Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма смисъл от тях! 2 кутии дънхил шампанско и всичко е точно. :1000 (29):

 

:D

 

Това са глупости, излишни пари...

Не знам, стана ми интересно. Така или иначе на тоя етап нямам желание да ги спирам, но вече двама човека ми казват, че са ги спрели с най-силната доза за седмица. Въпреки, че първите дни са били като ударени от самолет и им е било зверски лошо. Вероятно заради силната доза никотин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D

Не знам, стана ми интересно. Така или иначе на тоя етап нямам желание да ги спирам, но вече двама човека ми казват, че са ги спрели с най-силната доза за седмица. Въпреки, че първите дни са били като ударени от самолет и им е било зверски лошо. Вероятно заради силната доза никотин.

 

Ако решиш да ги спираш само с воля ще стане и инат. Не се лъжи с разни хапченца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако решиш да ги спираш само с воля ще стане и инат. Не се лъжи с разни хапченца.

О да. Знам. Бях ги спрял само с воля за почти година, но след като си смених работата отново пропуших. И сега не мисля да ги спирам. А и цигарата е удобен фактор в разгръщането на социалните ти контакти и научаването на някой друга клюка... : D

Link to comment
Сподели в други сайтове

О да. Знам. Бях ги спрял само с воля за почти година, но след като си смених работата отново пропуших. И сега не мисля да ги спирам. А и цигарата е удобен фактор в разгръщането на социалните ти контакти и научаването на някой друга клюка... : D

 

Ххасхахахаха, дааааа... Цигарите сближават хората и отварят интересни теми за разговор. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

О да. Знам. Бях ги спрял само с воля за почти година, но след като си смених работата отново пропуших. И сега не мисля да ги спирам. А и цигарата е удобен фактор в разгръщането на социалните ти контакти и научаването на някой друга клюка... : D

Хахаха само с воля става. Примерно сега съм ги намалил, но не и отказал. В сряда си купих една кутия и в четвъртък към 22.00 часа свърши. Днеска смятах да си купувам, но може и утре сутринта. Така, че и без цигари може. Лятото пуша много по една кутия на ден, че някой път и повече.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха само с воля става. Примерно сега съм ги намалил, но не и отказал. В сряда си купих една кутия и в четвъртък към 22.00 часа свърши. Днеска смятах да си купувам, но може и утре сутринта. Така, че и без цигари може. Лятото пуша много по една кутия на ден, че някой път и повече.

В момента пуша повече от когато и да било... отива почти кутия за деня. А преди изкарвах два дни и третия до някъде.... Но на работа се държа да не излизам много да пуша и в обедната и след работа ги пуша по три наведнъж :lol:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела, Браян да не те зарибява? Доста усмивчици си разменяте напоследък... :3fdb8960598fa63e:
Гоните параноята пак. :D

 

 

Смее ли? Ако иска да го гази панагюрска мечка, нека посмее

:roll1: :roll1: :roll1: Ти не беше ли от Ловеч?

Edit: Объркахте със Стела, станахте толкова еднакви. :roll1:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...