Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ама трябва да кажеш: В Англия телефони няма ли ? 

:roll1: :roll1:

Ще го кажа, разбира се! Редом с "Ние ако се видим за 30 минути съм сигурен, че ще се разберем.."

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Putin каза:

Да, въобще не е изключено. Жестоки са!

😂 Добре, като те обяви Галин за певец на годината ще заявя на инста стори: Ще му я вземем догодина, обещавам!

А после ще издумкаш 30К евро за пластични операции да заприличаш на него и pechenko ще те осмива във Фейсбук страницата си, а тук Fast ще призовава "Не бъдете толкова тесногръди!" :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

:roll1: :roll1:

Ще го кажа, разбира се! Редом с "Ние ако се видим за 30 минути съм сигурен, че ще се разберем.."

А той кво да отговори: Ма те хора се развеждат, ти за приятелство говориш. Аз си имам две награди вкъщи (дипломите от чужбина) и си ги гледам всеки ден. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

А той кво да отговори: Ма те хора се развеждат, ти за приятелство говориш. Аз си имам две награди вкъщи (дипломите от чужбина) и си ги гледам всеки ден. 

Да! След което и аз ще имам своята Паола (дипломата), ще си тунинговам лице, за да се вдигне още повече шум. И когато хората най-малко очакват, без никакъв тийзър, ще избухнем с дует сниман в Космос (по подобие на Гергана) и ще направим над милион за 24 часа! Галин ще се гордее, Десита и Лидия са за коша.

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Джена с ХИТ! Въпреки малоумния текст, тази песен влиза много под кожата, зарибила ме е брутално. 

Въпреки цялата ми обич към Джени (която никак не е малко), усещам, че този проект ще бъде спънат от текста, дано греша. 
Примерно от първия път като чух жестоката "Хулиган" мигом казах: това ще е хит! Така и стана, въпреки, че беше много плюта първоначално. Кефи ме, че Джени винаги провокира мислите и емоциите на публиката, докосва всички фибри в тялото и те праща в друг свят! 

Но този текст е странен.. няма да лъжа, наистина прилича на пост на Зайка..

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припомням ви един жесток трак, който къртеше всички клубове, коли и пейки из цялата република през 2009...

 

  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Жестока е тая Джена, всичките и песни стават за забавление и смях. 

И е слушана дори от международни артисти като Конан от Евровизия, който гордо наду и сподели в инстаграм, че слуша този скандален сингъл:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

И е слушана дори от международни артисти като Конан от Евровизия, който гордо наду и сподели в инстаграм, че слуша този скандален сингъл:

 

Не беше този, а не по-малко скандалния “Диагноза - Ти”! Жестоки тракове.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Не беше този, а не по-малко скандалния “Диагноза - Ти”! Жестоки тракове.

Сори, значи съм запомнил грешно информация. "Диагноза – ТИ" е още по-скандален и як трак, много музикантска с жив звук, интересен клип и текст, прекрасна и готинка песен.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Тези скандални текстове кой ги е писал, изгонената на улицата сестра ли?

Една част самата Джени, тя е от различните изпълнители и си пише сама музика и текст.. а другата част Анастасия Мавродиева (мисля, че така се казваше клетичката). Изгонената на улицата сестра само като чуе името Джена, почва да кърти, ти пък текстове да и пише, по-скоро и хаква техника и ѝ ги трие.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Една част самата Джени, тя е от различните изпълнители и си пише сама музика и текст.. а другата част Анастасия Мавродиева (мисля, че така се казваше клетичката). Изгонената на улицата сестра само като чуе името Джена, почва да кърти, ти пък текстове да и пише, по-скоро и хаква техника и ѝ ги трие.

Е тя преди нали и е пишела текстовете, аз от там я знам и вчера прочетох от Кели, че Джена я е изхвърлила. Това кога е станало?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Е тя преди нали и е пишела текстовете, аз от там я знам и вчера прочетох от Кели, че Джена я е изхвърлила. Това кога е станало?

О, аз пък не знаех, че изхвърлената на улицата сестра се е изживявала и като текстописка, многопластова личност е била. Иначе това с изхърлянето като мокро коте мисля, че е станало 2015 някъде, тогава Джино го разказа в ефир, а те бяха заедно преди това и са живеели заедно, така че.. там някъде е било.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

О, аз пък не знаех, че изхвърлената на улицата сестра се е изживявала и като текстописка, многопластова личност е била. Иначе това с изхърлянето като мокро коте мисля, че е станало 2015 някъде, тогава Джино го разказа в ефир, а те бяха заедно преди това и са живеели заедно, така че.. там някъде е било.

То пък тоя Джино за нищо не става с тая фалшива лисица около врата, никога не я сваля. Голям злетак. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

"Ако не можеш да ги победиш, се присъедини" (превърни се в тях)

 

Това в случая не е много вярно. Галош е тази, която не може да победи, въпреки усилията си, подклаждани от години набиване на комплекси. А сега Преса отговаря с нови психоатаки.

 

Очаквам в скоро време Преса да посвети Назад, моме Калино на Вафлата. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Putin каза:

Е тя преди нали и е пишела текстовете, аз от там я знам и вчера прочетох от Кели, че Джена я е изхвърлила. Това кога е станало?

Сигурно е имало джиджи-биджи с онова цигане Джанго.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Kaк сте ми днес малки мои чалгуранчета ? Слушаме "Изтрезняваш ли" рано сутрин нали ?

Да. Опитваме се да направим 11 милиона преди да е пуснала следващия трак.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...