Jump to content


Online: Джордан - Мармалад


Препоръчани коментари

Музиката е добра, все пак Ганев! Джордан добре тръгна и си пуска по някоя яка песничка ама това с тоя гнусен и гаден мармалад вече ми стана отвратително - започна се някаква мания и няма спирка още! Много ми е дразнеща песента, сигурно няма да я пусна пак. Чакаме следващата!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текста малко куца в куплетите, но песента си е готов хит!

Клипа все едно е микс от всичките му предишни (визии, стойки, пози, че и моделките май), трябва да обърне внимание и да разчупи малко.

 

Можеше и по-добре да е, но нищо за лятото да пусне още една ще трябва!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е по-слаба от "Не те боли", която ми е чудно защо не стана хит, една от любимите ми песни за миналата година е. И все пак тази ми харесва много, наистина текста можеше да се пипне малко по-добре, но и така е яка. Според мен ще е хит, ударна е, тъкмо за сезона. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска да си има стил явно човека, ама това е най-слабото от поредицата му в Пайнер.

Предишните бяха приятни, а и станаха и хитове някои ... тука припева обаче е трагедия и не ме кефи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път не ми хареса, първата му песен в Пайнер, която не е ok, не мога да повярвам как всички се излагат за лятото. От него поне очаквах нещо много добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...