Jump to content



Online: Яница - Няма да ме купиш, 2017


Препоръчани коментари

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След цялото това чакане не съм кой знае колко впечатлен, но все пак си личи, че доста са се постарали за целия проект. Клипът е хубав по принцип, но на мен такива анимации не ми харесват. Песента и тя зарибява след няколко слушания, но е доста по-слабо от последните проекти. Галин е крайно излишен.

Може и да излезе стабилен хит, предвид сушата откъм песни.

 

п.п. Много ми е интересно тия бели квадрати/бучки с каква идея са сложени там?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Императрицата смаза! :notworthy: Много яка песен, продължава линията за немеркантилната жена. За клипа си личи, че доста са се постарали, и на мен кадрите с клетката и котката ми харесаха най-много. Браво! :1000 (33):

 

Иначе и аз мисля, че ще скандализира ако смени малко Пашев и събере пак пари за Оцково парче. И без това не е много продуктивна, не смятам, че е невъзможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаба, все по - слаби песни пуска. Елементарно е да мисли,че по една и съща схема все ще прави хит. Но все пак на фона на нищотото, което се случва в чалгата, може да се завърти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път наистина избухна! Музиката е страхотна, има нещо тъжно в нея, романтично. Текстът също е добър, отново фрази в десятката. Видеото е различно, много добре замислено, единствено визията с палтото не ми хареса, затова пък тази с пуснатата коса и сърцето е направо трепач. Яница им показва как се прави вече втора година, брутална е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази меланхолична мелодия не ви ли прилича на "Пак ще ме обичаш"? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо, много шум за нищо.

 

Яница как може да пее, че не й трябват апартаменти, коли, като се продала на някакъв шишко с пари. Смешна е.

Нямало да я купи, боже, боже. Ами тя си е купена вече Яница. Благодарение на някой дебел богаташ прави скъпите клипове вече.

Как се излага само с този текст.

 

Като беше с хубавото момче Ники едно време, изобщо не правеше такива клипове с тъпи песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Насилих се и я слушах три пъти... Все още не ме грабва.

Мисля, че това е най-слабата й песен от години насам.

А аз цели 10 пъти и нищо не се получи при мен :1000 (1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пее императрицата съвсем в началото на песента? Бизнес... ?

Бизнес класа, стил. Казваш летим....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче тази жена продължава да подръжава на Галена .... Всеки следващ клип и визия има по нещо копирано. Само нейните фенове не го признават. Иначе песента ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Музиката е мнооого зарибена. Текста прилича на предните й 20. Но като цяло става. :P 100 пъти по-добре е от "Върнах ти го", "Хубаво го запомни" и "В пет ми звънни".

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...