Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Eдна тема за Sims искате ли? :D Покрай Арвиту и аз си свалих тройката, обаче съм свикнала с контролите на четворката и ми е трудно. 4 е много изчистена и лесна откъм геймплей, но пък страшно скучна... все си мислех, че с експанжъните ще стане по-интересна, но засега - не. И като огромен минус отчитам постоянното зареждане за щяло и нещяло, в 3 много ми харесваше това, че може да обикаляш свободно из целия град, нямам идея защо го махнаха (всъщност може би точно за да зарежда по-бързо).

 

Нещо обаче не ми тръгва 4 от замунда, а не ми се занимава да търся какъв е проблемът.

Точно! Аз играх 4-ката декември, че си купих ново пс и посвикнах с нея, но ми е ужасно скучна, не знам защо така.

Отчитам за минус в 4-ката, че нямаш и басейн в къщата си. Може темичка, може и къщите да си покажете (може да си вземс и идея) :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Точно! Аз играх 4-ката декември, че си купих ново пс и посвикнах с нея, но ми е ужасно скучна, не знам защо така.

Отчитам за минус в 4-ката, че нямаш и басейн в къщата си. Може темичка, може и къщите да си покажете (може да си вземс и идея) :3fdb8960598fa63e:

Вече има басейни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече има басейни.

В къщите?? Аз доста рових, но не открих да може. А преди 2 месеца я играх. Нямам търпение да се прибера и да си направя новата къща. Само дано семейството ми си е там и не съм затрила и него

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): жалко, че няма как да играем онлайн и да си ходим на гости

Трудна ли е тройката? Аз съм свикнал да играя само 2. Веднъж си свалих 4 и останах много разочарован. Но 3 никога не съм я играл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудна ли е тройката? Аз съм свикнал да играя само 2. Веднъж си свалих 4 и останах много разочарован. Но 3 никога не съм я играл.

Чак трудна не е, с всички експанжъни има много неща, които могат да ти се случват и това може да направи играта по-трудна.

Има вече басейни и в 4, с един ъпдейт ги добавиха. Ако си свалите това, което е последно качено в замунда, има всичко и върви много по-добре от 3, сега играя. Ама скука... якото е само, че докато всички спят или са на работа, времето тече супер бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не можах да видя от кукерите в Ямбол. Само дето бихме толкова километри... застанали сто хиляди човека отпред и другите отзад само музика слушат. Даже и лайфа ми във фейса не стана, потресена съм. <_<
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики хич не е прост обаче- взел за текстописка на #Fiebre Beatriz Luengo заедно с мъжа й Yotuel Romero, който направи La Mordidita- гарантиран хит!.

Песента вече е номер 1 в доста страни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не можах да видя от кукерите в Ямбол. Само дето бихме толкова километри... застанали сто хиляди човека отпред и другите отзад само музика слушат. Даже и лайфа ми във фейса не стана, потресена съм. <_<

Нашите бяха предната седмица. :)

 

http://pashalova.blog.bg/turizam/2014/02/26/chenge.1242548

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашите бяха предната седмица. :)

 

http://pashalova.blog.bg/turizam/2014/02/26/chenge.1242548

 

И тук бяха миналата седмица, но този фестивал в Ямбол е по-мащабен. Имаше кукерски състави от цялата страна, от Молдова, от Гърция. Имаха много интересни програми, но...не видяхме почти нищо. Е, поне си видях любимия Бургас на връщане. :ba:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук бяха миналата седмица, но този фестивал в Ямбол е по-мащабен. Имаше кукерски състави от цялата страна, от Молдова, от Гърция. Имаха много интересни програми, но...не видяхме почти нищо.

 

Бихте път до Ямбол, за да гледате кукери?

 

You never fail to amaze.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бихте път до Ямбол, за да гледате кукери?

 

You never fail to amaze.

 

Заслужава си, интересно е, а и малко разнообразие и разходка. Аз не бях ходила там.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава си, интересно е, а и малко разнообразие и разходка. Аз не бях ходила там.

Там до вас има фестивал мисля Калипетрово Силистренско. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там до вас има фестивал мисля Калипетрово Силистренско. :)

 

Не го знаех. Сега проверих в нета, че се провежда през март. Може и там да отидем, белким успеем да видим нещо този път. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...