Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ииии начи. Язък. Тва щеше вече да е тотален удар. Двете луди и геят в една къща. :phpgrin2:

:lol:

 

Захажаева:

-Джино как те плю в едно предаване... а ти гледа ли аз как те плюх в предаването?

 

:1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Брадъра трябваше да се бръкнат повечко и да отправят неустоима оферта към Пеньо. Той е бедничък, няма логика да откаже. И без това цялата държава го знае, още малко излагация в ефира нямаше да навреди кой знае колко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сефте видях кон на кон! Най-лудите в едно този сезон, Захажаева кралица! Ще мачка всичко живо тая' жена, а Луна на нечовешките условия ще прави голям цирк. Като цяло се заформя един хипер откачен сезон, нямам търпение да се изтрепят всички вече :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Брадъра трябваше да се бръкнат повечко и да отправят неустоима оферта към Пеньо. Той е бедничък, няма логика да откаже. И без това цялата държава го знае, още малко излагация в ефира нямаше да навреди кой знае колко.

Пеньо го е много страх от славата, сигурно много са го тормозили след участието му. Веднъж с мои познати го видяхме по улицата и като те го повикаха той побягна с пълна скорост... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Брадъра трябваше да се бръкнат повечко и да отправят неустоима оферта към Пеньо. Той е бедничък, няма логика да откаже. И без това цялата държава го знае, още малко излагация в ефира нямаше да навреди кой знае колко.

Аз тук научих за него, съучениците ми също не го знаеха.. по-малките не сме чували за него, тъкмо още повече популярност ще набере

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пеньо го е много страх от славата, сигурно много са го тормозили след участието му. Веднъж с мои познати го видяхме по улицата и като те го повикаха той побягна с пълна скорост... :D

Горкото.. ако влезе го признавам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...