Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Конди, какво мислиш за хитовете на Милица? :Vishenka_05:

 

 

Мръснишка курвентия с прасешко излъчване в лицето. От нея струи много еблив прогестерон, много малко й трябва, за да се навлажни..

 

Тази песен е ТОП! Любимата ми нейна. От шесторазедките, които харесваш, сякаш ми е най-приемлива.

 

Не стана работата с пеенето и се самопласира в Дубай май? Евала, аз одобрявам. :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мръснишка курвентия с прасешко излъчване в лицето. От нея струи много еблив прогестерон, много малко й трябва, за да се навлажни..

 

Тази песен е ТОП! Любимата ми нейна. От шесторазедките, които харесваш, сякаш ми е най-приемлива.

 

Не стана работата с пеенето и се самопласира в Дубай май? Евала, аз одобрявам. :3fdb8960598fa63e:

Помня, че си беше правила гола фотосесия в тираджийска кабина. Поне в този бранш може да й провърви :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева ще ви пусне хубава музика и ще ви посъветва да не сте толкова нападателни!

 

Кажете си по едно "обичам те" - толкова време прекарвате заедно във виртуалното пространство!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева ще ви пусне хубава музика и ще ви посъветва да не сте толкова нападателни!

 

Кажете си по едно "обичам те" - толкова време прекарвате заедно във виртуалното пространство!

 

Визията с черната рокля от графиките ми, ми е любима :Vishenka_05: Трябвало е да има повече кадри с нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена излезе по-рано,а и няма фенската маса на Галя,сори. И не,не съм рус. :3fdb8960598fa63e:

няма и да има доката кавърдисва албанските хитове и се прави на тарикатка. Знам кой си

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

☆Дукесо,аз също нямам криви зъби,шкимбе 5 минути преди мен и малка чушка и също така не ми се налага да се гримирам за да съм интересин на мъжете. :3fdb8960598fa63e:

 

Дойчо поне не отрича скандалните си снимки. Ти правиш профил с женска самоличност, разкриваме те и нямаш доблестта да си признаеш дори. Аз уж се имаш за по-умен.

 

Как така Василена блокира Стела минута, след като Стела разказа историята тук?

 

Признай бе! Признай, хората ще те уважават повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До момента, в който не станеш ти тема на разговор и още в следващата секунда чевръсто обърнеш разговора към треските на опонента ти. Тази тактика е изтъркана. Говорихме за теб и твоя призив към смирение - абсолютно лицемерен, съпоставен с избухванията ти, когато нападнеш 8 потребителя вкупом ги накараш да те намразят. Това си е цял талант.

 

Другото, което се забелязва е, че някой може да е по-черен и от смъртта - ако в този момент обаче изповядва твоите ценности или споделя твоите врагове, все ще намериш начин да си затвориш очите пред истината и да го защитиш. Тази твоя черта щеше да ми е симпатична, ако в следващ момент нямаше реалната вероятност да се обърнеш с цялата си язвителност и към същия този, за който до скоро си вадила от 9 дерета вода да защитиш.

Янева няма грам хуманост говори такива простотий без да се замисли а през другото време се прави на светица.Тая жена (вече родила и майка) е без никакъв морал

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм изтрила коментарите, преместих ги в чата, защото дискусията се проточи супер дълго и по-добре да се отнесе там.
Любопитното е, че участниците в дискусията допреди дни твърдо държаха тук да се коментира само попфолк и да не се намесват лични отношения, профили и теми. Явно тези им изисквания касаят само техните опоненти, обаче... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още нещо, понеже господинчото твърди че лъжа. Като пуснеш гугъл търсене с vassilenn.a, излиза как въпросният профил през 2017-та е харесал снимката на човек от форума. Съвпадение? Няма как да дам линк, защото не мога да разпространявам профила и снимката на човека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още нещо, понеже господинчото твърди че лъжа. Като пуснеш гугъл търсене с vassilenn.a, излиза как въпросният профил през 2017-та е харесал снимката на човек от форума. Съвпадение? Няма как да дам линк, защото не мога да разпространявам профила и снимката на човека.
А общото между този пост и попфолка е?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още нещо, понеже господинчото твърди че лъжа. Като пуснеш гугъл търсене с vassilenn.a, излиза как въпросният профил през 2017-та е харесал снимката на човек от форума. Съвпадение? Няма как да дам линк, защото не мога да разпространявам профила и снимката на човека.

дай го на лични :1000 (29): нали сме приятели :whistling:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още нещо, понеже господинчото твърди че лъжа. Като пуснеш гугъл търсене с vassilenn.a, излиза как въпросният профил през 2017-та е харесал снимката на човек от форума. Съвпадение? Няма как да дам линк, защото не мога да разпространявам профила и снимката на човека.

xrofl РАЗКРИТ СИ !!!! :roll1:

 

 

 

безсрамник

Link to comment
Сподели в други сайтове

А общото между този пост и попфолка е?

 

Между другото когато преди време ти имаше драма с Ванчо и аз споделих, че съм хванала играта със Симона и еднаквите ай-пи адреси, не те чух да недоволстваш, че не е по темата.

 

И никой да не мести коментари вече. Не ме карай да ги върна и другите тук за да имаш двоен повод да мърмориш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...