Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кьотките от кокошкарника да се учат !!!

Виждам, че Преси прекрасно е научила просенето на бис - 05:13 :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво се оказа сега? Уж Галена е лидерка,а пак изкопирала Риана с куклената кутия. :1000 (29):

Галенови много упрекваха Андруша, че копира, ама за тяхната стане ли дума естествено си мълчат :1000 (29):

Андруша като копира поне получава по-мощен бис от всички останали "лидерки" :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенови много упрекваха Андруша, че копира, ама за тяхната стане ли дума естествено си мълчат :1000 (29):

Андруша като копира поне получава по-мощен бис от всички останали "лидерки" :1000 (19):

Андреа беше истинска лидерка,която промени изцяло чалгата. :Vishenka_05: Ще я гледаш ли днес в Папараци?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа беше истинска лидерка,която промени изцяло чалгата. :Vishenka_05: Ще я гледаш ли днес в Папараци?

Леле, верно ли ще е в Папараци? Отдавна не беше давала интервю някъде, или аз не съм в час :1000 (29): Ще я гледам значи :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

да за това след Пайнер няма пукнат хит и е на 10-та глуха :roll1:

 

0015532001481117908_big.jpg

"Строго забранено" е много по-голям хит от всичките песни на Галя тази година,а Витамин е мнооого по-успешна от всичките английски повърни на Смядово.Не ме карай да търся кофти снимки на Галена,със сигурност са повече от тези на Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

да за това след Пайнер няма пукнат хит и е на 10-та глуха :roll1:

 

0015532001481117908_big.jpg

И къв' ти е проблема със снимката на Андруша? Та тя се радва на успеха на своята половинка, с която е вече 11-та година не заради финансовото му положение, за разлика от вашата "лидерка", но е достатъчно обсъждано и няма смисъл да задълбавам темата, отдавна не съм влизал в подобни спорове, не смятам и да влизам. Много ограничен народ е българския, жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...