Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз подгрявам за наградите. На половинка водка :1000 (29):

 

Аз, ако почна сега, след час и половина ше съм лом, а след три ще съм спящ. Няма ли да сдадеш багажа до края на церемонията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде на 22 декември в 1:30 часа сутринта ще предават директно на живо във фейса церемонията по кръщаването на новия круизен кораб в Маями, където ще пее Рики :P

https://www.facebook.com/MSC.Cruises.USA/vi...i4-orXvNNzHRXIc

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече не мога да пия и чаша твърд алкохол. Веднага зверско главоболие... много тъпо. А вторник съм на коледно парти. Ще бера срам :))

 

:( Ужас, съчувствам ти. Вино поне можеш ли? Или бира, мартини?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, ако почна сега, след час и половина ше съм лом, а след три ще съм спящ. Няма ли да сдадеш багажа до края на церемонията?

Не ми пречи! Така ми минава сценичната треска, а ще съм мн скандален

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне... може бира и малко бяло вино. Червеното ми е**ва мамата...

 

От червеното и мен ме боли главно на сутринта. Добре бе, не можеш ли да намериш някъв супер голям специалист невролог (ако ще и до София да идеш), за да се разбере каква е причината за това шибано главоболие? Аман вече от него, бахти..

 

Спомняш ли си да си прекарвал вирусна инфекция малко преди да се появи? Щото аз преди години изкарах една инфекция и седмица-две по-късно развих разстройство на вегетативната нервна система - демек главоболие - особено при стрес. И пих някви хапове известно време и след това нервите се регенерираха от само себе си и изчезна. Но ме мъчи поне 4-5 месеца.

 

Другото е да идеш на някой лечител. В Стара Загора има една ТОП енергийна лечителка и в София има един. Това са почти последните останали от поколението на ясновидците и лечителите от 80-те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От червеното и мен ме боли главно на сутринта. Добре бе, не можеш ли да намериш някъв супер голям специалист невролог (ако ще и до София да идеш), за да се разбере каква е причината за това шибано главоболие? Аман вече от него, бахти..

 

Спомняш ли си да си прекарвал вирусна инфекция малко преди да се появи? Щото аз преди години изкарах една инфекция и седмица-две по-късно развих разстройство на вегетативната нервна система - демек главоболие - особено при стрес. И пих някви хапове известно време и след това нервите се регенерираха от само себе си и изчезна. Но ме мъчи поне 4-5 месеца.

 

Другото е да идеш на някой лечител. В Стара Загора има една ТОП енергийна лечителка и в София има един. Това са почти последните останали от поколението на ясновидците и лечителите от 80-те.

Ооо ходих.. Вече се предадох.

Ще чакам да ме опее някой. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш ли да спиш с мен, любов моя,

кажи ми.

След това ще си тръгна утре.

Трябва да те забравя, ще ти кажа "Сбогом".

 

Сбогом

Трябва да ти кажа сбогом

Взех да полудявам

Луд, луд, луд, луд за любовта ти

Сбогом

Трябва да ти кажа сбогом

Взех да полудявам

Луд, луд, луд, луд за любовта ти

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...