Jump to content



Нека свалим банна на Смит!


Да отпадне ли наказанието на Смит?  

58 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Някой ще ми обясни ли каква е драмата, кой е Смит, кой е Слави, за какви снимки става въпрос :1000 (29):

Смит,пращаше на лични съобщения на всички потребители от форума голи снимки на Слави без дори да са искани. (Лично аз получих съобщението докато ядох :gun_bandana: )

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някой ще ми обясни ли каква е драмата, кой е Смит, кой е Слави, за какви снимки става въпрос :1000 (29):

 

Слави си е същият "десов" лумпен от Шумен, който го направиха "звезда" в "Господари на ефира". На Минчо братчето, онзи същият досадник от едно време. Някой му направил профил в педалски сайт и му качил някакви снимки с рунтав задник. И Славчо като орева света, че бил дискредитиран нещо, та наказаха Казаков от Габрово, че бил разпространявал снимките на ЛС. На ЛС, а не във форума и баннаха човека за 3 месеца въпреки, че на снимките не е Славчо. Сбъркана работа, но тук имаме едни заядливи деца, които явно някой много е наказвал в живота, та са така крайни с бана на Казаков/Смит.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои олигофрни дори не са разбрали, че наказанието не е за това, че е качил голи снимки на някой, а за това, че Докето си призна, че снимките не са мои, а Смит , въпреки всичко ги разпространи , лъжейки, че са мои. Намерете мои голи снимки, радвайте им се, но след като нямате или не сте сигурни кой е на тези снимки, е гнусно да създадеш подобни инсинуации. На мен форума ми е ок без Сенуж, не усещам липсата му. Дори ми е приятно да не чета гнусотията му.

 

Гласувах за НЕ, но всъщност ми е все едно. Той се изложи достатъчно и това не е малко наказаниие. Не знам с какви очи би писал пак ... Но човек без други алтернативи освен форума... Нормално е да му е мъка... Не мисля, че би сиизвлякъл поука, защото видимо детето е за психолог....

 

Освен това ми се струв по активно без Сенуж. Но ако се наложи, пак ще го игнорирам като муха

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минус? На колко години си бре пич, та иззе функциите на Господ, да решаваш казуси, за които нямаш абер от понятие?

Да се мисля за Господ? :1000 (29): Нищо подобно, изразявам си мнението, както го правят всички останали потребители на форума. А когато някой с действията си е нарушил правилата е редно да си носи последствията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се мисля за Господ? :1000 (29): Нищо подобно, изразявам си мнението, както го правят всички останали потребители на форума. А когато някой с действията си е нарушил правилата е редно да си носи последствията.

 

Да ги носи не за 3 дни, а за 3 месеца? Б`а го у мнението и изразяването.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не виждам да е умряла Рамания без спама на Сенуж. Драматизирате излишно толкова време, все едно са го убили, а не баннали временно от някакъв форум. Един месец остана и ще се върне, потрайте още малко. Нека си изтърпи докрай наказанието, за да е ясно за в бъдеще на всички, че не бива да се обиждаме и унижаваме на лична основа заради някакви чалгарки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За вас резултатите от анкетата не струват нищо. Вижда се, че няма и 60 гласа. Толкова са и потребителите във форума. А вие продължавате да си бодете очите. Може и да не се върне, така ще е добре за всички.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме, че имаше и предишна анкета, в която също резултатите бяха красноречиви. Спамерчето да си изтърпи наказанието докрай, по-голямата част вече мина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Не много сигурно защото по едно време беше казал че няма намерение да се връща

Той това си го говори, но всеки ден е тук, като гост. :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...