Jump to content



Online: Яница - Изкушение


Препоръчани коментари

Още един интересен факт - "Хубаво го запомни" и "В пет ми звънни" са с повече споделяния.

 

Което не е за вярване. Първо, че "Няма да ме купиш" беше по-голям хит по дискотеките от "В пет...", второ, че там Галин помага, очаква се феновете му да са ударили по едно рамо.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Което не е за вярване. Първо, че "Няма да ме купиш" беше по-голям хит по дискотеките от "В пет...", второ, че там Галин помага, очаква се феновете му да са ударили по едно рамо.

 

То па Галин щото нали една грандиозна фенска маса има... мани, мани.

 

Яничка вшнаги ми е била евтинджос, дори и с първия си хит "2 в 1", но ... тази песен ми е най-най-най-най любимата.

Адска музика, текст, интересни кадри и т.н., и т.н. Дано има успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална, музикантска песен с хубав текст - браво, Императрице! :notworthy: Също така е смазала със скандални визии във видеото. :1000 (33): Струваше си чакането определено! :mbounce:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път не мога да не призная, че песента е страхотна. Радвам се, че най-сетне Яница избяга от познатия бийт, с който беше забила. Прекалява с голотията в клипа обаче. Мисля, че не прави разлика между провокация и вулгарност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересна, лековата песен която напомня и е по-скоро като песните които бяха модерни преди 10-12 години. Не е нещо по-различно от тях, но е нетипична от комерсиалната вълна, която е в момента. Честно казано ми е най-слабата песен на Яница от "Нито минута" насам, но е някакво разнообразие за самата нея. Пашев е предложил нещо, което не е съвсем в неговият стил, разграничава се. Видеото не е кой знае какво..... една симпатична Яница и дотам. Не мисля, че ще е от песните, които ще слушам повече от 2-3 дни, защото много бързо ще ми омръзне, а и не я виждам като хит, но имаше нужда от такава, определено. Не може винаги да се залага на едно и също. Добре прави - за всеки по нещо, за всяка песен си има публика. Аз лично си харесвам песните като "Всичко чуждо пожелаваш", "Вземай задължително", "Грешната", "Върнах ти го", "Хубаво го запомни", "В пет ми звънни" и горе-долу "Фуклата". На друг ще му допадне тази и още някоя друга и така..... Нека си прави разнообразни песни, защото хората имат различен вкус.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Яница е разбила, брутална песен! Тази жена няма слабо 2-3 години вече, за мен тя е една от най-големите мистерии в поп фолка. Стана топ име, синоним на различно, интересно. "Фуклата" не й се получи колкото "Няма да ме купиш", но тази вече да и даже има шансът да я мине според мен,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е жестока, леко меланхолична и провлачена, леко мазна, леко ретро ... много напомня на 2002-2005. Не знам дали ще бъде голям хит, но Яница отново направи нещо доста слушаемо.

 

Клипа е много добър, но само последната визия на Яница е нормална ... защо изглежда така нелепо?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...