Jump to content



Online: Галин & Лорена - Нощта гърми


Препоръчани коментари

  • Отговори 71
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-добрата песен на Галин от Фараона насам. И най-после чалга звучене! Със сигурност ще е стабилен хит, за разлика от предната му тъпня. Наистина прилича на "Колко много" донякъде, но това е една от най-яките Оцкови песни за Галин, така че нямам против. Малко в повечко плюете тоя път ми се струва - да не е станало модерно да се плюе по Галин и Фики пък сега? :)

Песента си е типичен Оцков комерс, но от тези, дето ставаха мегахитове преди 2-3 години.

И аз съм на мнение, че ще стане хит, след 2-ро слушане зарибява.

Лорена е много красива, а Галин много секси, клипът е хубав и стилен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здраво се дере, факт.

 

Единствено обработката в първите и две и особено фебютната ги направи хит. Ако "Все ми е тая" беше излязла тка писклива , надали щеше да е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път да похваля Галин - за свежото клипче.

Визията с татусите му се е получила, но Лорена врещи и доста ми наподобява Татяна.

 

И защо Галин продължава да имитира Андреа (когато беше слаба - с премрежения поглед и притворената устица), хах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е 1:1 с

 

Припев - базиран на чужди вокали, авторските (под въпрос) куплети - припев за следваща песен след 3 години. Композиране! :mf_surrender:

 

Все пак песента е готина, очаквам да стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми прилича на "Колко много", а и на Сека е 1:1.

За мен лично не е нормално в дуетен клип между мъж и жена - мъжа да е този, който си показва голия гъз. Този първоначално се дърпаше и опровергаваше някакви слухове, а сега си го демонстрира най-безцеремонно.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми прилича на "Колко много", а и на Сека е 1:1.

За мен лично не е нормално в дуетен клип между мъж и жена - мъжа да е този, който си показва голия гъз. Този първоначално се дърпаше и опровергаваше някакви слухове, а сега си го демонстрира най-безцеремонно.

Той си показва гъза, но тя си показва зърната през цялото време.. Да са квит

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова си чаках лятната песен, с която ще си запомня сезона за 2017-та и я получих. Така не ме е радвала песен от много време насам, и двамата са страшни! Превръща се в голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер качиха клипа отново, и изглежда са скрили зърната на Лорена :/

А на Галин?! Каква е тази дискриминация?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой не забеляза ли че инструментала е 1:1 с този на началото на Helena Paparizou - Haide? :D

 

Знам я тази песен и нямат нищо общо. Тази песен е точно в Оцковски стил, даже е близка до Пей Сърце

Сигурно имаш предвид инструмента, дето звучи като китара, може би само те са близки

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам я тази песен и нямат нищо общо. Тази песен е точно в Оцковски стил, даже е близка до Пей Сърце

Сигурно имаш предвид инструмента, дето звучи като китара, може би само те са близки

 

Дам, точно него имах предвид, звучи ми еднакво с този от дугата песен, тук е малко в друга тоналност сякаш но е същото.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...