Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, към днешна дата са приятелки. От няколко години е така. Чат-пат си пият кафето заедно. Глория го каза от "Открит микрофон".

Сигурно Камелия ще изсипе кафето на главата на Глория при следващата им среща :3fdb8960598fa63e:

А Монка дали ходи и тя на кафе с Кама и мама? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя няма харизма, човек, няма индивидуалност - едвали Камелия ще й помогне или който и да е било :mf_surrender: Но Камелия я разбирам, ако се чувства предадена :gun_bandana:

Абсолютно, но при Камелия можеше да експериментира поне малко. И аз освен за концертите с мама, самостоятелно не я виждам. Иначе много й се радваха на концерта в Русе, но публиката беше в голяма степен по- възрастна и улегнала и я аплодира, не, че нямаше защо, но пък са фенове на майка й. Симона обаче трябва да търси и по- млада аудитория, което така няма как да стане.

 

Сигурно Камелия ще изсипе кафето на главата на Глория при следващата им среща :3fdb8960598fa63e:

А Монка дали ходи и тя на кафе с Кама и мама? :3fdb8960598fa63e:

Или ще й сложи сол в кафето, както сервитьорка на "Лайното" в Русе през 1996 година. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, но при Камелия можеше да експериментира поне малко. И аз освен за концертите с мама, самостоятелно не я виждам. Иначе много й се радваха на концерта в Русе, но публиката беше в голяма степен по- възрастна и улегнала и я аплодира, не, че нямаше защо, но пък са фенове на майка й. Симона обаче трябва да търси и по- млада аудитория, което така няма как да стане.

Или ще й сложи сол в кафето, както сервитьорка на "Лайното" в Русе през 1996 година. :3fdb8960598fa63e:

Какъв шок - Глория в опитите си да наложи Симона й за*ба брутално кариерата, а можеше вместо за Гери-Никол днес да говорим за Симона Загорова - и гласът го има, и парите, и визията... :3fdb8960598fa63e:

Каква е тази история от 1996-та, разкажи малко, че ми стана интересно :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв шок - Глория в опитите си да наложи Симона й за*ба брутално кариерата, а можеше вместо за Гери-Никол днес да говорим за Симона Загорова - и гласът го има, и парите, и визията... :3fdb8960598fa63e:

Каква е тази история от 1996-та, разкажи малко, че ми стана интересно :Vishenka_05:

Според мен Мони е много добро момиче, но и доста скромно, може би е добила подсъзнателно някакъв комплекс от майка си, понеже винаги тя е била центъра на внимание. Ако покаже много силна воля и упоритост, може да се очупи, но всичко зависи единствено от нея самата.

 

Глория седнала с Илия Загоров на емблематичното кафе в центъра на Русе, особено допреди 15-20 години, преди да излязат по- модерните заведения - "Лайното"( маси, разположени изпод дървета на пъпа на центъра и птички, стоящи и правещи друго от клоните :3fdb8960598fa63e: ). Отпила си от кафето и викнала сервитьорката:

- Абе момиче, защо си ми сипала сол в кафето?

- Защото ви мразя!

Както била бременна и вече с корем, Глория станала и измела пода със сервитьорката. Илия скочил и хванал Глория да я успокои. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък гледай да не си докараш торзио с едни други движения :3fdb8960598fa63e:

 

Ако го получа, първо при теб ще дойда да ми отмотаеш връвта. Знам, че си спец в боравенето с този орган. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо дуетът на Галин и Емануела не ми харесва, надявах се на нещо по в стила на "Не ме заслужаваш". Последните й песни са някак без особена кулминация като нея и не ме кефят много. При Галин пък е време за нещо като "Момче без сърце", "Един на брой" или "Нека да е тайно" дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия направо удари в десетка с тея две певици. Браво!! :Vishenka_05:

Абсолютно! На нея й трябват различни персонажи! Първата е по- предприемчива във визиите и от Камелия, доколкото обясни във визитката. Гласът й също е готин. Другото момиче също има глас, "Camino" я изпя доста различно, но личеше, че бендът така беше планувал песента и намалил и самите дължини на фразите, за да е по- кратка. Мисля, че и втората ще се представя добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам ама никак не ми е интересен тоя формат... и всичките истории са толкова скалъпени и звучат фалшиво, че нямам думи.

 

Даже самите кастинги са не особено интересни. В първия епизод имаше бъзици, това-онова... във втория няма нищо...

 

Много кофти изпълнители. Дотук 2-3ма съм запомнил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...