Jump to content



Online: Азис - Позна ли ме?


Препоръчани коментари

Азо тоз път и заглавието не подбра добре. Хабиби, Мотел, ММА са международно познати думи и има шанс да му излязат песните в произволно търсене. Това няма как да го намерят ей така хората. Трябва съзнателно да си го напишат и пуснат :D Тежка задача.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Азо тоз път и заглавието не подбра добре. Хабиби, Мотел, ММА са международно познати думи и има шанс да му излязат песните в произволно търсене. Това няма как да го намерят ей така хората. Трябва съзнателно да си го напишат и пуснат :D Тежка задача.

 

Има много недоумици. Но си прав.

- обложката

- заглавието

- липса на капслок

- липса на описание под клипа

 

Изглежда ми сякаш за бързали да пуснат клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има много недоумици. Но си прав.

- обложката

- заглавието

- липса на капслок

- липса на описание под клипа

 

Изглежда ми сякаш за бързали да пуснат клипа.

Явно са бързали да е няколко дни преди Брадъра, нали щял да води.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азо тоз път и заглавието не подбра добре. Хабиби, Мотел, ММА са международно познати думи и има шанс да му излязат песните в произволно търсене. Това няма как да го намерят ей така хората. Трябва съзнателно да си го напишат и пуснат :D Тежка задача.

И аз се сетих за това. Азо е хитрец и големите му хитове са все с интернационални думи. Дори и Сен Тропе. Но ще видим тепърва развитието и. Според мен тази песен ще се развива тепърва.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вярвам във фотошопирани снимки? Аз не знаех, нЙе!

 

Абсолютно ясна ми е Галена как като пие 3 шота и се мятка като изтървана Юлия Бикова в клип на орк. Кристал от 90-те. Ясни са ми и назолабиалните й гънки, дето един килограм хилуарон не ги заличава. Галена ме спечели с песните си.

 

Присядало ми? :1000 (29): Боли ме фара за тоя мургав тюлен. Първият ден сам по себе си изкрещя "Провал!". Вторият ден, който е събота (!!) и всички хора са се върнали от морето, гледанията падат. СмЕх! :3fdb8960598fa63e: "Шефката" всяка събота си вдига гледанията, на Азо на втория ден му падат.

Не е от шотовете. От природата и е, от смядовския ген, от манталитета дори. В инстаграм звизда, по участия медуза

С Шефа много бачка и Чупката те спечели. :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е от шотовете. От природата и е, от смядовския ген, от манталитета дори.

С Шефа много бачка и Чупката те спечели. :3fdb8960598fa63e:

 

Тя природата на човек се мени според психоактивните субстанции, които приема. На теб ли да го обяснявам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

То едни песни..комерс до комерс. Само "Да ти олекне" може да се приеме като някакъв експеримент,въпреки чр тогава Галка искаше да я огрее със звученето на хит като "Моето слабо място".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не било за PR, вярвали му някои хора, то било призив за толерантност, било морал... и накрая щял да води Vip Brother.

 

А уж не било PR...

 

Ей, долен мръсен хитрец... що я пусна баш седмица преди брадъра бе...

 

Все тая, думите ми излизат вярни. Ама то е ясно, че е такъв. Не мога да си обясня каква е тая хипер жажда за слава, не я ли насити за всичките тия години, айде сега с брадъра... почва се. Догодина и новия му мъж ще видим, може и сватба.

 

Старите номера на циганката под нов глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хем много различна за Азис, хем носи и по малко от последните му песни, но със сигурност е много по-трудно смилаема от тях. На мен лично ми харесва доста, но не я виждам като някакъв масов хит, най-вече защото липсва някакъв леснозапеваем припев. Относно клипа - на мен лично не ми въздейства особено, малко ми е хаотичен, текстът ми е много по-въздействащ. Но същевременно му се кефя за полемиката, която успя да предизвика и този път - определено това го може много добре. Радвам се, че Цветана Манева е решила да се включи в проекта - със сигурност му придава тежест. Иначе няма смисъл да се спори искрен ли е Азо - аз съм на мнение, че той е много добър психолог и в същото време популист - казва или пее това, което масовата част от хората искат да я чуят. Самият той обаче надали толкова е задълбал в подобни социални теми - просто провокира, както го е правил от началото на кариерата му, което разбира се не е непременно лошо, както го изкарвате някои тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошо е. Лошо е да даваш пример, че може вчера с прашките и сутиена, днеска със забрадката един вид. Смисъл, че всичко е простено и , че може да направиш май-големите глупости и после да се правиш на морален и да даваш пример, какъвто точно ти никакъв не си. Точно Азис - пример... Азис е идеален в неговата си линия - простотията, секса , провокациите, ако изобщо може да се каже, че вече са и провокации, каквито бяха през 2003-2004, ама сега сме 2018.

 

Но да проповядва морал ... не. Нещо не разбрах как може да се оплаква , че той лично бил засегнал от въпроса с дискриминацията - че кой го е дискриминирал него за това, че е по-тъмен или, че е педал? Че забогатя и натрупа хиляди именно от хората, ходещи по концерти и участия - те ли го дискриминират, че милиони го гледаха как си завира микрофон отзад облечен в рокли, пера , токове и силно гримиран, че спечели хиляди и си направи висок стандарт на живот, това дискриминация ли е? Ама и аз искам така да ме дискриминират тогава, само така пет цифрени суми да имам в банката, ей така да ме дискриминират.

 

Дискриминация ще кажеш, като го игнорират, като не го искат - че кой не го иска в шоуто си, кой не иска да направи дует с него, че малко ли пари спечели с простотиите си - ходещ PR и всеки иска да го закачи заради същата реклама, която ще получи. Т'ва ако е дискриминация, цял живот искам така да ме дискриминират! Смисъл, нали...

 

Все тая , ще е популярна песен като всяко друго, което пусне Азис, но определено не му отива и е пример само за лицемерие. Не може 20 години на магистралата и накрая да влезеш да преподаваш в училище. Цакнахте ли смисъла?

 

И стига сте ми намисали Мадона и Гага - бизнеса тук и бизнеса там са две различни работи, там от един албум се купуват къщи, там бизнеса е не милиони, а милиарди, там бизнеса в САЩ е гигантски, не може да го сравнявате с този тук. Не се спряхте с тия глупави сравнения - ама Мадона провокирала, ама Гага провокирала. Ама Гага от един албум постига това, което Азис 10 години. Там е друго, площта е друга,а аудиторията - милиардна, защото ги слушат и не само в САЩ. Примерно в Япония и Турция бяха луднали по Бийбър, колкото концерта направи, толкова напълни. Той за две години си купи Ferrari. Коя звезда тук за две години го направи същото?

 

Там парите и славата са с цифри, които не може да се мерят с нашите, там ефекта от провокацията е пъти по-голям и дълготраен, тук - не. Тук дори клюкарски списания не останаха като "Хай Клуб", "Блясък" и т.н. навремето, където да им четеш скандалите, имаше и "Шок", "Шоу" и т.н. САЩ имат едни TMZ , The Sun и т.н. дето ги четат милиони и ако Майли Сайръс е пушила някъде трева, това се чете и вижда от милиони. Тук ефекта от това е никакъв - Хоанг като си призна, че пуши трева, стана известна като Майли ли?

 

Стига сте ми сравнявали двата бизнеса тук и там, РАЗЛИЧНИ СА ТОТАЛНО.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори за наболели проблеми, за някои от тях очевидно може да включи и себе си. Да не мислиш, че като го видят навън, където не е известен някои не извъртат очи, защото е циганин, точно като с негрите. За хомосекуалността пък в България нещата са трагични, направо е страшно да се говори колко зле сме на тази тема... И лицемерен да е, поне някой може да се замисли. Бизнесът си е бизнес навсякъде иначе, какви са тези разсъждения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...