Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Очевидно имаш нужда да те светна, че "да си къса някой косите от яд" е лаф сред народа. Всеки човек го е чувал десетки пъти в живота си. Но не! Видите ли, Славката Любима го е използвала преди 2 години в спор за Певица на 2016 (че чак помни и кога :mf_surrender: ) и съответно всички го копираме, щом използваме този широко популярен лаф сред хората.

 

Онзи ден те посъветвах да спреш сам да си четкаш егото и да си правиш комплименти. Грозно и жалко е. Ти продължаваш. Тотална липса на усет и такт от човек с дълбок комплекс за малоценност.

 

А ти продължавай да обясняваш как всички искаме да приличаме на теб, как тайно те харесваме и другите приказки от 1001 нощ.

Онзи ден ти подминах съвета. Сега пак ще го направя. Надали в живота ти някой приема съветите ти, че и тук да ги раздаваш. Погледни се отстрани и после давай съвети.. Написано в този чалга контект, целиш имитация.

Никъде не си четкам егото и не се изтъквам. Вие сами се смачквате от присъствието ми. Освен това целия ти стил на писане често крещи Слави Минчев. И ако самия ти си видиш скучните, вечно мазнещи се коментари от миналата година, ще видиш, че нямат общо с постовете ти от последните месеци. Явно сме много силни, когато хотелския персонал от Ловеч кръжи около теб. Слабак. Ама и нея я видяхме. Говореше за измамени приятели до момента, в който не поисках име и контакт, за които ни убеждаваше, че ако някой поиска, ще предостави. Силни сте само в интригите и съюзите. И в живота слабаците ходят на групи.

 

Ето, ти вече откачи. Шизофреник, Славка... За второто се получава бан. Аз получавам дори и за първото. Но, не, не държа да ти слагат. По ми е сладко да те гледам в нервна криза и истерия как ми се подмяташ и плюмчиш.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме, че любимата ми песен за 2017-та е нейна. И още ми е любима.

 

Ти видя, че на мен ми е любима и сега нарочно казваш, че и на теб, за да те обичам повече :3fdb8960598fa63e: Сигурен съм в това, защото досега никога не се е случвало да имаме еднакви мисли по едно и също време, нито да харесваме едни и същи песни. B) :rolleyes: :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден ти подминах съвета. Сега пак ще го направя. Написано в този чалга контект, целиш имитация.

Никъде не си четкам егото и не се изтъквам. Вие сами се смачквате от присъствието ми. Освен това целия ти стил на писане често крещи Слави Минчев. И ако самия ти си видиш скучните, вечно мазнещи се коментари от миналата година, ще видиш, че нямат общо с постовете ти от последните месеци. Явно сме много силни, когато хотелския персонал от Ловеч кръжи около теб. Слабак. Ама и нея я видяхме. Говореше за измамени приятели до момента, в който не поисках име и контакт, за които ни убеждаваше, че ако някой поиска, ще предостави. Силни сте само в интригите и съюзите. И в живота слабаците ходят на групи.

 

Ето, ти вече откачи. Шизофреник, Славка... За второто се получава бан. Аз получавам дори и за първото. Но, не, не държа да ти слагат. По ми е сладко да те гледам в нервна криза и истерия как ми се подмяташ и плюмчиш.

 

Момче, жалък си, не ме занимавай повече, ставаш за смях пред всички. Спести си допълнителното съжаление от хората, които те четат. И без това никой тук не те харесва освен другия Деси Славов сектант.

 

И да-да, знаем, че целта не ти е да те харесват в Интернет форум, тук си, за да чупиш психики. Да! Айде, сега пътя и тихичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, пак Галена ви е в устата. Добре, че само ние говорим за нея, ама това не се вижда. :1000 (29):

Не само Галена, никой не прави лайковете и коментарите на Азис. Няма база за сравнения.

Галена е водещо име в чалгата. Защо да не говорим за нея. Сърдиш се като ти кажат, че не си от умните, ама не помниш дори, че предмет на спора не беше Галена, а Шефката като песен. Тази тема натрапвахте, а не темата за Галена.

Иначе претенциите ви големи...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис отново по нова тв в дебат на интелектуалците!

Какво ли е чувството цяла БГ да говори за проекта му.

 

Азис присъства навсякъде тези дни само с 1 нещо - дълг от 500 000 лева към НАП. Не си прави труда да се опъваш на форума по въпроса, че форумът вече те опъна, за разлика от Прокуратурата, чийто клиент си вече, колкото и да го криеш.

 

 

И за Кама твърдях, че е нормално да крие. Не съм я съдил за това. Смеех се на теб, че е видно, а ти отричаш и се правиш ма гръмнат.

И с какво е измамен господин черен видински ченгел. Или някой друг темерут от форума? Ти нямаш кинти за почивка в Тенерифе, така че няма как да си сред измамените. Едва изхранваш фамилията... :1000 (6):

 

На теб кой ти е казал, че искам да ходя в Тенерифе? На парите, които лъжеш хората по-добре да си стоят тук. По-добре ще си изкарат. Но защо обсъждаме доказана мърша като теб? Насраха те в национален ефир няколко пъти и се правиш още на мъж! Кой мислиш, че въобще се вълнува от нещастната ти съдба, след като видно тръгваш по пързалката към големи проблеми? Никой дори не те съжалява. Утайките на обществото не са проблем на читавите хора, а само на подчовеците в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но защо обсъждаме доказана мърша като теб? Насраха те в национален ефир няколко пъти и се правиш още на мъж! Кой мислиш, че въобще се вълнува от нещастната ти съдба, след като видно тръгваш по пързалката към големи проблеми? Никой дори не те съжалява. Утайките на обществото не са проблем на читавите хора, а само на подчовеците в него.

 

Ма мани бе, то това е ненормално, бе човек. Видя ли го какво изръси преди малко - че преди 2 години бил използвал фразата "да си късаш косите от яд" и всеки, който я употребява към днешна дата, го имитирал!! :roll1:

 

На всичкото отгоре му обяснявам, че това е лаф, който целият народ използва и става за смях, изтъквайки се така - той ми отвръща със същото "Не, вие искате да сте като мен!" :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момче, жалък си, не ме занимавай повече, ставаш за смях пред всички. Спести си допълнителното съжаление от хората, които те четат. И без това никой тук не те харесва освен другия Деси Славов сектант.

 

И да-да, знаем, че целта не ти е да те харесват в Интернет форум, тук си, за да чупиш психики. Да! Айде, сега пътя и тихичко.

Там е разликата между нас. Ти не си харесван и в живота и затова търсиш одобрение тук. Миналата година не веднъж ти правех забележки, че не спираш да се мазниш на потребителите. И изведнъж ти порастнаха крилца. Кой е целия форум - ТИ, ЯНЕВА, ФОКСИ И ЛЕЛЯ ТИ?

Дори и сега ме копираш, позволявайки си да говориш от името на целия форум. Нещо, което е моя запазена марка в сблъсъци. Само че аз казвам. Цял форум ти се смее.

Иначе нормалните хора влизаме тук, за да пишем за фолк. Не да се харесваме. Пак си помисли кой е сбъркания.

Ако съм искал да се харесвам нямаше да ви правя на реше с годините и да се чакалите слабаците на група да ме нападате. Само ми повдигнахте самочувствието с тези си надъхвания един на друг. ОСОБЕНО смешен беше ти цитирайки другите ми опоненти с призиви Да го смачкаме заедно. Добре съм ви опрайл, щом ви държи с по месеци.

И постовете ти лъхат на лошотия и злоба. Оглеждай ги малко преди да ги постнеш.

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти видя, че на мен ми е любима и сега нарочно казваш, че и на теб, за да те обичам повече :3fdb8960598fa63e: Сигурен съм в това, защото досега никога не се е случвало да имаме еднакви мисли по едно и също време, нито да харесваме едни и същи песни. B) :rolleyes: :P

 

Неееее, разрови се в архива, тук е модерно така да се прави и виж, че съм казвала, че я харесвам още тогава.

Пък може и аз да съм имитаторка и да те копирам, знае ли човек. Няма само ти да копираш хората. И това било модерно в рама :3fdb8960598fa63e: :1000 (29): :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там е разликата между нас. Ти не си харесван и в живота и затова търсиш одобрение тук. Миналата година не веднъж ти правех забележки, че не спираш да се мазниш на потребителите. И изведнъж ти порастнаха крилца. Кой е целия форум - ТИ, ЯНЕВА, ФОКСИ И ЛЕЛЯ ТИ?

Дори и сега ме копираш, позволявайки си да говориш от името на целия форум. Нещо, което е моя запазена марка в сблъсъци. Само че аз казвам. Цял форум ти се смее.

Иначе нормалните хора влизаме тук, за да пишем за фолк. Не да се харесваме. Пак си помисли кой е сбъркания.

Ако съм искал да се харесвам нямаше да ви правя на реше с годините и да се чакалите слабаците на група да ме нападате. Само ми повдигнахте самочувствието с тези си надъхвания един на друг. ОСОБЕНО смешен беше ти цитирайки другите ми опоненти с призиви Да го смачкаме заедно. Добре съм ви опрайл, щом ви държи с по месеци.

И постовете ти лъхат на лошотия и злоба. Оглеждай ги малко преди да ги постнеш.

 

Съжалявам, изхаби си времето напразно да пишеш тоя пост. Няма да го чета. Жалък си. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден ти подминах съвета. Сега пак ще го направя. Надали в живота ти някой приема съветите ти, че и тук да ги раздаваш. Погледни се отстрани и после давай съвети.. Написано в този чалга контект, целиш имитация.

Никъде не си четкам егото и не се изтъквам. Вие сами се смачквате от присъствието ми. Освен това целия ти стил на писане често крещи Слави Минчев. И ако самия ти си видиш скучните, вечно мазнещи се коментари от миналата година, ще видиш, че нямат общо с постовете ти от последните месеци. Явно сме много силни, когато хотелския персонал от Ловеч кръжи около теб. Слабак. Ама и нея я видяхме. Говореше за измамени приятели до момента, в който не поисках име и контакт, за които ни убеждаваше, че ако някой поиска, ще предостави. Силни сте само в интригите и съюзите. И в живота слабаците ходят на групи.

 

Ето, ти вече откачи. Шизофреник, Славка... За второто се получава бан. Аз получавам дори и за първото. Но, не, не държа да ти слагат. По ми е сладко да те гледам в нервна криза и истерия как ми се подмяташ и плюмчиш.

Казах, че контакта бих го дала на други хора, не на теб. Пък и човека няма желание да говори с теб, повярвай.

Неговите коментари ли са скучни? Можеш да си мечтаеш поне на половина твоите да са толкова интересни, но много хора тук ти казват, че не ти ги четат. Не знам кой не е интересен тогава. Твоите коментари нямат нищо общо с неговите, но ти си вярвай, че стила му крещи да бъде като твоя. Блажени са вярващите, нали знаеш.

От съюзи нямам нужда, нито интригите са ми сила, но ако някой си го проси, може да ги получи.

 

Галена е водещо име в чалгата. Защо да не говорим за нея. Сърдиш се като ти кажат, че не си от умните, ама не помниш дори, че предмет на спора не беше Галена, а Шефката като песен. Тази тема натрапвахте, а не темата за Галена.

Иначе претенциите ви големи...

Не се сърдя от мнението на хора, които не ме интересуват и не са важни за мен. Няма как да ме засегнеш, каквото и да ми кажеш, шанса е нулев.

Това, че даваш пример точно с Галена крещи, че целиш да ни провокираш. Защо не посочи друга?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Талантливи са момичетата. Радвам се че се развиват. Дано песента им се забележи.

Абсолютно. Изобщо не заслужават помията,която получават щом пуснат нова песен,но повечето чалгари са с мозък колкото на амеба,така че е разбираемо донякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма мани бе, то това е ненормално, бе човек. Видя ли го какво изръси преди малко - че преди 2 години бил използвал фразата "да си късаш косите от яд" и всеки, който я употребява към днешна дата, го имитирал!! :roll1:

 

На всичкото отгоре му обяснявам, че това е лаф, който целият народ използва и става за смях, изтъквайки се така - той ми отвръща със същото "Не, вие искате да сте като мен!" :dontknow:

 

Бе казах ви аз, да го оставите тоя измамник на мен и си пишете за чалга. То това толкова нагло, че си мисли как като се слага като на всяко гърне мерудия ще го помисли някой за капацитет. Така се дуе като варено мъдо от 10-12 години и никой накрая не го отразява. И това е така, защото умира да се хвали какъв е отворко, а нищо не излиза от него като инфо за хилядите лъжи, че водел някакъв страхотен живот, с всички екстри за модела.

 

Не ти ли е странно, че самовлюбена пеперудка като него е възможно, да не се похвали с коли и имоти, ако имаше такива? Значи е абсолютен голтак, който само фантазира колко е бизнесмен. Една снимка с Деса в "Мегами" съм видял от него и се озъбил като 14-годишно фенче на нея, а иначе ги дрънка като за хостеса с 10 години в кръчмата на бай' Ветко. Другата му клубна изява бе в дискотечка в с. Равда, но и там бе разкрит от човек от форума, щото уреждащия екскурзии до Тенерифе има пари само за с. Равда. Ама като го питаш тук ще ти каже, че пъпа му е хвърлен на "какаовия" плаж и то на първата спалня до басейна в "Бедрум'. Пълен чикиджия, намерил форум с деца да се дуе. Виж колко се радваше на жълтичките пагони за секс символ в Рамания. Ти така верваш ли, че някой от контингента нощни птици ще седи тука? Тотален фантазьор е Славчо и нищо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе казах ви аз, да го оставите тоя измамник на мен и си пишете за чалга. То това толкова нагло, че си мисли как като се слага като на всяко гърне мерудия ще го помисли някой за капацитет. Така се дуе като варено мъдо от 10-12 години и никой накрая не го отразява. И това е така, защото умира да се хвали какъв е отворко, а нищо не излиза от него като инфо за хилядите лъжи, че водел някакъв страхотен живот, с всички екстри за модела.

 

Не ти ли е странно, че самовлюбена пеперудка като него е възможно, да не се похвали с коли и имоти, ако имаше такива? Значи е абсолютен голтак, който само фантазира колко е бизнесмен. Една снимка с Деса в "Мегами" съм видял от него и се озъбил като 14-годишно фенче на нея, а иначе ги дрънка като за хостеса с 10 години в кръчмата на бай' Ветко. Другата му клубна изява бе в дискотечка в с. Равда, но и там бе разкрит от човек от форума, щото уреждащия екскурзии до Тенерифе има пари само за с. Равда. Ама като го питаш тук ще ти каже, че пъпа му е хвърлен на "какаовия" плаж и то на първата спалня до басейна в "Бедрум'. Пълен чикиджия, намерил форум с деца да се дуе. Виж колко се радваше на жълтичките пагони за секс символ в Рамания. Ти така верваш ли, че някой от контингента нощни птици ще седи тука? Тотален фантазьор е Славчо и нищо друго.

 

Фокси, ние да го оставим, ама той не ни оставя и очевидно е обсебен от нас и от вниманието ни. Какво да направим? Виж, че умира да си пише с нас.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис присъства навсякъде тези дни само с 1 нещо - дълг от 500 000 лева към НАП. Не си прави труда да се опъваш на форума по въпроса, че форумът вече те опъна, за разлика от Прокуратурата, чийто клиент си вече, колкото и да го криеш.

На теб кой ти е казал, че искам да ходя в Тенерифе? На парите, които лъжеш хората по-добре да си стоят тук. По-добре ще си изкарат. Но защо обсъждаме доказана мърша като теб? Насраха те в национален ефир няколко пъти и се правиш още на мъж! Кой мислиш, че въобще се вълнува от нещастната ти съдба, след като видно тръгваш по пързалката към големи проблеми? Никой дори не те съжалява. Утайките на обществото не са проблем на читавите хора, а само на подчовеците в него.

 

Мърша?

 

 

Стелке, сега не си много загрижена дали се спазват правилната за добрия тон и обидите. Иначе като някой тебе те жегне, по 10 дневни банове слагаш.

Не го изтъквам, защото ми пука дали ще ги баннеш или не, а защото все плачете, че вие сте обиждани от мен и ме вкарвате в измислени от вас случки.

 

Фокси, къде работя и какво правя не ти влиза в работата. Онзи ден съм писал по темата, не, за да обясня на теб, а да внеса яснота за хората, които наистина могат да си направят грешни заключения.

А и човек с твоята професия няма как да ме засегне, защото цялата държава ви има за некадърници и знае за 20 лв какви рекети правите на младите шофьори... В днешно време хората стават полицаи, за да влезнат в схемите, а не да следят реда.

 

Освен това не са давали мен в Господарите, а фирмата, в която съм работил последните години, така че не са срали по мен. И Кама я серат 20 години, но не е спряла да живее. Такъв е живота. Понякога си на върха, а понякога не. И какво ме плашиш с прокуратурата. Утре мога да отворя нова фирма със същата дейност на лице, което дори не съществува. Прокуратурата е по некадърна и от вас. Освен това за 5 години са давали над 10 репортажа. Мислиш, че не съм претръпнал ли. Не само Кама и Азис крият от НАП. И Солеос виа нищо не им дава и още е на пазара.

 

Самия факт, че за 15 години по форуми никой не може да напише, че съм измамил или съм излъгал за нещо, ме крепи.

Изобщо факта, че се хващаш във всеки пост за товае какво били излъчили, а не за конкретни случки, в които съм се показал като такъв, е красноречив.

По добре в бизнес схемата отколкото 15 години да мамя за кариерата на някаква си чалга певица, от което не получаваш пукнато пени. Аз може да съм наричан измамник заради господарите, но5ю теб тук те наричат измамник заради собствените ти изцепки и лудости. За 10 години няма потребител, който да не ти е писал колко смешно изглежда човек на твоите години да се кара с децата по форумите за чалга певици. Дали не съжаляват теб..ако към такива като мен не изпитват съжаление.

 

А аз кога съм казал да ходиш на Тенерифе с нас? Говорех за Тенерифе като дестинация. С нас да отидеш трябва да имаш месечен бюджет над 2000 лв по критериите на ваканционната собственост. Теб и в маза не биха те настанили... Особено като те видят каква тъмна симпатяга си.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, изхаби си времето напразно да пишеш тоя пост. Няма да го чета. Жалък си. :3fdb8960598fa63e:

Отново ме копираш. Това само този месец 2 пъти съм го употребявал. В скандал с Янева и в опит за такъв от Леля ти, на която пак не обърнах внимание.

Само, че ти си лабилен и четеш и вътрешно ме кълнеш. Не се опитвай да изглеждаш над нещата. Ако не днес, утре след 2 мои постчета, пак ще кълнеш и ще се изказваш от името на целия форум истерично.

Пробвай с твои думи. Не е трудно. Тръгнали с мойте лафчета и стил да се изявяват. Искате поле за изява ли... Циркове колкото искате... Там бързо ще ви прилапат. Ако не за самия цирк, то поне да продавате билети и да почиствате животинските бърлоги...

 

 

 

Стела, още чакаме историята на измамените ти приятели. И контактите. Нещо и гък не казваш по темата. Да, щото не се обиждаш от хората, затова ги триеш или банваш...

Другия път като слагаш хилуронче, гледай да е в сф, за да има резултат . А не в първия салон, в който си чула за това явление. Да не би козметика да се е обучавал върху теб? Каква файда от промоцията, като резултата е...

 

 

Жесток лайф. Ангелска Десислава! :group1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново ме копираш. Това само този месец 2 пъти съм го употребявал. В скандал с Янева и в опит за такъв от Леля ти, на която пак не обърнах внимание.

Само, че ти си лабилен и четеш и вътрешно ме кълнеш. Не се опитвай да изглеждаш над нещата. Ако не днес, утре след 2 мои постчета, пак ще кълнеш и ще се изказваш от името на целия форум истерично.

Пробвай с твои думи. Не е трудно. Тръгнали с мойте лафчета и стил да се изявяват. Искате поле за изява ли... Циркове колкото искате... Там бързо ще ви прилапат. Ако не за самия цирк, то поне да продавате билети и да почиствате животинските бърлоги...

Стела, още чакаме историята на измамените ти приятели. И контактите. Нещо и гък не казваш по темата. Да, щото не се обиждаш от хората, затова ги триеш или банваш...

Другия път като слагаш хилуронче, гледай да е в сф, за да има резултат . А не в първия салон, в който си чула за това явление. Да не би козметика да се е обучавал върху теб? Каква файда от промоцията, като резултата е плачевен...

 

Ако искаш никой да не ти използва лафовете отиди си плати патент, нали изкарваш парички, няма да ти е проблем. Направи някоя презентация за Тенерифе и като си платят хората се възползвай. Така никой няма да те копира.

Не знам как може да си мислиш, че умираме да се правим на теб. Ти силно се интересуваш от нас, фен ли си ни, какво си? Стоиш и рефрешваш страницата по 100 пъти в очакване да ти отговорим. Ника ти стои на първо място до другите. Иначе ние ти търсим вниманието и сме обсебени. Лъжата е типично в твой стил. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешнико, навряли са те на кучето в гъза от проверки, затова стоиш в квартирата и пишеш тук. Ти не разбра ли, че никой не ти вярва и на 1 дума след 3 репортажа по Нова ТВ какъв измамник си? А си покажеш муцката навън, а са те пребили клиентите ти, които си измамил. И що не съдиш Нова ТВ като си толкова коректен? Щото немаш дупе бре. Щото не можеш да си платиш на адвокати. Щото никой адвокат няма да се хване измамник 3 пъти изтипосан в национален ефир. На кой се отваряш ти тука и осираш всяка дискусия, за дй си навинаш нещастната персона на децата? Какво се правиш на многознайко, като са ограничен лигльо? Изнасяй се от темата и са взимай насрания задник с теб, че тук осмърдя на затворническа килия....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...