Jump to content



Препоръчани коментари

Благой Найденов и ДесиСлава се събраха!

 

blagoi-naidenov-i-desislava-se-sabraha-eto-kak-mma-boeca-i-se-obiasni-v-liubov-1.jpg

Край на раздялата. Благой Найденов и ДесиСлава ще посрещнат заедно новата година, узна HotArena.

 

 

 

За това подсказа последното фото, което спортистът е пуснал в мрежата. То е от рождения ден на сина им Борис, който навърши преди дни 1 годинка на пищно парти с много гости.

 

 

 

„Обичам ви!“, написа Благо, а на снимката и двамата гушкат бебчето, като Деси е прегърнала и любимия си. Пайнерката не е пропуснала да коментира кадъра и е написала: „И ние теб, татиии!“.

 

 

 

Напомняме, че преди Коледните празници плъзна слух, че Десислава и Найденов са се разделили и не живеят под един покрив от две седмици. Говореше се още, че певицата се е изнесла от жилището им, заедно с Борис, и са се преместили при майката на блондинката в Пловдив.

 

 

 

Коледата и рождения ден на детето очевидно са стопили ледовете в отношенията на двамата родители и са взели отговорното решение – да продължат заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита нова годинаааа, много здраве и една нова стара Десислава пожелавам! А на последното ѝ стори носът е странен. Май го е пипала след раждането, или? Тя къде е пяла на НГ , някакви отзиви?

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, много са сладки на снимката. Беше ми станало тъпо, че уж се разделили, тя тъкмо роди, обича си го и би било гадно да се развали всичко. И какви са тези глупости за физиката й, все пак има и любов, тези глупости с килограмите и всичко останало са важни в началото. Не че трябва да заприличаш на слон, но ако човекът те е обикнал, връзката ще се развали заради нещо много по-голямо. Иначе любов никога не е имало... Пък и Деси вече изглежда ok, манията й с разтяганията й по клипове е още преди да забременее или Благой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е този нос от Десислава? Нищо му нямаше преди, че да си го бута, сега гледах интервю след концерта в Арена Армеец и профилът й изглежда нереално, направили са го като топлийка. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само глупости ама за жалост достига до някакви успехи с тия глупости и това току-виж я поощрило за още такива. "Много съм добра" си е някакво там средно хитче, а "Да вдигнем шум" категорично е един от хитовете на зимата- една от най-гледаните по празниците, а и откакто е излязла (гледам, че за изминалото денонощие е на 4 място месец и половина след излизането си :helpsmilie:). И по дискотеките я въртят, вероятно и по махалите е една от любимите. И в Арена силен прием. Целта на ДС е постигната.

На мен най-смешно ми стана в интервюто като говореше за парчето как го направила с Фики набързо, за клубовете, и после тръгна да обяснява "Знам, че феновете ми са недоволни" и очаквах да каже "недоволни от песента, че е много дива", а тя моля ти се каза "недоволни задето няма клип". :roll1: Тотално е загубила връзка с реалността. :1000 (29):

 

Поне в семеен план изглежда щастлива, а реално това е най-важното за един човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това интервю е скандално жалко , даже не ми е и смешно вече... 40 годишна жена за празниците да пожелае... да не увеличават тока... Започва да копае дъното май

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да си обясня защо след като на 5 фена тук не им харесва "Да вдигнем шум" си мислят, че това обобщава цялата и фенска маса. Ми на повечето хора извън форума си им допада и точно затова песента стана хит. Не съдете по 5-те фена тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и мен ме кефи песента хихи. Много е здрава, става за купон, но дотук. Като фен на Десислава, който я следи с години знам, че тя може мнооого повече от това, което предложи през 2018, и говоря като цяло, а не само за тази песен. Но то и в интервюто си личи, че една предна моя теория е вярна и тя самата не си счита годината за пълноценна, явно затова и пусна такива работи, колкото да се отчете в клубовете.

Чакаме песните от Ганев и Драганински, там вече очакванията ми са по-големи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната снимка, която си е качила във Фейса е ужасна. Не прилича на себе си. Моля Ви, кажете, че е фотошоп, а не някоя безумна операция! И как само всички в коментарите ѝ пишат колко е красива, направо да повърнеш...

 

Тази жена на стари години май ще се окепази и излага... Честно, взе много да ме дразни. Егати...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стари години е доста неуместно - какво точно й е старото?В момента си е в една от най-добрите женски възрасти. Достатъчно млада, за е в разцвета си и достатъчно порастнала, за да има житейски опит. Остава само да си насочи потенциала в смислени проекти, отговарящи на възможностите й. Дано все пак не се води по плиткоумието на околните, дето и приказвали, че трябва само за дискотеки да работи, вместо над неща, които и тя да харесва. Стига се е принуждавала да се чуди как повече бързи пари с бързи бози да изкарва. Стига толкова циганизация. Време е да стане отново Деси Слава. Колкото до снимките дето качва, то си личи, че ги пипа с разни приложения на телефона. Често са леко деформирани. Ама е разбираемо да го прави. Всички го правят. А и нея специално я изядоха с парцалите и жълтите сайтове, че и фенове на тема външен вид. Така че сега, дори и в манекенски мерки да влезе, при тази нулева толерантност, пак ще си има комплекс, че ще я критикуват за всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупавота е , а сега Галена и Благо ѝ влияят така, че да се отдалечи от онзи образ, който я прави Деси Слава. Сега е поредната чалгарка в мазни кючеци. Още много хляб има в нея, а само как се дънк. И глупостите в онова интервю... Как раждането на сина ѝ я стимулирало да твори .... какво точно? Песни като последната гадория с Фикрет ли? Мерси...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупавота е , а сега Галена и Благо ѝ влияят така, че да се отдалечи от онзи образ, който я прави Деси Слава. Сега е поредната чалгарка в мазни кючеци. Още много хляб има в нея, а само как се дънк. И глупостите в онова интервю... Как раждането на сина ѝ я стимулирало да твори .... какво точно? Песни като последната гадория с Фикрет ли? Мерси...

Link to comment
Сподели в други сайтове

само че Галена я върна в играта

 

:1000 (29):

 

Галена много хуманна ще се окаже, сигурно затова веднага е звъняла, като е разбрала, че Деса се връща в Пайнер за дует, за да я връща в играта и от добро сърце! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом едната нова песен ще е на Драганински очаквам именно нещо като "Не го прави". Десислава като говореше за новите две парчета каза, че това на Ганев е поп-фолк, а за другото си замълча, навярно то е повече поп.

Докато очакваме синглите да вдигнем още шум за един от турбо смашовете на сезона! :1000 (6): Мега яката! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се кефя, че кючека и стана сериозен хит. Ще мине всеки момент оригинала по гледания. Дори си я пускам от време на време.

 

Но като цяло вече нямам очаквания, че ще видя и чуя старата Деси Слава, по която припадах... Просто средата и я оромени. Нито визия, нито глас, нито поведение имат общо с ДесиСлава до 2015...

Все пак очаквам да чуя Любовта не умира. Но не смея да мечтая...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да не видим отново онази Деси Слава, която не познаваше граници в самопродуциращия си период, но считам, че нямаме основания да смятаме, че няма отново да видим онази Деси Слава от 2016, което е най-близкото до нея, откакто е в Пайнер. Бих се кефил дори и на още диви комерси от Деската, стига да са заобиколени от други проекти на по-високо ниво. Мисля си, че все някога ще пусне и фолклорните песни, според мен и самата тя знае кой жанр ще я храни на старини и може в близкото бъдеще да започне да подготвя почвата вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е песента !!!
Не я спирах!

 

 

Уникално и е това парче. Къде отиде тази ДесиСлава и смята ли да се връща :feminist_en:
Чакаме я! Обожавам и видеото!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...