Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , THE IIconic каза:

Той разправя ще, че би семеен с на Андреа танцьора, гледал му детето, представяше се за един напомпан и накрая го разкри че не е той. Намерих онзи човек и му казах всичко. Беше голям скандал, има и тема.

 

ПС. Снощи Галин е бил в заведението дето работя с две жени и един мъж. Направил е 80лева сметка. Оставили 15 лева бакшиш на колегата, ама събирали сметката половин час.

Не мога... ама не е трябвало да си правиш труда кака. Всеки който работи или е работил с Андреа няма да я понася. Просто е много некоректен и вулгарен човек. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , ceco каза:

Че Преслава се е променила като външност - променила се е, че не прилича на себе си - не прилича. Това не означава че и характера и се е променил. Само времето ще покаже какво ще става по нататък в краткосрочен и дългосрочен план. Тук някой от потребителите спомена че точно тя в момента е с най-обсъжданата пластична операция. Извинявайте много Андреа дето сигурно има повече пластични операции от която и да е друга за нея толкоз приказки не се обелиха за разлика от Преслава.

Разбира се, че ще е най-обсъжданата, след като най-много не прилича на себе си и според мнозинството коментиращи е най-несполучвливата. Андреа и 100 операции да е имала пак е останала разпознаваема и не до такава степен променена. От Преслава специално никой не е очаквал да прибегне до пластична интервенция и така да се обезличи. Не бих вадил каквито и да е позитиви от въпросната ситуация, а напротив. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Mara.Shulevna каза:

Не мога... ама не е трябвало да си правиш труда кака. Всеки който работи или е работил с Андреа няма да я понася. Просто е много некоректен и вулгарен човек. 

Да той ни беше блокирал всички в инстаграм ама беше пропуснал една модераторка имаше-Стела. И тя пеше видяла, че се подвизавал като Vasilenna. 😂😂

 

Много скоро Камелия. Имала две полуготови песни.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Да той ни беше блокирал всички в инстаграм ама беше пропуснал една модераторка имаше-Стела. И тя пеше видяла, че се подвизавал като Vasilenna. 😂😂

 

Много скоро Камелия. Имала две полуготови песни.

Ой, той като Андреа бе кака. Нали и тя така, ходи подвизава се с чужди никове. После аз съм била Кондома, ахахаха. Крадеца вика дръжте крадеца. Затова ги мрази толкова. Ужас, ужас... болни хора. 

Иначе другата седмица тръгвам към слънчака - чалга, моренце, парти - екстра. Ще посетя Емануела и Преслава, Галена 100% на участие. 

Чакай да намеря темата да се посмея, тъкмо съм с приятелки. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mara.Shulevna каза:

Ой, той като Андреа бе кака. Нали и тя така, ходи подвизава се с чужди никове. После аз съм била Кондома, ахахаха. Крадеца вика дръжте крадеца. Затова ги мрази толкова. Ужас, ужас... болни хора. 

Иначе другата седмица тръгвам към слънчака - чалга, моренце, парти - екстра. Ще посетя Емануела и Преслава, Галена 100% на участие. 

Чакай да намеря темата да се посмея, тъкмо съм с приятелки. 

Е аз работя в несебър. Ще се радвам да се запозная с женския Кондом. 😂😂😂

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, THE IIconic каза:

Е аз работя в несебър. Ще се радвам да се запозная с женския Кондом. 😂😂😂

Мачкай, скъпа! В Несебър чужденците сигурно наизуст са научили фразата "Днес бързам и не на шега, букет с маргарити да купя". :ba: Като ги посрещаш им подарявай едно букетче с песен на уста.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Мачкай, скъпа! В Несебър чужденците сигурно наизуст са научили фразата "Днес бързам и не на шега, букет с маргарити да купя". :ba:

Колегата ми го изгониха и от 20 дена бачкам по 16 часа, но вчера дойде нова колежка. Утре съм на Нудитския в Sunny.

 

Миналата вечер Джена беше тук с малкия. Голям сладур е. Купили за си апартамент точно над заведението в което работя. Мислех да я питам кога ще пуска песен ама бирата ми беше малко!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Снощи се присетих за нея! 

Знаеш ли, че бая хора от форума се при познават в лирически герой ама ги е срам да си признаят! 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Знаеш ли, че бая хора от форума се при познават в лирически герой ама ги е срам да си признаят! 😂😂😂

И аз ги припознавам доста! Но нищо, тя Емануела е такава. Обича си мутрягите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готинка, страхотна мадама е. Факт е, че евтинее малко, ма па поне е истинска и си казва нещата. Екстра си е и само мегахитове от нея. 

Току що, xroflx9 каза:

Намерил се кой да говори за "Нищо мъжко" на Емануела.Единия селски интригант на който миналата година всички му видяхме турбуха с малката чушка и като цяло мога да опиша с точно една дума,но не ми се яде бан заради него,а другия се прави на жена само и само да пише тук.🤣🤣🤣 Каква трагедия.

 

Ох кака, аз не се правя. Сега като ида на слънчака ще пусна и някоя снимка с форумците. А теб как да те наричам Василена ? Не мога, имал семейство, гледал деца. Гледа роклята на мама и дезодоранта пред огледалото пеейки най - добрата. Ахахахаха.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Мегахит!

Да, уникална песен, за която всяка може да й завижда! Хем е лежерна, хем става за танци, хем за всичко! Аферин! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Намерил се кой да говори за "Нищо мъжко" на Емануела.Единия селски интригант на който миналата година всички му видяхме турбуха с малката чушка и като цяло мога да опиша с точно една дума,но не ми се яде бан заради него,а другия се прави на жена само и само да пише тук.🤣🤣🤣 Каква трагедия.

 

Да толкова ми е малка пи***та че ако те ударя по кратуната , един месец ще те събират!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Да, уникална песен, за която всяка може да й завижда! Хем е лежерна, хем става за танци, хем за всичко! Аферин! 

Страхотна е! Клипа показва живота на Емчето, иначе песента е страшна!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mara.Shulevna каза:

Много е готинка, страхотна мадама е. Факт е, че евтинее малко, ма па поне е истинска и си казва нещата. Екстра си е и само мегахитове от нея. 

Ох кака, аз не се правя. Сега като ида на слънчака ще пусна и някоя снимка с форумците. А теб как да те наричам Василена ? Не мога, имал семейство, гледал деца. Гледа роклята на мама и дезодоранта пред огледалото пеейки най - добрата. Ахахахаха.

Виждам,че провокациите ми свързани със завръщането ми в този форум отново са темата на деня.Какво друго да кажа освен,че съм много добър в скандалите и се вижда на кой колко му е акъла,опитвайки да ме затапи с това?🤭🤭

Отново намесваш "залязлата" Андреа,колко жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Виждам,че провокациите ми свързани със завръщането ми в този форум отново са темата на деня.Какво друго да кажа освен,че съм много добър в скандалите и се вижда на кой колко му е акъла,опитвайки да ме затапи с това?🤭🤭

Отново намесваш "залязлата" Андреа,колко жалко.

И ти като Теодора, както блесна така и угасна

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Виждам,че провокациите ми свързани със завръщането ми в този форум отново са темата на деня.Какво друго да кажа освен,че съм много добър в скандалите и се вижда на кой колко му е акъла,опитвайки да ме затапи с това?🤭🤭

Отново намесваш "залязлата" Андреа,колко жалко.

Просто се забавлявам бе кака, аз направо те обичам. Направи ми деня с тази сапунка дето си развило. Андреа може да се учи от теб, сериозно. Нейните са толкова елементарни и нескопосани. Ако наистина беше около нея можеше поне готинка да я направиш да изглежда като лъже. А сега излиза глуповата и взима хапчета от които дебелее само. 

Поздравче бе душичка:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Mara.Shulevna каза:

Страхотна е! Клипа показва живота на Емчето, иначе песента е страшна!

И с такава чутура най-много й отива на Емица, изглуежда по-малко евтина. 

Помните ли русия й период?

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

По-скоро с търбуха,с ню-нюто ще си помисля че ме е кацнала муха.🤣 

Няма да ти направя кефа да кача снимка за да докажа, че не е така и после да ме баннат. Много, ама много евтинееш

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...