Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Имах такава ама идея си нямам как се казва :1000 (29):

 

И аз имах като малка и не си спомням даже как сме му казвали. В алито може да има... там кво ли няма. Ама като не знам какво да търсяя.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Играчка

Спомняте ли си ей тея играчки? Някаква идея откъде мога да взема нещо подобно или как се води на английски да поровя в разни сайтове, може да изскочи нещо някъде. Ама как изобщо се казва де :D Че съм обещала да намеря за племенника ми

Това не е ли водна игра?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подсети ме за тази песен!Много любима ми беше на времето :)

Тая дето я постнах е нова. Общо взето баладите са му хубави и с Ребека и с Елена. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Седнах да уча, от 20 теми още съм на 3тата и нищо не разбирам........ако си налея една чаша вино дали ще се оправят нещата? :scratch:

При мен помага аз трета вечер така ще чета... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Банята на Енрике Иглесиас e излязла на 12 януари 2018, а на същата дата преди година излезе Деспасито. Но Банята на Енрике Иглесиас няма никакъв интерес- едва от месец, а прави на ден само по 1,871,305 гледания.

 

Ама каква идилия- клиповете на Рики и Енрике Иглесиас- Банята и новия на Рики са един до друг сред най-гледаните клипове за изминалите 24 часа. Рики е по-напред от Иглесиас номер 69 и плюс 52 нагоре като гледанията на Рики на ден са 1,889,176, а на Иглесиас са малко по-малко- 1,871,305 и е номер 70 и минус 7 пада надолу Иглесиас,а Рики се катери:

9273700G.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Играчка

Спомняте ли си ей тея играчки? Някаква идея откъде мога да взема нещо подобно или как се води на английски да поровя в разни сайтове, може да изскочи нещо някъде. Ама как изобщо се казва де :D Че съм обещала да намеря за племенника ми

В Джъмбо май съм мяркала.

 

Отказах се за днес (от ученето де) :D

Пфф добре, че поясни от какво си се отказала, ще се стреснах да не е от виното. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре, ако в Изпълнител с 3 хита е Рики по City TV и The Voice TV от 10:00 часа и в 14:00 ще го изтърва. Единствено в 19:00 ще мога.Някой,ако следи в определените часове утре, да ми пише кой е бил Изпълнител с 3 хита.

И да напише и заглавията на песните.

 

Преди Изпълнител с 3 хита, когато излезе Венте пака и беше Рики, случайно оцелих рубриката с него като бях в Приморско с Ники и тогава се напих от кеф като го даваха в рубриката. Ники тогава ми казваше: Айде, наздраве за новата песен на Рики Мартин. Аз бях на седмото небе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре, ако в Изпълнител с 3 хита е Рики по City TV и The Voice TV от 10:00 часа и в 14:00 ще го изтърва. Единствено в 19:00 ще мога.Някой,ако следи в определените часове утре, да ми пише кой е бил Изпълнител с 3 хита.

И да напише и заглавията на песните.

 

Преди Изпълнител с 3 хита, когато излезе Венте пака и беше Рики, случайно оцелих рубриката с него като бях в Приморско с Ники и тогава се напих от кеф като го даваха в рубриката. Ники тогава ми казваше: Айде, наздраве за новата песен на Рики Мартин. Аз бях на седмото небе.

Аз ще ги гледам и ше ти пиша. ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще ги гледам и ше ти пиша. ;)

 

Идеално. Ама да следиш и двете телевизии в 10:00 часа и в 14:00 часа и подред как са излъчвани песните, защото те ги сменят, само една песен е една и съща и тя е новата.

Даже, ако може следи до петък в тези часове, ако можеш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеално. Ама да следиш и двете телевизии в 10:00 часа и в 14:00 часа и подред как са излъчвани песните, защото те ги сменят, само една песен е една и съща и тя е новата.

Даже, ако може следи до петък в тези часове, ако можеш.

Добре, ще следя и двете. ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Джъмбо май съм мяркала.

 

 

Пфф добре, че поясни от какво си се отказала, ще се стреснах да не е от виното. :1000 (29):

 

Верно ли? Къде горе-долу? Утре ще ходя да си купувам пресата и то Джъмбо е точно до технополиса, че ще вляза да проверя. Дето ще поръчвам, че ще чакам 2 месеца..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли? Къде горе-долу? Утре ще ходя да си купувам пресата и то Джъмбо е точно до технополиса, че ще вляза да проверя. Дето ще поръчвам, че ще чакам 2 месеца..

Ооо не съм сигурна, питай някой от персонала. Мяркала съм 100%, но винаги като ходя е адската лудница, навсякъде всичко е розово и онези инфантилни детски песнички в магазина ме побъркват. :1000 (29): С две думи - мразя Джъмбо, не съм особено ориентирана. Като ходя да купувам разни замъци, къщи за кукли и прочие за деца на приятелки, пия две чаши вино преди да тръгна.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Luis Fonsi разкри в ново интервю, че английската версия на „Echame La Culpa“ ще излезе до няколко седмици.

 

Това не е добре в година, когато Рики има нова песен.

Луис Фонси повече голям хит няма да види. 100% съм сигурна. "Деспасито" беше едно много късметлийско стечение на обстоятелствата. Както Сай с "Гангнам стайл"

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луис Фонси повече голям хит няма да види. 100% съм сигурна. "Деспасито" беше едно много късметлийско стечение на обстоятелствата. Както Сай с "Гангнам стайл"

 

Не знам, Еchame la culpa продължава да е номер 1 в доста страни, номер 4 е сред най-гледаните клипове, гони милиард гледания, и е даже по-голям хит от Банята.

Еchame la culpa прави към 10 милиона на ден, а Банята едва към 2 милиона, а е само на един месец.

Не съм очаквала, че някога Рики ще се конкурира с Фонси.

http://kworb.net/youtube/

 

Дано и Рики изкара английска версия.

 

Рики с всеки изминал час клипът му все повече се изкачва нагоре сред най-гледаните клипове- от номер 90 вчера, сега вече е номер 64, а Банята все повече пада.

 

69 -3

Enrique Iglesias - EL BAÑO ft. Bad Bunny

1,787,750 7,714

 

64 +16

Ricky Martin - Fiebre (Official Video) ft. Wisin, Yandel

1,911,724 23,041

 

Банята губи по 163 000 гледания, Trap на Шакира губи по 3 милиона за седмицата. Много бързо са омръзнали- клипове на 1 месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не се заяжда с теб, а проявява чувството си за хумор. Все пак Рики Мартин е тема номер 1 тук. Много си чувствителен днес, Бог Ейдриан. :Vishenka_05:

Бог :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Немския ми бърка тотално в мозъка, утре имам контролно и нямам идея как ще го направя. Най-шантавия език, който може да съществува, милиони да ми дават няма да живея в държава, където се говори. То си е жив мазохизъм да го учиш със желание немския..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бог :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Немския ми бърка тотално в мозъка, утре имам контролно и нямам идея как ще го направя. Най-шантавия език, който може да съществува, милиони да ми дават няма да живея в държава, където се говори. То си е жив мазохизъм да го учиш със желание немския..

Аааа и аз не мога да го понасям този език. Много ми е противен. Успех утре все пак...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...