Jump to content



Online: Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук


Препоръчани коментари

24h - 310 601

Първата БГ балада с над 300K гледания за денонощие. Деса и Коцьо задминаха рекорда на "И това ще преживея" с над 100K, евала! Краля и кралицата на баладите отново разбиват в комбина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Навсякъде се цитира и се качват клипчета само от частта на Десислава,така че ако песента беше изпята от ДЕСА щеше да е бомба.

Факт, 90% процента от коментарите са, че Деса прави песента. Мен също нейната част най-много ми харесва, но и куплетите са много силни като текст и музика.

 

Уникален фурор е тая песен, ето че и качественото може да се оцени... стига да е наистина качествено, а не просто някаква провлачена песен с клиширан текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде до 2 дни да пада под 100К и да си събирам спечеленото от басовете. :girl_witch:

Абе не знам за гледанията, обаче и лайковете са доста показателни. На Джулия песента с 2 милиона има 12к лайка, а на Константин за 24 часа с 300к гледания- 10к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Коце може да е всичко, но почти няма песен, която да не е мегахит, тази балада не прави изключение. Уникален текст, Деси както винаги е класа. Просто няма маса фенове, които да го издигат както по-младите на върха, иначе Коцьо реално би заслужавал да е най-малко в топ 5 в поп фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...