Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Пръскат от самолети с литий и барий хората в големите градове и гледай кво става - Прекръстват се, 7.5 > 10, ТОП смислени изказвания.

 

За chemtrails чувал ли си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пръскат от самолети с литий и барий хората в големите градове и гледай кво става - Прекръстват се, 7.5 > 10, ТОП смислени изказвания.

 

За chemtrails чувал ли си?

 

Чувал съм. А от преди малко вече виждам резултати на живо и в реално време, та вече и вярвам. В скоро време мисля да преосмисля позицията си отностно това, как Земята всъщност е плоска, а ако не беше Б.Б. щях да вярвам и в това как рептили са превзели управлението по цялия земен кръг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че приемаш всичко буквално си е твой проблем,всеки допуска грешки. 💁

 

Не, скъпи, не е така. Ти го написа това, после видя, че се изложи и вместо да млъкнеш, дори пускаш нов пост с реалните дати. Оплиташ се още повече и сега измисляш това с грешката. Не ти е лесно, разбирам те. Ако искаш си боядисай косата, мога да ти препоръчам фризьор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, скъпи, не е така. Ти го написа това, после видя, че се изложи и вместо да млъкнеш, дори пускаш нов пост с реалните дати. Оплиташ се още повече и сега измисляш това с грешката. Не ти е лесно, разбирам те. Ако искаш си боядисай косата, мога да ти препоръчам фризьор.

 

Като пате в калчища е. Ако направим една форумна среща, ще му подхвърляме фризби и ще го караме да ни го носи обратно. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, скъпи, не е така. Ти го написа това, после видя, че се изложи и вместо да млъкнеш, дори пускаш нов пост с реалните дати. Оплиташ се още повече и сега измисляш това с грешката. Не ти е лесно, разбирам те. Ако искаш си боядисай косата, мога да ти препоръчам фризьор.

За кое не ми е лесно,коте? Би ли се уточнила? Иначе,не,мерси,аз ходя при професионални фризьори,а не в някой квартален гараж. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като пате в калчища е. Ако направим една форумна среща, ще му подхвърляме фризби и ще го караме да ни го носи обратно. :phpgrin2:

 

Да, ама нарича другите хора тъпи, нали знаеш. :3fdb8960598fa63e:

 

Как ще му го хвърляме, той ще се загуби... :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като пате в калчища е. Ако направим една форумна среща, ще му подхвърляме фризби и ще го караме да ни го носи обратно. :phpgrin2:

 

Смях в залата, все едно ще си покаже фейса на такова събитие, нищо че е най-голямото клю-клю и мерудия наоколо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам че бившия любовник на Докето пак е на

и не спира да ме споменава във всеки един свой пост.Между другото проверете си групичката,че има сериозен теч на информация и след пикантериите,които разбрах няма да има вече жал нито към Галена,нито към вас. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кое не ми е лесно,коте? Би ли се уточнила? Иначе,не,мерси,аз ходя при професионални фризьори,а не в някой квартален гараж. :Vishenka_05:

 

Аз също не ходя в квартални, не се притеснявай.

 

Как да ти е лесно с този капацитет? По цял ден мислиш как да привлечеш вниманието на 2-3 човека тук и накрая все си се издънил. :1000 (33):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото проверете си групичката,че има сериозен теч на информация и след пикантериите,които разбрах няма да има вече жал нито към Галена,нито към вас. :Vishenka_05:

 

giphy.gif

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също не ходя в квартални, не се притеснявай.

 

Как да ти е лесно с този капацитет? По цял ден мислиш как да привлечеш вниманието на 2-3 човека тук и накрая все си се издънил. :1000 (33):

Коте,вие ме коментирате,аз вас-не и то отдавна. Пак помисли на кого колко му е капацитета. :1000 (29): Между другото Феноменален звучи много яко на концерта. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не ме мързеше толкова пък и не смятам,че си струва за теб щях да сложа по един надпис,че аз съм кучето,а ти фризбито. :3fdb8960598fa63e:

 

Ти заради мен влизаш тук, ако не се джафнем поне веднъж дневно, денят ти няма смисъл. Индиректно постоянно търсиш моето и на Стела вниманието - да те отразим, да ти обърнем внимание, да стане джангър. От около 1 година е така. Всички го виждат. Ежедневно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти заради мен влизаш тук, ако не се джафнем поне веднъж дневно, денят ти няма смисъл. Индиректно постоянно търсиш моето и на Стела вниманието - да те отразим, да ти обърнем внимание, да стане джангър. От около 1 година е така. Всички го виждат. Ежедневно.

Ох,ох,пак филми.Това че вие ходите след всеки,който не харесва Галена да се обяснявате си е лично ваш проблем.Къде днес ви потърсих вниманието? Вчера имах огромен шанс да ви подразня като ви кажа,че дори Мария има повече гледания от Феноменален,но реших,че не си струва пак да пиша и чета едно и също,а и като знам,че пак ще го разгълкуваш така съвсем ми умря кефа и се отказах. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,ох,пак филми.Това че вие ходите след всеки,който не харесва Галена да се обяснявате си е лично ваш проблем.Къде днес ви потърсих вниманието? Вчера имах огромен шанс да ви подразня като ви кажа,че дори Мария има повече гледания от Феноменален,но реших,че не си струва пак да пиша и чета едно и също,а и като знам,че пак ще го разгълкуваш така съвсем ми умря кефа и се отказах. :1000 (29):

 

Ох-ни 3 пъти за щастие. :3fdb8960598fa63e:

 

Братле, ясен си, не знам защо го отричаш. Като някакво поражение ли го приемаш. Както и да е. Чао.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох-ни 3 пъти за щастие. :3fdb8960598fa63e:

 

Братле, ясен си, не знам защо го отричаш. Като някакво поражение ли го приемаш. Както и да е. Чао.

Дам,продължавай да си живееш във филма,всеки си носи кръста както знаеш.Лек ден! :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...