това показвате само колко ви е ограничен умствения багаж. Съжалявам истинските фенове на цска, че има толкова мърша покрай тях! Със здраве, на вас дано до глезените да ви го нашият ако се класирате близките години, че да можем и ние да злорадстваме тогава!

 

П.П. Никога не съм си позволявал да пиша подобен пост в нета, но както се казва... на такъв гъз, такъв х*й! А, и благодаря за поздрава, вярвам доста време си отделил да го направиш и си много горд с него. Направо си пич и си куул, и изобщо си номер едно. Поздрави!

Редактирано от Пепинко
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма истински фен на ЦСКА, за който пропадането на Лефски този август да не е празник.
Не беше толкова отдавна когато ни давахте безплатна промоция от M-TEL...... "90+6 минути" бонус, нали?
Как е сега, радвате ли се като тогава на Жиняк?
Заслужихте си напълно прозвището Евроидиоти и продължавате да копаете дупката надолу.

Вече не ви мислим лошото защото не сте в турнира, за който се класирахте служебно.
Сега сте в УЕФА, мястото което си извоювахте заслужено със спортни резултати на терена...... успех.
Много го боли Борат от тези 16 точки разлика, но и такива неща се случват.
Провидението ви помогна за да не се говори за срама (+16), но сега ще ви се върща като бумеранг.
Гледам по форумите, че малко се посъживихте след жребия и "Жилина".
Само, че "Жилина" са отстранили "Слован" - Либерец, а това никак не е слаб отбор.

Стягайте се защото това в подписа ми е реалност и може да се окаже горчивата истина.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам!!! Левски ... /поради цензура няма да продължавам!/

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо сте жалки! Като сте толкова наперени защо вие не докарахте Барселона, Челси и Вердер в България за толкова години. Направили един армейски комунистически тим и каквото тато каже става, спечелили титли и хванали бога за рога вече. Плунчовци! Играта на Левски няма какво да я коментирам, под всякаква критика е. Но да я критикуват шайка чорбари, които не могат да си избършат насрания гъз ми идва една идея прекалено. За всичко лошо на вас Батков ви е виновен, даже за цирея на задника. Божков беше Левскар, след това Томов беше Левскар, вие естествено бяхте на висота и нямахте никакви проблеми, отборът ви върви супер и допуска само 3 гола от мега силата ОФК Сливен (съжалявам, просто едни играят с трактористи в Европа, други берат домати в Сливен, но това е животът...радост и тъга). Лесно е да критикуваш отстрани, разбирам и неимоверната ви радост, вероятно ако цска беше на мястото на Левски и аз бих се радвал, но е супер тъпо да дразните и да пишете разни пародии. С това показвате само колко ви е ограничен умствения багаж. Съжалявам истинските фенове на цска, че има толкова мърша покрай тях! Със здраве, на вас дано до глезените да ви го нашият ако се класирате близките години, че да можем и ние да злорадстваме тогава!

 

П.П. Никога не съм си позволявал да пиша подобен пост в нета, но както се казва... на такъв гъз, такъв х*й! А, и благодаря за поздрава, вярвам доста време си отделил да го направиш и си много горд с него. Направо си пич и си куул, и изобщо си номер едно. Поздрави!

 

Жалко и нещастно е мижавото ви отборче ,посрамихте България бре Идиоти ,то бива бива ама това вашето няма спиране .

Много боли и те кара да пишеш несвързани неща ,но какво да се прави .

айде още едно поздравче за всички сини "братовчеди" ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато български отбор представлява нашата малка държавица на такива форуми всеки един българин трябва да я подкрепи, независимо чий фен е, това е радост за цяла България не само за феновете на отбора.. Преди всичко ние сме българи, а не футболни фенове =)))

И като се споменаха ЦСКА, защо те не отидоха през тези години нито веднъж в кръг от Шампионска лига? И както написа Пепинко - защо ЦСКА не доведе такива отбори като Барселона, Челси и Вердер тук? Да не би да са над това? Батков е виновен за резила на ЦСКА, нали?!

 

И все пак Левски играха под всякаква критика. Излгедах целия мач и останах разочарована, най-вече от смешния гол който ни набиха Бате Борисов. Имаха много добри пробиви и големи пропуски. На терена се видя че Бате Борисов бяха по нахъсани от Левски и това им донесе победата и в двата мача. Левски игра слабо и това е.

Редактирано от Nedis
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко и нещастно е мижавото ви отборче ,посрамихте България бре Идиоти ,то бива бива ама това вашето няма спиране .

Много боли и те кара да пишеш несвързани неща ,но какво да се прави .

айде още едно поздравче за всички сини "братовчеди" ЦЪК

 

Може ли да ми кажеш какво по-точно беше несвързаното на моя пост? Или май ти си този който не знае какво смислено да каже?! Много ме кефят ограничени псевдо патриотчета като теб. Левски посрами себе си и името на клуба със слабата си игра. Това е безспорен факт! Бъглария има кой да я посрамва доста повече от футболен отбор, който не се е класирал за шампионската лига. Много по-голям срам за мен беше това, че УЕФА ви изрита като кирливи котета и изобщо не ви допусна да играете. И ти ще ми говориш за мижаво тимче...пак ти казвам, преди да съдиш наляво и надясно си виж собствената боза. Нашето мижаво тимче може да е всичко, но никога не се е излагало като вашето. И колкото и да ви боли, нашето мижаво тимче беше първото, което игра в най-престижния футболен турнир. Вашето мижаво тимче е това, което се опитва да оцелее и да не се разпадне...отворко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Палачинката се обръща.

 

Не беше отдавна, когато един приятел-цесекар ми каза: "Мъка е да си фен на ЦСКА, мъка"

 

Сега е Левски. После пак отначало ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашия стар приятел Пепинко... от кога водехме такива спорове,аз,ти,kruc и popcorn.. хах,по форума едно време...доброто старо време.. :whistling: Та да минем по темата.. няма спор,левски не се изложиха ами направо не знам.. трагедия,нас ни изхвърлиха,не заради отбора,а заради педала Томов.. които един Бог знае,какво е направил.. защото пари в ЦСКА има... или поне да се плати лиценза имаше пари,какви врътки е правил той си знае,а какво съм чувал,ще си го задържа за мене.. :) Срам и позор е да отпаднете от този СМЕШЕН отбор,също е срам и позор смешния БАЙ ГАНЬО да говори така за Беларус,защото трактористите му го върнаха тъпкано.. за годините,когато докарахте Барса,Вердер и Челси.. абсолютно все едно ми беше на мен,а и има много левскари из България,живи и здрави да са.. дори и да ги съкрушиха отвсякъде,се пак се порадваха на класата на тези отбори,което не е малко на крак да ти дойдат Барса и Челси,Вердер няма общо с класата на тези два гранда,поне според мен.. :) НО тази година,ДА,радвам се,че левски се излагат,даже много се радвам.. и не за друго,ами защото оня палячо Бай Ганьо,само ни плюе,плюе и накрая на наше место се намести там.. не защото заслужавате,а защото Лупи к*ра не плаща.. ;) Също така нелепо е Кокълчето да говори за класа на левски в Европа.. каква класа.. голова разлика 25 към 2 е някъде.. няма класа в това,което показвате в Европа.. сега идва ред на Жилина,кратка статистика,отбор създаден 1908 година,за 100 години история - 7 пъти шампион,хубавото е че е шампион 4 пъти,в близкото минало - 2002,2003,2004,2007 .. до момента в първетнството имат изиграни 6 мача,5 победи и един равен,голова разлика 16 към 1... Няма да ви лъжа,сто пъти по-грамотен от БАТЕ отбор,и съм почти убеден,че ще отнесе синята лавина като куцо пиле домат... ;)

Редактирано от StoneIsland
Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol: Здравей Митко! С теб поне ми е приятно да водим спорове и се радвам, че не си некъв задръстен. Остава да се изсипе само и бате ти цецко и картинката да е пълна :lock:

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol: Здравей Митко! С теб поне ми е приятно да водим спорове и се радвам, че не си некъв задръстен. Остава да се изсипе само и бате ти цецко и картинката да е пълна :lock:

 

Поздрави!

 

Ахаха,лека по лека ще се съберем.. Винаги си беше забава.. постоянния спор.. ахах :mbounce: :1000 (26): Та не знам,в коя тема ще подкараме тази тема,и ще я поддържаме с новини,ала бала.. тази,или "Левски срещу ЦСКА" .. как кажеш,че тука съм се регистрирал от 1 месец и имам три мнения и половина.. :D Иначе неска бях на мач..резултата ми хареса,утре играете с буферите,ще видим .. дано се получи интерес мач,въпреки,че срещу нас бяха като разстреляни и съвсем не играха.. <_< :unsure: .. Поздрави ! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...