Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според вас Луна и кой/кои ще са номинирани?

+Дебора и Захажаева. Първата ще я номинират заради напиването, а втората ги хапе много още от влизането си.

Макар че има вероятност и Dee, Кирил и Динко да номинират стратегически Джино.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ко ши идем?

"Направи ми закуска!" :1000 (29):

 

Милата много насериозно се е взела. Наистина ли толкова няма реална представа за себе си и случващото се наоколо, или прекалено го играе "театро"?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Направи ми закуска!" :1000 (29):

Милата много насериозно се е взела. Наистина ли толкова няма реална представа за себе си и случващото се наоколо, или прекалено го играе "театро"?

Това е просто образ,за да се сети България пак за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е просто образ,за да се сети България пак за нея.

Добре, де - образ. Но с цената на какво да се сети България за нея? Та повечето ще я вземат за луда. Не знам, на мен не ми допада ролята, която е заела. Мисля че все пак има някакъв интелект у Луна, и ако си беше избрала ролята да показва, че това наистина е така, то щеше да впечатли България.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, де - образ. Но с цената на какво да се сети България за нея? Та повечето ще я вземат за луда. Не знам, на мен не ми допада ролята, която е заела. Мисля че все пак има някакъв интелект у Луна, и ако си беше избрала ролята да показва, че това наистина е така, то щеше да впечатли България.

Знам ли я.Видя,че предния път се получи сега опитва пак.Явно решила,че лоша реклама няма. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна пръскаааа. Трябва да ги подлуди тези измислени випове, които са дошли на хотел май. Боклуци, особено това нещо - Динко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия що ѝ играя в цирка на лудата Луна? Не стига, че си позволява да обижда всички, а и физически им посяга. Нали уж е забранено!? Ама давай сеир да има.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...