Jump to content


Online: Екстра Нина - "Забранената любов"


Препоръчани коментари

Уникална Нина. Обожавам тази песен, не беше ли стара? Звучи ми като от младите ми години? Такива песни ми се слушат. Голям кеф, браво Нинче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, пусна темата за любимата си песен. :D

Песента е от 2009 някъде, но не беше добре реализирана. ТВ версия е, но по-добре, отколкото нищо. Доста нейни фенове я харесват, в последния албум и аз й обърнах внимание.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомни ми на хубавия стар мелади фолк. Не я бях чувал. Радвам се, че не се отказва, въпреки че не и осигуряват участия от Пайнер.

На мен хич не ми харесваше, когато излезе, още имаше радио Сигнал Плюс :D :D Биеше ми на ретро.

А сега много ме кефи това звучене.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен хич не ми харесваше, когато излезе, още имаше радио Сигнал Плюс :D :D Биеше ми на ретро.

А сега много ме кефи това звучене.

Свга се оценява сред всички шитни, с които ни заливат.

Можеш да пуснеш донос до Нина, пе форумс се побърква оо новия и проект :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свга се оценява сред всички шитни, с които ни заливат.

Можеш да пуснеш донос до Нина, пе форумс се побърква оо новия и проект :1000 (29):

О, първо трябва да се запозная с нея! :whistling:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасен, истински поп-фолк! Браво на Екстричката! :Vishenka_05: А гласът ѝ е уникален. Винаги съм обичал да го слушам. Клипът е супер семпъл, но супер готино си пасва с настроението на песента. Ето как с малко средства, но подходено правилно, нещата се получават много добре.

Сводоба Даскалова, Пламен Велинов... Автори, които бяха част от тези, които създадоха добрия облик на жанра. Надявам се повече изпълнители да се върнат към тях и към другите стари, както и да залагат и на съвсем нови, че да се поизчисти от еднотипното звучене.

 

Между другото, на Екстра Нина не ѝ трябва да прави нови песни. Има десетки стари, които са забравени или неизвестни. Да вземе постепенно да си ги реализира.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, пусна темата за любимата си песен. :D

Песента е от 2009 някъде, но не беше добре реализирана. ТВ версия е, но по-добре, отколкото нищо. Доста нейни фенове я харесват, в последния албум и аз й обърнах внимание.

Да, аз също я чух от него. Песента наистина има адски приятно и меланхолично звучене като старите нейни ретро песни. Видеото също напомня на клиповете от онова време. Няма лошо, че е решила да я реализира. Хубава е и наистина ми допадна!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами прекрасна е, направо ти трепва сърцето като го чуеш този поп фолк и Свобода Даскалова, Пламен Велинов, човек... Мелодично, меланхолично и такава носталгия буди. Върна ме във времето на "Отминал спомен", когато всяка певица имаше песни, които се слушат и до днес. Ясно е, че новите фенове ще се присмеят, но с такива песни някога този жанр спечели народа, защото просто са истински и докосващи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нина ли?

Аз съм роден през 2012 г, не знам за какво говориш :D

Радвам се, че тази песен върви по-добре от дуета с Весела, който за два дни събра 15 000 гледания, уж комерсиална. Тази има 25 000 за ден и 8 часа, което за Нина е добре. Нека се правят по-мелодични песни, аман от пластмаси.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...