Jump to content



Препоръчани коментари

Днес ще си получа най-новия албум на АНЕЛИЯ от склада на фирма"Пайнер" . Бих казал ,че песента " Дай ми още " и на мене ми харесва страшно много , аз не съм верен почитател на певицата , но ми допадат проектите които пуска от две ,три години

АНЕЛИЯ е талантлива , харизматична , различна , провокативна в музикален аспект и това и носи много полужителни дивиденти .

Желая много успех на албума , този албум е един от най-любимите ми сред дискографията на АНЕЛИЯ там тя е по-различна , тя просто вдигна летвата и със обложката на проекта , Браво много се радвам че имаме такива изспълнители които залагат на нещо ново и различно от предходните си албуми и проекти ! :whistling:

Жени Димова, ти ли си :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...


Bonus:
Ето тук можете да ми помогнете за избора на най-добрите колаборации на Анелия. Ще бъдат включени във фен компилация. ;) Обложката е готова и бих я показал, само на най-върлия Шононо фен.
Ако има тема, не съм я видял и се извинявам.
Link to comment
Сподели в други сайтове

В тоя форум Анелия винаги го яде яко, ама извън него си е топ :3fdb8960598fa63e: Реално погледнато няма друга с такава комбинация от комерсиални хитове, народна любов и новаторство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
преди 9 часа , Beat. каза:

 

Искрено се надявам целия кокошарник да гастролира с тоя десен за пердета, купуван на промоция от пазара в Димитровград, в Колодрума. Ако не друго, поне ша е забавно за зяпане после в тубата, като го качат, то и бездруго никой не го вълнува кой какво и дали изобщо ще се пее във въпросната зала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Искрено се надявам целия кокошарник да гастролира с тоя десен за пердета, купуван на промоция от пазара в Димитровград, в Колодрума. Ако не друго, поне ша е забавно за зяпане после в тубата, като го качат, то и бездруго никой не го вълнува кой какво и дали изобщо ще се пее във въпросната зала. 

И Джена опъна подобен тоалет на някакво участие, май и на плаж го беше резнала малко и приспособила съобразно. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...