Jump to content



Online: Анелия - С тебе ми е най


Препоръчани коментари

Доста елементарно за възможностите на Анелия. Банални отсвири, рими, клип, модели. Имам чувството, че тая вече жена вече би пуснала каквото и да е, само и само да има нова песен. И помен няма от Анелия, дето пееше Токичовите романтизми. И в стремежа си да бяга от този си период като дявол от тамян стигна до там да се циганизира повече от необходимото. Доскоро поне от време на време експериментираше и с повече поп неща, дори регетон и дъбстеп, ама вече и това не прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

какво и е на песента, бе? след "На Маями" си е шедьовър... преувеличавате както винаги, много зарибява даже! Не натоварва, даже обратното... идеална е за купон! Хит ще е!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ма глупачко, защо ми пееш "С тебе ми е най-злятко" като имаш "Вярвай"?! Защо при текст, в който се пее за най-истинските неща ти избираш да клипираш такъв оцет... Потрес, този жанр ще си отиде, защото тези хора очевидно искат да пеят пред пияници и това е. Техните песни не следва да са предназначени да си ги пуснеш у дома, докато си пиеш кафето КАКТО БЕШЕ ПРЕДИ! А тази жена беше и от най-различните дори... На всичко отгоре това и хитов потенциал няма. Но спирам, не си заслужава...

+1 Запрати "Вярвай" при "Забранявам си", "Да ти вярвам ли" и т.н., за да клипира поредна мангалщина. :1000 (27): Все повече ми е жал за феновете й, просто се е превърнала в нарицателно за деградация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

какво и е на песента, бе? след "На Маями" си е шедьовър... преувеличавате както винаги, много зарибява даже! Не натоварва, даже обратното... идеална е за купон! Хит ще е!

"На Маями" не трябва да бъде обсъждано дори, изобщо ако реши да направи още един дует с тези трябва да я затворят.

Иначе не мисля, че преувеличавам. Не мога да приема, че заряза толкова хубава песен и снима това, не мога да понеса приликата с песента на Роксана. Просто когато е любим изпълнител е много тъпо да си затваряме очите. Едната ми рапира в някаква боза ужасна след като всички я чакат да се завърне с гръм и трясък след майчинство, другата ми прави дует с Ричи и компания, после пуска друго подобно. И това са певици със златна дискография, добре че са им дуетите и на двете тази година, че да има какво да слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Вярвай" е просто божествена песен. Уникална е! Но ме кефи как Анелия демонстрира тоталната си неадекватност, пуска песни, дуети и фючеринги както едно време Андреа. Как да не й се кефиш?! Що го прай, и тя не знае, но да има, да има за всекиго по нещо. Някакъв антипод на Галена ми се види - нищо не избарва, вие там като пребита кучка и туй то.

Евалата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го виждам като голям хит това. Текстът е доста зле, музиката ми е като от 2-3 различни песни, събрани в една. На светлинни години е от "Дай ми още". :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обяснете ми къде и какво са ѝ мега якото, приличното и приятното в тази песен?! Направо ме изумяват някои...

Пускайки си песента се запитах: "Ама, това песен на Анелия ли е?". И веднага това парче ме подсети за подобно на Роксана. А нали Анелия е категоризирана за певица "А" група, а другата "Б" такава? И снощи като гледах клипа пък се учудих за голямата разлика в съотношението на харесване и съответно нехаресване на клипа и голямата, с пъти в повече в полза на "вдигнатия палец"...

 

Докато феновете на тази музика не се осъзнаят и не изградят в себе си някакви по-високи критерии, жанрът ще продължава да да става все по-пошъл и елементарен! Язък за големите усилия на всички, които спомогнаха поп-фолкът да придобие едно добро лице (като цяло) в златните си години (2000-та - 2007/8-ма), след като след този период съсипаха всичко това, което се градеше толкова трудно, но все пак успешно, като в голяма степен бяха накарали голяма част от масовия български слушател да признае, че и в поп-фолка може да има качество и смисъл... А сега отново тези хора се отвратиха и заклеймиха жанра... И може би по-жалкото, което е, с простотията и пошлостта си накараха дори заклетите ѝ почитатели да се отдръпнат...

 

Не искам да звуча като поредния форумец, който плюе по поп-фолка, по-скоро има някаква тъга в мен, че музиката, с която израснах и която ми е давала много емоции в онези години, сега на доста моменти ме отвращава...

Жалко е, че песни, прокламиращи така да се нарекат някакви ценности като любов, чувственост, тъга от раздяла и други подобни "блудкави" любовни "простотии", възпети в наистина шедьоври в тази музика като например: "Феникс" и "Очакване", "Шампанско и сълзи" и "Седем дни", "Мистерия" и "Птица скитница", "Като птица" и "Влюбих се опасно", "Залезът и зората" и "Стрелките спират", "Свят без любов" и "Лед и огън", както и "Всичко води към теб"...

Сравнете само тогавашните песни със сегашните. Та то само на база "заглавие" положението е смайващо, какво остава за съдържанието...

 

Айде, честито на кефещите се на подобни на тази песен! Поредна нота в музикалната книга "Опростачването на поп-фолка / чалгата!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все повече затвърждава мнението ми, че хубавите песни през годините в кариерата й са чиста проба късмет!

Е, не е като да е имала 10 добри песни, в крайна сметка едно 80% от клипираните й песни са прекрасни, от периода с Токича почти няма нещо слабо всъщност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не е като да е имала 10 добри песни, в крайна сметка едно 80% от клипираните й песни са прекрасни, от периода с Токича почти няма нещо слабо всъщност.

 

Напротив, "Всичко води към теб" и "Пепел от рози" от 2005 и 2006 бяха много слаби албуми, които имаха по един силен пилотен сингъл, а 90% от съдържанието им беше пълнежи и немелодични поп песни. Анелия особено след 2006 усети, че няма развитие, защото "Само за миг", "До зори", "Вятър в косите", "Щом си до мен" бяха на изключително ниско ниво спрямо първите й два албума. И затова резонно напусна Токича през 2007 и моментално след него нареди хит до хит. Оттогава Анелия стана разнообразна, експериментираща и вече 10 години си ръководи кариерата по възможно най-добрия начин за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, "Всичко води към теб" и "Пепел от рози" от 2005 и 2006 бяха много слаби албуми, които имаха по един силен пилотен сингъл, а 90% от съдържанието им беше пълнежи и немелодични поп песни. Анелия особено след 2006 усети, че няма развитие, защото "Само за миг", "До зори", "Вятър в косите", "Щом си до мен" бяха на изключително ниско ниво спрямо първите й два албума. И затова резонно напусна Токича през 2007 и моментално след него нареди хит до хит. Оттогава Анелия стана разнообразна, експериментираща и вече 10 години си ръководи кариерата по възможно най-добрия начин за нея.

Говоря само за клипираните, в албумите на Токича винаги е имало и пълнежи. Но по никакъв начин не съм съгласен, че "Само за миг" или "До зори" са слаби песни, това са й големи хитове. Сама си е виновна, че не ги наложи през годините. За другото съм съгласен, тази година обаче е зле положението и всичко дойде от постоянното й бълване и малоумни колаборации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ме е срам да го призная, но песента лека-полека почва да ме зарибява. Според мен ще стане по-голям хит от "Кажи ми".

 

Куплетите ме кефят как ги пее едно такова провлачено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ме е срам да го призная, но песента лека-полека почва да ме зарибява. Според мен ще стане по-голям хит от "Кажи ми".

 

Куплетите ме кефят как ги пее едно такова провлачено.

И според мен ще е по-голям хит от Кажи ми и За Патрона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, "Всичко води към теб" и "Пепел от рози" от 2005 и 2006 бяха много слаби албуми, които имаха по един силен пилотен сингъл, а 90% от съдържанието им беше пълнежи и немелодични поп песни. Анелия особено след 2006 усети, че няма развитие, защото "Само за миг", "До зори", "Вятър в косите", "Щом си до мен" бяха на изключително ниско ниво спрямо първите й два албума. И затова резонно напусна Токича през 2007 и моментално след него нареди хит до хит. Оттогава Анелия стана разнообразна, експериментираща и вече 10 години си ръководи кариерата по възможно най-добрия начин за нея.

 

"Не мога да спра да те обичам", "Ден без теб" и "Как предаде любовта" не бих нарекъл "пълнежи". И като трите песни няма други в поп-фолка ... а звучене като "Ден без теб" почти няма въобще в българската музика.

 

Отделно "Рисувай с устни" е яко Роби, но съм забелязал, че е масово одобрявана.

 

Но да, Анелия усети, че пълнежите в албумите са прекалено пълнежести и си би камшика. :1000 (29):

 

Кой би изтърпял да изпее "Свикнах без теб", "Още миг остани","Как да забравя", "Прегръщай ме"? Ами "Пепел от рози"? Какъв продуцент си, ако си позволяваш да крадеш от Селин Дион? :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега яката е песента, яко хит е това.

Иначе клипа е доста зле, не я знам защо е снимала с некадърника Люси.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...