Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Не си падам по жени попринцип. Просто попитах :1000 (29):

От Денис не минава лесно :3fdb8960598fa63e:

 

Прати ми негова снимка. Аз ще ти върна с моя. :1000 (29):

Може и снимка на Кака Кели да ми пратиш. Преди време Венци беше казал, че сме си приличали супер много. Любопитно ми е да го видя. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък съм най-вече да хапваме някъде навън, дискотеките май са в миналото ми! Trattoria Giuseppe Verdi ми е любимо, вкусна пица и спагети имат.

Къде е това? Това не съм го чувал,а вече съм обиколил почти всички заведения и се чудя къде да ходя с гаджето и приятели :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме си такъв университет и такова училище,които са пълни.А ти къде видя да отричам,че повечето хора взимат 500-600 лева? До Варна има цял индустриален град-Девня,така че пак не се отличавате с нещо особено.Целта ми не е да дразня някого,бил съм в Пловдив 2-3 пъти и изказвам мнение,това че ти се дразниш вече не е мой проблем.Не може всички да харесваме Пловдив.

 

Аз нямам проблем с мнението ти. Но мнение е да кажеш "Пловдив не ми харесва". А ти говориш глупости, че бил изоставен град, че бил западнал.

 

И колко хора работят в Девня? Има ли 10К общо? Щото в производството на Пловдив работят над 90К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Пловдив е много яко, бях там преди два месеца и хапнах в Стария град в някакво заведение почти най-отгоре, най-вкусните сърца, които съм ял...

Само заради тях и Кондомчо бих се върнал хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви възможности? Трябва да можеш да строиш кораби. Колко хора имат такива умения? Имате късмета, че сте на море.

 

Аз вярвам на hohster, тъй като поне се е показал като честен човек, чиято цел номер 1 не е да дразни. И той казва, че повечето хора взимат по 600 лв.

 

Отрасълът на Пловдив е производството. Най-големите индустриални зони в страната са тук и заплатите там варират между 800-1500 лв, иначе никой не се навива да работи.

Това за заплатите във Варна, че са ниски е вярно. Казвам го като човек живял и работил там. Взимат се по 500-600 лв. Почти всеки го знае това нещо, не знам защо се отрича. В малко градче като Ловеч, аз взимам много повече от това което беше във Варна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, кои са ти любимите книги от така наречените класики? Български, руски, западни...?
Невероятни образци има българската литература. Руската и тя!

Много любопитна е тетралогията на Талев, обожавам историческата тематика и епическия жанр. Особено "Преспанските камбани" - толкова е интересно. Въобще целият сюжет за Глаушевия род ме грабна веднага. Почитателка съм на "Осъдени души" и "Тютюн" на Димов, разбира се. Все пак там има и доста любов, страст, пътувания, доста по-плътски линии. Това на първо четене, ако говорим за проза. Алеко е голям, що се касае до публицистика.

Сред поетите не мога да посоча само един - образци са Вапцаров и Багряна, Далчев има философски попадения, Христо Ясенов ми е може би най-любим, толкова е дълбок!

На теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прати ми негова снимка. Аз ще ти върна с моя. :1000 (29):

Може и снимка на Кака Кели да ми пратиш. Преди време Венци беше казал, че сме си приличали супер много. Любопитно ми е да го видя. :1000 (29):

Оо забрави, няма да ти пратя нищо. Искай си на него, ако иска ще ти прати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е това? Това не съм го чувал,а вече съм обиколил почти всички заведения и се чудя къде да ходя с гаджето и приятели :gun_bandana:
На Раковска, доста е уютно. Там е сниман епизодът на "Черешката", в който участва Лили от Биг брадър. Нейният мъж е собственик, а готвач си е италианец. Храната за мен е топ!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем с мнението ти. Но мнение е да кажеш "Пловдив не ми харесва". А ти говориш глупости, че бил изоставен град, че бил западнал.

 

И колко хора работят в Девня? Има ли 10К общо? Щото в производството на Пловдив работят над 90К.

Ами каквл мнение да си изградя като това съм видял? Единствената хубава сграда,която видях беше на онзи педалски фитнес- Пулс. Преди Девня е било голяма работа,но сега пише че има под 10к жители и сигурнл е вярно.Там хората ходят да работят,а не да живеят заради мръсния въздух.За тези в Пловдив не споря,може и да е така.

Доста пъти съм казвал,че не харесвам Пшовдив по нормален начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо забрави, няма да ти пратя нищо. Искай си на него, ако иска ще ти прати.

Обиден ми е. За тва теб питах. :girl_cry2:

 

Може да ми прати и да напише - Гледай ме на снимка - знаем, че съм ти любимка. Давам ти игнора. Не пиши - няма да ми мине , цял живот няма да ти стигне, ти на мен да се извиняваш. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обиден ми е. За тва теб питах. :girl_cry2:

 

Може да ми прати и да напише - Гледай ме на снимка - знаем, че съм ти любимка. Давам ти игнора. Не пиши - няма да ми мине , цял живот няма да ти стигне, ти на мен да се извиняваш. :3fdb8960598fa63e:

А Кака ти Кели не знам как изглежда, не съм го виждала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,как се казваше единствения открит гей от българските писатели? Забравих му името..цялото му творчество е изтрито заради ориентацията му. :mf_surrender:
Не съм чувала за такъв случай. От коя епоха е?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятни образци има българската литература. Руската и тя!

Много любопитна е тетралогията на Талев, обожавам историческата тематика и епическия жанр. Особено "Преспанските камбани" - толкова е интересно. Въобще целият сюжет за Глаушевия род ме грабна веднага. Почитателка съм на "Осъдени души" и "Тютюн" на Димов, разбира се. Все пак там има и доста любов, страст, пътувания, доста по-плътски линии. Това на първо четене, ако говорим за проза. Алеко е голям, що се касае до публицистика.

Сред поетите не мога да посоча само един - образци са Вапцаров и Багряна, Далчев има философски попадения, Христо Ясенов ми е може би най-любим, толкова е дълбок!

На теб?

От българските Димов и Талев са ми топ! Не съм голям фен на поезията, но Вапцаров, Яворов и Далчев имат страхотни стихове.

Съвременната българска литература нещо не ме грабва, липсва ѝ дълбочина сякаш или поне мен не ме докосва.

Иначе имама да наваксвам с някои руски класики, но Ана Каренина доста ми допадна. Образът на Левин е впечатляващ.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм чувала за такъв случай. От коя епоха е?

Не си спомням,мисля че беше през комунизма,но може и да е по-рано. Имаше някакво произведение "Синьо.." нещо си

 

ПП Намерих го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От българските Димов и Талев са ми топ! Не съм голям фен на поезията, но Вапцаров, Яворов и Далчев имат страхотни стихове.

Съвременната българска литература нещо не ме грабва, липсва ѝ дълбочина сякаш или поне мен не ме докосва.

Иначе имама да наваксвам с някои руски класики, но Ана Каренина доста ми допадна. Образът на Левин е впечатляващ.

Аз харесвам много поезия, макар прозата да се чете по-настървено, за да видиш какво следва... :3fdb8960598fa63e:

Руската литература е доста интересна, но малко чужда, защото става дума за съвсем различни условия на живот там, за един друг контекст, по-различни исторически сюжети. Много харесвам "Ана Каренина", препоръчвам ти и театралната постановка в театър "София". Допада ми и "Припадък" на Чехов.

 

Съветвам те и да прочетеш "Антихрист" на Емилиян Станев, ако не си го чела досега. Тръгва малко трудно, но после става напрегнато и доста наситено!

"Следите остават" на Павел Вежинов също е увлекателен роман, има нещо детско, малко кримка, малко соц. Интересно е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Александър Вутимски,чувала ли си го?
Разбира се! Не знаех, че е бил гей. Имаме у дома негова стихосбирка "Скитникът и враните", но не съм я започвала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за заплатите във Варна, че са ниски е вярно. Казвам го като човек живял и работил там. Взимат се по 500-600 лв. Почти всеки го знае това нещо, не знам защо се отрича. В малко градче като Ловеч, аз взимам много повече от това което беше във Варна.

 

Стеле, ти си на управленски пост, затова заплатата ти е добра.

 

Иначе предполагам и в Пловдив в сектора на услугите заплатите не са много по-различни от варненските. В България сме все пак..

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Кака ти Кели не знам как изглежда, не съм го виждала.

Венци беше казал, че сме били като две капки боза. :1000 (29):

Ама тва беше преди 10 години. Интересно ми е да го видя. Може да имам близнак, който майка ми да е захвърлила в Пазарджик. :1000 (29):

 

Надали си изпуснала много! :1000 (29):

Виждала ли си го? Ако да - ще ти пратя мой пик, да кажеш има ли прилика. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...