Jump to content



Да отдадем почит към momo


Препоръчани коментари

Всеки път ме стряска заглавието на тая тема - все едно е умрял!

 

 

 

почитта̀, само ед., ж. Уважение, което се оказва на някого или на нещо. Покланям се с почит. Имам почит.

 

 

Там е... даже си порка, докато ни гледа сеира :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

С носталгия към случилото се изказвам безкрайна благодарност към momo за голямото добро сърце, което притежава за да съхрани това, което е в момента форума, като съвкупност от различни субекти с различни характери, поклон голям за всичко сторено, както и благодарност към всички влизащи към днешна дата във форума . Много успехи към meleto за не леката задача да продължи да развива форума заедно с потребителите, защото както се казва, форум без потребители е като къща без хора, за което се надяваме минимум още толкова да просъществува форума, колкото е просъществувал до момента, включително прехода от старият към новият форум .

 

Всички да са здрави, щастливи и много добри .

 

 

С уважение : Пепи

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 9.04.2019 г. от 16:37, asylum каза:

Всеки път ме стряска заглавието на тая тема - все едно е умрял!

🤣🤣🤣

 

Ники ... то много "измряха" ...

от старата генерация - май само ти си останал ...

аз сега седя и се пуля кой е туй мелето ...

и в спомените ми изникват като на филмова лента ... когато нямаше форум, имаше сайт и го поддържаха трима-четирима  ... после форум с трима админа  ... после форума умря, за да възкръсне в нов ... сега гледам пак е възкръсвал - с нова визия ...

и последния админ от старата генерация е "умрял" ... нема рамирес, нема момо ... ох и за още двама админа се  сещам ма съм им забравила никовете ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.04.2019 г. от 21:30, Donatella каза:

абе стига сте подмазнили на Момо. Той си е некадърник,алкохолик за 15 г. нищо ама НИЩО не направи. поне Мелето е активен

axaxaxaxxaxaaaaxaxxaxaaa 🤣🤣

 

aз да попитам къде беше ти преди 15 години ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, черна котка каза:

🤣🤣🤣

 

Ники ... то много "измряха" ...

от старата генерация - май само ти си останал ...

аз сега седя и се пуля кой е туй мелето ...

и в спомените ми изникват като на филмова лента ... когато нямаше форум, имаше сайт и го поддържаха трима-четирима  ... после форум с трима админа  ... после форума умря, за да възкръсне в нов ... сега гледам пак е възкръсвал - с нова визия ...

и последния админ от старата генерация е "умрял" ... нема рамирес, нема момо ... ох и за още двама админа се  сещам ма съм им забравила никовете ...

Няма страшно аз съм по форумите от 2002. Първо на Планета, после имаше Пират форума, накрая Рамания. Някъде във времето имаше и други, които изчезнаха. Също и емил.бол.бг и дата.бг...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Няма страшно аз съм по форумите от 2002. Първо на Планета, после имаше Пират форума, накрая Рамания. Някъде във времето имаше и други, които изчезнаха. Също и емил.бол.бг и дата.бг...

... а знаеш ли как се появи рамания ... първо имаше сайт mp3-bg.com, после форум към сайта ... и чак тогава се появи Рамания :)

 

тоз пират форум - нещо не се сещам за него ... 🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, черна котка каза:
 
 
 
преди 5 минути, черна котка каза:

... а знаеш ли как се появи рамания ... първо имаше сайт mp3-bg.com, после форум към сайта ... и чак тогава се появи Рамания :)

 

тоз пират форум - нещо не се сещам за него ... 🙄

Помня mp3-bg.com. Дори той оцеля мноооого дълго. Имаше всички мп3ки - от най-новото до най-старото. Даже и никому известни песни. Казваш, че Рамания е била форум на mp3-bg.com? Ако е така, това не го помня. Имаше и един друг музикален сайт Muzi4ka.com или нещо от сорта. Сещам се и за един сайт, дето имаше чалга, дето в никой друг сайт нямаше, на изпълнители дето само те си знаеха, че правят нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

Помня mp3-bg.com. Дори той оцеля мноооого дълго. Имаше всички мп3ки - от най-новото до най-старото. Даже и никому известни песни. Казваш, че Рамания е била форум на mp3-bg.com? Ако е така, това не го помня. Имаше и един друг музикален сайт Muzi4ka.com или нещо от сорта. Сещам се и за един сайт, дето имаше чалга, дето в никой друг сайт нямаше, на изпълнители дето само те си знаеха, че правят нещо...

в сайта ако помниш - освен че можеше да се тегли музика, имаше текстове на песните, голяма част от текстовете бях качила аз ...

аз друг сайт за теглене на мп3ки , освен този не си спомням.

доколкото помня тримата бъдещи админи на форума на сайта и един варненец, който после не се включи в екипа от админи на форума, качваха мп3-ките

 

но да се каже, че Момо не е направил нищо за форума ... е повече от смешно ... та той го създаде :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, черна котка каза:

в сайта ако помниш - освен че можеше да се тегли музика, имаше текстове на песните, голяма част от текстовете бях качила аз ...

аз друг сайт за теглене на мп3ки , освен този не си спомням.

доколкото помня тримата бъдещи админи на форума на сайта и един варненец, който после не се включи в екипа от админи на форума, качваха мп3-ките

 

но да се каже, че Момо не е направил нищо за форума ... е повече от смешно ... та той го създаде :)

ДА, помня, че и текстове имаше. А като се замисля, че сега никой не тегли мп3-ки... или твърде малко хора. Преди хиляди хора се изсипваха в такива сайтове. А пират форума беше продължението на емил.бол.бг. Емил качваше преди всички останали новите чалга песни. Явно човекът беше или композитор, или някакъв във фирмите. Накрая може би изпълнителите нарочно са му пращали песните. Иначе не си обяснявам как имаше всичко най-ново седмица преди самата премиера. Може да е бил режисьор, така се връзва. Той направи така наречения "пират форум", обаче много бързо го потопиха, защото явно имаха оплаквания от фирмите, че пиратстват. Но в него се качваха предпремиерно повечето песни. Сещам се, че и Карлос пускаше песните си там. И тогава се радваха на супер голям успех. Много по-голям от сегашните му неща.

Кой твърди, че момо не е направил нищо за форума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

аааааа ... да... сетих се за Емил :) (макар че не го познавам и не знам с какво се занимава)

 

ами виж точно над първия ми коментар в темата ... Донатела какво пише

абе стига сте подмазнили на Момо. Той си е некадърник,алкохолик за 15 г. нищо ама НИЩО не направи. поне Мелето е активен
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , черна котка каза:

🤣🤣🤣

 

Ники ... то много "измряха" ...

от старата генерация - май само ти си останал ...

аз сега седя и се пуля кой е туй мелето ...

и в спомените ми изникват като на филмова лента ... когато нямаше форум, имаше сайт и го поддържаха трима-четирима  ... после форум с трима админа  ... после форума умря, за да възкръсне в нов ... сега гледам пак е възкръсвал - с нова визия ...

и последния админ от старата генерация е "умрял" ... нема рамирес, нема момо ... ох и за още двама админа се  сещам ма съм им забравила никовете ...

Ти па отде се появи! 😂

Христос Воскресе!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Ти па отде се появи! 😂

Христос Воскресе!

ми форума ми писа емайл, че отдавна не съм влизала в форуума и е време да вляза :D... и попадам на тая тема 😮

 

Воистина Воскресе :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, черна котка каза:

ми форума ми писа емайл, че отдавна не съм влизала в форуума и е време да вляза :D... и попадам на тая тема 😮

 

Воистина Воскресе :)

Значи има ефект от мейлите, бре ;) Поне едно десетина души забелязах, че почнаха да пишат. Сигурно и други са разгледали. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Значи има ефект от мейлите, бре ;) Поне едно десетина души забелязах, че почнаха да пишат. Сигурно и други са разгледали. :) 

да, това е нещо ново ... за първи път получавам емайл от форум, :D че не съм влизала ... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, черна котка каза:

да, това е нещо ново ... за първи път получавам емайл от форум, :D че не съм влизала ... :D

Смятай какво те чака, ако пак се отнесеш несериозно и не влизаш ;) Много имейли ще видиш...:im-watching-you-smiley-emoticon

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xarax каза:

емил.бол.бг

после стана

пират

паралел на тях раманиа но крадяха

и като Емил се отказа всички хукнаха тук;)

точно така беше ... но понеже това се случва преди 15 години - там някъде - съм забравила и затова в началото не можах да се сетя за пирата :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Смятай какво те чака, ако пак се отнесеш несериозно и не влизаш ;) Много имейли ще видиш...:im-watching-you-smiley-emoticon

аз отдавна не влизам по форуми :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...