Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Умрях от смях при Слави с плеймейтката. Било й мечта да спечели плеъмейт конкбурса, искала да запише селско стопанство да отглежда пшеница и да кара комбайна, има секс партньор, била разкрепостена..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умирам от кеф как песента на Емрах и Стораро не достигна и половината успех на "Кажи ми като мъж". Този път налагането май няма да се получи. Сега и Теофиков да извади 1-2 флопа и да се връщат в махалата и да се откажат от мечтите да бъдат звезди.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Умирам от кеф как песента на Емрах и Стораро не достигна и половината успех на "Кажи ми като мъж". Този път налагането май няма да се получи. Сега и Теофиков да извади 1-2 флопа и да се връщат в махалата и да се откажат от мечтите да бъдат звезди.

ДА ДА ДА ДА

Ужасни са!

Път за Ариа!

 

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

ДА ДА ДА ДА

Ужасни са!

Път за Ариа!

 

Много повече предпочитам бездарнички като Ариа отколкото резаци като онези двамата заради които ме е срам да казвам,че слушам чалга.

След време само да не й се наложи да си сменя псевдонима заради авторските права от GoT.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

И без тях, пак са много участия. В Пайнер певците от неговата категория стоят безработни. 

На мен ми е секси, но с тъмна коса беше по-яка. Защо изглежда така? Върнаха ли поздравите, нещо ги нямаше напоследък. Кефят ме какви долнища звънят да се свалят :D 

Емрах да пуска кавър на Вертолета, ако иска да му стана фен! 

Гениална идея! Да ти платят за нея! Може и Ивека, за да си нямат проблеми с марката, хахахаха

Което означава, че просто Пайнвр имат слаб мениджмънт и твърде високи хонорари. 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Което означава, че просто Пайнвр имат слаб мениджмънт и твърде високи хонорари. 

Хонорарите не са високи, падат и под 1000 при нужда, но е унизително да делят такива дребни суми. Че мениджмънтът е лош, това е ясно от векове. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Умирам от кеф как песента на Емрах и Стораро не достигна и половината успех на "Кажи ми като мъж". Този път налагането май няма да се получи. Сега и Теофиков да извади 1-2 флопа и да се връщат в махалата и да се откажат от мечтите да бъдат звезди.

Емрах е топ сладурче в клипа. 🤗

Успешна е песента според мен. 

  • Love 1
  • Angry 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

На мен не ми харесва достатъчно. Текста ми е малко глупав и много ми напомня на дуета на Тони с Фики. Очаквах нещо по-готино. Така хем музиката си бие на ретро и я знаем, хем тематиката е позната.

Емрах да пуска нещо самостоятелно. Много ми харесва гласа му. Дано не си промени излъчването и да заприлича на брат си. 

Много яка партия има тук Емрахчо.Тази песен ме кефи.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kremito каза:

Много яка партия има тук Емрахчо.Тази песен ме кефи.

Мен не ме кефи песента чак толкова. Признавам си обаче, че превъртам на партията на Емрах за да я слушам. Тя ми харесва. По същия начин превъртам и песента на Джулия заради партията на Денис. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Дуета на Емрах с Емилия е мнооого по-добър от този с баща му. Голяма зарибявка беше с тази песен. :heart:

 

Тук е много противен... Драйфам

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Емрах е противен и разваля и двете песни.💁‍♀️

Поздравете се с този последен за чалгата истински хит на Андра!

 

Това беше последния й чалга хит. Задържа се повече и от "Най-добрата"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Гледайте телевизията на Слави вместо да коментирате едно и също.

Голям смях, направо ревеш от смях. 

Слави е по противен и от Емрах...смятай!

  • Like 2
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Гледайте телевизията на Слави вместо да коментирате едно и също.

Голям смях, направо ревеш от смях. 

Би ли се плющяла с Емрах? Това е топ темата тази вечер. 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...