Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Присъствието ми... Де да знам има хора, който винаги съм дразнел, ама честно казано, деме ми на шалтера

Това ми прави впечатление, че са едни и същи. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Докато чакам от Кауфланд да се обадят след като вчера подадох там, нали всеки ден обявите и звъннах на едно заведение, то се оказа Малибуто. Викам си- да бе само за бар съм. Казаха ми,че като отида там да търся управителя и аз им отвърнах, че по обяд ще отида. Чудих се изобщо да влизам ли, то точно до Планета Пайнер клуб е. Реших най- накрая,че ще вляза след като говорих с моя Ники по телефона пред бара. И влизам аз, дойде управителят, а той един готин мъж. Каза ми: Здравейте, не сте ли малко млада (малка) за работата?

И аз му отговорих,че не и че съм 82 набор и че съм работила все по заведенията. Той ме питаше къде съм работила казах му за Инканто.

Питаше каква заплата искам, отговорих му 500 лв.

Той пък ми вика само 400 лв можел да ми даде, работата била работи се 6 дена на 8 часа на смени- първа смяна от 7:00:16:00, 2-ра смяна от 16:00:00:00, че даже и до 1:00:1:30 часа сутринта и 1 ден почивка имало, аз си избирам кога да почивам. 20 дена платена отпуска ама я давал само зимата. Плащал на 5-то и 20-то число. Работата била трябвало да мия чашите от бара и нещата в кухнята- като там имало само торти, мелби и палачинки правят- нямало неща за миене както в ресторантите. Обаче пак няма миялна машина. Иначе вечерта се прибираш с колегите, управителят плащал таксито, ако те прибира пък бармана с колата си нищо не му плащаш, защото понякога като се прибираш с колегите може да доплатиш 1 лв или стотинки. Управителят давал всяка всяка вечер по 4 лв за такси общо за всички, които живеят в Изгрев, Славейков, центъра, не и Меден рудник, затова ме питаше откъде съм.

Каза ми,че той бил управител вече 18 години в това заведение, готвачката му едната я има вече от 20 години, другата му готвачка била от 2-3 години, едната му миячка от 7-8 години. Записа ме като ме питаше на колко години съм, викам в понеделник 35 правя и той вика браво. Щял да ме има предвид. Аз се чудя. Не ми харесва заплащането и че се работи до толкова късно, и че няма миялна машина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато чакам от Кауфланд да се обадят след като вчера подадох там, нали всеки ден обявите и звъннах на едно заведение, то се оказа Малибуто. Викам си- да бе само за бар съм. Казаха ми,че като отида там да търся управителя и аз им отвърнах, че по обяд ще отида. Чудих се изобщо да влизам ли, то точно до Планета Пайнер клуб е. Реших най- накрая,че ще вляза след като говорих с моя Ники по телефона пред бара. И влизам аз, дойде управителят, а той един готин мъж. Каза ми: Здравейте, не сте ли малко млада (малка) за работата?

И аз му отговорих,че не и че съм 82 набор и че съм работила все по заведенията. Той ме питаше къде съм работила казах му за Инканто.

Питаше каква заплата искам, отговорих му 500 лв.

Той пък ми вика само 400 лв можел да ми даде, работата била работи се 6 дена на 8 часа на смени- първа смяна от 7:00:16:00, 2-ра смяна от 16:00:00:00, че даже и до 1:00:1:30 часа сутринта и 1 ден почивка имало, аз си избирам кога да почивам. 20 дена платена отпуска ама я давал само зимата. Плащал на 5-то и 20-то число. Работата била трябвало да мия чашите от бара и нещата в кухнята- като там имало само торти, мелби и палачинки правят- нямало неща за миене както в ресторантите. Обаче пак няма миялна машина. Иначе вечерта се прибираш с колегите, управителят плащал таксито, ако те прибира пък бармана с колата си нищо не му плащаш, защото понякога като се прибираш с колегите може да доплатиш 1 лв или стотинки. Управителят давал всяка всяка вечер по 4 лв за такси общо за всички, които живеят в Изгрев, Славейков, центъра, не и Меден рудник, затова ме питаше откъде съм.

Каза ми,че той бил управител вече 18 години в това заведение, готвачката му едната я има вече от 20 години, другата му готвачка била от 2-3 години, едната му миячка от 7-8 години. Записа ме като ме питаше на колко години съм, викам в понеделник 35 правя и той вика браво. Щял да ме има предвид. Аз се чудя. Не ми харесва заплащането и че се работи до толкова късно, и че няма миялна машина.

 

:helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

Как може да казваш 500 лв? За бой си. А тоя се подиграва...

 

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

Как може да казваш 500 лв? За бой си. А тоя се подиграва...

 

Колко искаш, 1000 лв.?

 

А пък от Mtel не спряха да ми звънят с предложения. То не беше 3 пъти, после днес един мъж докато отивах към центъра. И на него му повторих 1000 пъти, че няма да приема Коледните им оферти, а ще изчакам догодина да ми свърши договора. С брат ми ще ходим да гледаме, защото той ще ми избере най-хубавото предложение да не се набутвам аз като разписвам,а и ще спирам другата карта на Ники дето я ползва,че е на мое име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне 700 искай. Те тия и под минималната ще ти дават, добре ли са?!

 

Никой няма да даде 700. До 500 дават, тука се изненадах ,че дават 400. Даже ме питаше в Инканто колко са ми давали викам 460, той вика тука 400.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, поне 600-700 лв. Бургас е голям град, не е някакво градче, където нямат възможности да плащат. Особено лятото такива обороти правят по заведенията, че може и 800 лв. спокойно да им дават. Как може човек да си търси работа с нагласата за мизерна заплата и да си я иска даже...не знам.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, поне 600-700 лв. Бургас е голям град, не е някакво градче, където нямат възможности да плащат. Особено лятото такива обороти правят по заведенията, че може и 800 лв. спокойно да им дават. Как може човек да си търси работа с нагласата за мизерна заплата и да си я иска даже...не знам.

 

Това си го мечтаеш ти. Никъде в Бургас не дават 700- 800 лв специално по заведенията за миячка, хигиенист.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото е нужно! Не си ти този, който решава

Вместо да киснеш по цял ден по форума купи един буквар.

Не виждате ли, че от вашите глупости народа спря да пише или изобщо да влиза.

Простотията е нетърпима напоследък.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си го мечтаеш ти. Никъде в Бургас не дават 700- 800 лв специално по заведенията за миячка, хигиенист.

 

Тогава опитвай на други места, защо се примиряваш? Някои продавачки взимат много повече и нищо не правят. Търси начин за развитие, докога на 500 лв?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава опитвай на други места, защо се примиряваш? Някои продавачки взимат много повече и нищо не правят. Търси начин за развитие, докога на 500 лв?

 

Ти едва ли не 500 лв не ги смяташ за пари. За мен са пари и са ми добре дошли. Като седиш в къщи и толкова няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, за разлика от някои други хора, ти не си проста и мързелива. Търси си и в друга сфера работа. Можеш да вършиш много неща и да се научиш да вършиш други. Цял живот миячка за 400-500 лв ли ще стоиш? Като те питат вече колко си взимала, лъжи, че е 600лв поне. Такава заплата си е подигравка в днешно време вече. Всичко е супер скъпо. Ако тръгнеш с 460лв да си плащаш сметките, за ядене няма да ти остане почти нищо, да не говорим за албуми на Рики.

 

Стискам палци да изскочи нещо по-бързо.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти едва ли не 500 лв не ги смяташ за пари. За мен са пари и са ми добре дошли. Като седиш в къщи и толкова няма.

 

Пари са, но са малко. Мисълта ми е, защо нямаш желание за някакво развитие независимо в каква насока. Примерно да изкараш курс по нещо, да учиш език, да запишеш някакво образование или каквото ти е на сърце. Така не само, че си обогатяваш знанията, културата, и изобщо като личност, а и ще имаш много нови възможности за по-високо платена работа, за срещи с различни хора, за нови хоризонти...

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава опитвай на други места, защо се примиряваш? Някои продавачки взимат много повече и нищо не правят. Търси начин за развитие, докога на 500 лв?

:mf_surrender:

Докато работи миячкаме съмнява и толкова да взема. В крайна сметка, нито образование има, нито някакъв друг опит, че да я вземат продавачка. Освен в магазин за хранителни стоки, където пак ги гърчат и взимат горе долу същите пари. За магазин за дрехи, палфюмерия и т.н.т няма визия, не знае език, няма опит с пари и отчети. На 35 години станала, а не е работила нещо по-различно от миячка. Нормално шефа на заведението да й се чуди, че била млада. Сигурно само циганки и баби работят миячки и чистачки на кухни и кенефи.

И вие й правите лоша услуга, като й давате съвети да искала повече, никъде в БГ миячка не взима повече. И във Варна и в София ако щеш, толкова е. Това все пак е ниско платената професия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

Докато работи миячкаме съмнява и толкова да взема. В крайна сметка, нито образование има, нито някакъв друг опит, че да я вземат продавачка. Освен в магазин за хранителни стоки, където пак ги гърчат и взимат горе долу същите пари. За магазин за дрехи, палфюмерия и т.н.т няма визия, не знае език, няма опит с пари и отчети. На 35 години станала, а не е работила нещо по-различно от миячка. Нормално шефа на заведението да й се чуди, че била млада. Сигурно само циганки и баби работят миячки и чистачки на кухни и кенефи.

И вие й правите лоша услуга, като й давате съвети да искала повече, никъде в БГ миячка не взима повече. И във Варна и в София ако щеш, толкова е. Това все пак е ниско платената професия.

 

Мен ме е яд, че не иска да се развива. Спряла се е на едно място и не помръдва, примирила се е. Ако има желание и амбиция може да направи много неща за себе си.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, снощи получавам нотификация във фейса - някакъв дърт пергиш - управител на известен хотел в Пловдив - ми лайкнал поста на стената на моя любим, дето му честитя рождения ден. Ама тоя пост е от преди 10 месеца... Цъкам да видя как изглежда въпросния пергиш - мяза на мазен пендел. И днеска излизам и го виждам навън, облечен с женско кожено палто от тия с космите. :roll1: :roll1: WTFFF

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо да киснеш по цял ден по форума купи един буквар.

Не виждате ли, че от вашите глупости народа спря да пише или изобщо да влиза.

Простотията е нетърпима напоследък.

Айде не ме поучавай точно ти, ами погледни себе си, да не почна аз да говоря. Знаеш ли колко обичам такива като теб "Всичко мога, всичко знам" ... Смешкооо

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

Докато работи миячкаме съмнява и толкова да взема. В крайна сметка, нито образование има, нито някакъв друг опит, че да я вземат продавачка. Освен в магазин за хранителни стоки, където пак ги гърчат и взимат горе долу същите пари. За магазин за дрехи, палфюмерия и т.н.т няма визия, не знае език, няма опит с пари и отчети. На 35 години станала, а не е работила нещо по-различно от миячка. Нормално шефа на заведението да й се чуди, че била млада. Сигурно само циганки и баби работят миячки и чистачки на кухни и кенефи.

И вие й правите лоша услуга, като й давате съвети да искала повече, никъде в БГ миячка не взима повече. И във Варна и в София ако щеш, толкова е. Това все пак е ниско платената професия.

Прав си, миячка/чистачка се смята за най-ниската професия. Циганки с осми клас и пенсионерки го работят. И парите са около минималната заплата. Таня е млада със средно образование а сама се забива на дъното.Тя и друго не си търси.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неудобни часове за концерта на Планета- едни ще гледат турски сериал, друг ще гледа "Откраднат живот", трети ще гледа Новини, четвърти някой филм, пети "София- Ден и Нощ и Биг Брадър. Аз къде да се вредя на двата телевизора? :S

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...