Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Mara.Shulevna каза:

Страшна е! Аз много я харесвам, имаше една песен "20 лева" много е готинка. 

"Катастрофа - от тавана капе в кофа" и "Духай" също са култови!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Mara.Shulevna каза:

Страшна е! Аз много я харесвам, имаше една песен "20 лева" много е готинка. 

Най непопулярната и песен в пайнер. 

 

Не я харесвам Емануелата, но няма как да и се оспори, че се задържа 15 години в топа, а нямаше вид на певица, която ще просперира толкова. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Най непопулярната и песен в пайнер. 

 

Не я харесвам Емануелата, но няма как да и се оспори, че се задържа 15 години в топа, а нямаше вид на певица, която ще просперира толкова. 

О, имаше една по-непопулярна - с Мария Цветкова-Ариа, забравих й името даже. 20 лв ставаше за ташак, грабна се от разни хора. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, написах Емануела, за да прочета името на една песен какво е, и ми излезе, че се е снимала в реклама:

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/7505581

Браво, има надежда за чалгата - чалгарка не е била рекламно лице на нещо масово от сто години! Емануела е номер 1! Потвърдено! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Най непопулярната и песен в пайнер. 

 

Не я харесвам Емануелата, но няма как да и се оспори, че се задържа 15 години в топа, а нямаше вид на певица, която ще просперира толкова. 

Не беше най - големия хит, онази за боклуци и парцали като теб я задуши, но се пуска. Емануела си се пуска стабилно по ретро партитата и си се избухва на нейните песни. Отделно има много готини актуални такива като дуетите й с Константин, нещо нотарилно и т.н. Якичка е. 

 

ПП: Иначе чакаме много ясно бе, новия трак на Преслава винаги ще се чака. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Mara.Shulevna каза:

Не беше най - големия хит, онази за боклуци и парцали като теб я задуши, но се пуска. Емануела си се пуска стабилно по ретро партитата и си се избухва на нейните песни. Отделно има много готини актуални такива като дуетите й с Константин, нещо нотарилно и т.н. Якичка е. 

 

ПП: Иначе чакаме много ясно бе, новия трак на Преслава винаги ще се чака. 

Емануела, въпреки че не залага на кючеци, ми е любимка! Ето, може и без кючече да се пръкне хит! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Емилия има само 6 обявени участия за юни след такива големи хитове? 

 

ДесиСлава с провала си е с 10 участия дори.... А тези, които напускаха уж хитове и по успешни песни нямат и 5...

 

Яница е с едва 4 обявени за юни. 

 

Някой има ли пълен списък с участията на попфолка за 2019? Помня, че някой уж ги броеше. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Защо Емилия има само 6 обявени участия за юни след такива големи хитове? 

 

ДесиСлава с провала си е с 10 участия дори.... А тези, които напускаха уж хитове и по успешни песни нямат и 5...

 

Яница е с едва 4 обявени за юни. 

 

Някой има ли пълен списък с участията на попфолка за 2019? Помня, че някой уж ги броеше. 

Те май ги обявяват седмица за седмица - има още две седмици до края на месеца.

На Емица реално участия не й трябват, тя хвана поредния богаташ. Явно само за да поддържа някаква форма и да изглежда заета обикаля кръчмотеките. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Бони: Новата песен на Емануела ще бъде турбо хит!

Сто про! А няма ли да пуска вече "Шепот на пари"? Баровеца беше казал в интервю, че му е искала правата и й ги е дал!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Те май ги обявяват седмица за седмица - има още две седмици до края на месеца.

На Емица реално участия не й трябват, тя хвана поредния богаташ. Явно само за да поддържа някаква форма и да изглежда заета обикаля кръчмотеките. 

За Емилия не се е чуло, че отказва участия като цяло откакто е с Башур. Но факта, че големите хитове и най добрите проекти за 2019 са при нея, а като брой участия е зле, е притеснителен. Все пак доста налива от няколко години в кариерата си. 

 

От друга страна Деса, която като хитове не е в А групата, рядко издава проекти е с повече или почти равни участия вече 2 години от мадамите, които бълват през 2 месеца и се чудят как да вържат някое участие... 

 

Яница има едва 40ка лайка на страницата си във ФБ. Доста зле. И хитовете не помагат, за да стане масово разпознаваема от хората и медиите... Но пък след Въртележката ги връзва по 10 участия почти всеки месец. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

През 2 часа въртят "Кома". Ще ми липсва "107 дни". 

Предложи му следващо закачливо заглавие, продължение на последните песни - "108 дни в кома" :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, asylum каза:

Предложи му следващо закачливо заглавие, продължение на последните песни - "108 дни в кома" :)

Ами не. Стил Тони Стораро абсурд. В крайна сметка песента е на Тони Стораро, Коцето просто е влязъл в нея, изобщо не е негова песента. Тя е за дискотеки. Дано пусне самостоятелна до края на годината. 

Той не обича да му казват какво да прави. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Амброжка. каза:

Най-новото име в каталога на Пайнер се казва Наташа.Скоро пускат първия и проект по Планета, който е дуетен.

Днеска всички си вървим по гъзовете и съобщаваме едно и също :D

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Вече официално мога да твърдя, че това е любимата ми песен на Галена! Всеки ден я слушам по 3-4 пъти и не ми е омръзнала.

 

И на мен, въпреки че изобщо не ми хареса когато излезе

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...