Jump to content



Online: Фики - Ако искаш


Препоръчани коментари

Една от най-слабите му песни, не знам с какъв акъл даже я е клипирал. Много какафония, много наблъскан текст в припева, не е приятна за ухото никак. Клипа също не ми харесва ... просто спада от "С друг ме бъркаш" е смазващ.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много гадна песен. Нищо не запомних от нея, а я слушах 3-4 пъти.

Фики наистина се опитва да бъде Галин, ама няма да стане. Толкова бързо залезе, че не знам как ще го преживее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва нито текста, нито толкова много обработения му глас. Принципно тръгва надолу, ако се счита да е бил отгоре с една, две хитови песни. Истерията от предимно външния вид е доста преходна и е факт, че Фики не буди особено голям интерес с името си към днешна дата! / Лично мнение! /

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре, че се обърнал към Насо за музиката, защото е БРУТАЛНА. Единствената ми забележка към песента е, че има прекалено много голяма обработка на гласа. Всичко друго е топ!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре, че се обърнал към Насо за музиката, защото е БРУТАЛНА. Единствената ми забележка към песента е, че има прекалено много голяма обработка на гласа. Всичко друго е топ!

+1

Брутална песен.

Дано да стане голям хит

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много му е обработен гласа, чак не мога да го разпозная. Не е лоша песента иначе, може след повече слушания да ме грабне повече. Леко е по-слабо като за Фики, но най-вероятно пак ще бъде хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На малкия пръст на Галин не може да стъпи, стои смешно. Да тръгне обратно към песните като "Кой", "Беше обич", "Железен" и т.н. Въпреки че в момента просто трябва да си даде почивка, защото направи твърде много изцепки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аууу кефи ме, може би единствената негова песен която ме кефи толкова... Гласчето е мега обработено, но цялата идея и концепция ме кефи. Няма много орнаментика, но все пак има мазен отсвир. Тесктчето е яко и лесно. Видеото е на световно ниво. Особено има две мацки, които придават много готин световен привкус - на ченобелия фон и момичето на колата.

Ясно е,че Фики се предаде и е ясно кой е по-добрият и силният - ГАЛИН!

Знаех си, още от самото начало на тази надпревара,че продуктите на Галин ще надвият защото носеха нов заряд, нови ритми, ново пеене.

Естествено Фики още води по брой на висококачествени видеопродукции.

 

Официално Ако искаш ми е любимата му песен!

И пак много странно,че от 11 април досега не ми е изкочила в Ютуб... :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...